Ako môže spať so mnou, keď miluje inú?

Príspevok v téme: Ako môže spať so mnou, keď miluje inú?
manželka

Zistila som, že manžel má milenku. Nečudujem sa, pár rokov sme spolu nespávali. Pokúsila som sa zachrániť manželstvo, tak som s ním začala znova sexuálne žiť. Pristal na to, dokonca sa ku mne začal správať veľmi milo, akoby ma mal rád. Pritom pozitívne viem, že je zaľúbený do svojej milenky a rozumie si s ňou po všetkých stránkach. Nejde mi do hlavy, ako teda môže spávať so mnou. To muži naozaj dokážu mať v posteli jednu a milovať druhú? Skúste mi to vysvetliť, lebo mi to nejde do hlavy.

adr1a

To si chcela provokovat tym svojim nickom? Ze manzelka? Manzelstvo nie je predsa len o tom, ze ste sa vzali, mas na prste obrucku, alebo o spolocnom spolunazivani ALE hlavne o spolocnom ziti, zivote, zdielani vsetkeho spolocne v dobrom i v zlom, v zdravi i v chorobe, v stasti i v nestasti. Na vztahu by mali makat obaja. Poznam vela ludi ktori sa po svadbe prestali uplne snazit. Ako keby dosiahli daku svoju metu a koniec. Nic. Nehnevaj sa, ale co si cakala tym, ze si s nim roky sexualne nezila?? Ze ta bude na kolenach prosit aby si mu dala? Ze si bude uz cele roky len honit? Da sa vydrzat isty cas, ale roky? Tak sa mu zas necuduj, ze si niekoho nasiel. A k tej tvojej otazke. Ano, je to mozne tak u muzov ako aj u zien. A este k tebe. Ty si myslis, ze u nich slo len o puhy sex? Mozno zo zaciatku ano. Ale casom nasiel u nej aj ine. Nielen sex milovanie, ale aj pochopenie vypocutie prijatie potesenie radost city nehu vasen obdiv zalubenie ai. A teba ma isto rad. Predsa si ta vzal. Ostal s tebou aj ked ste mali horsie roky, ked si ho mozno tym odmietanim sexu iba trestala. Nepovedala si co v tom bolo, ake problemy v manzelstve mate. Ale zas on nieco citi aj k nej. Pochop. Ty si ho uz niecim sklamala. A kde ma istotu ze sa to nebude zas opakovat? Ona ho zrejme este nesklamala no ty ano. Je pekne ze sa k tebe takto teraz sprava. Nic este nemas stratene

Doktorexitus

Sklamemťa ale je to tak dokážu a bez problémov, ale nie všetci muži su takí a zas z opačnej strany aj ženy dokážu mať niekoho a tvrdiť že ho lubia a spať s iným / vlastna skusenosť/ :D

malazena

no, stratena nadej mala si si zalozit svoju temu lebo kazdy si automaticky precita autora temy
Symet, mna to inak tiez pobavilo, ze necudujem sa par rokov sme spolu nespavali :D ROKOV?!

malazena

mne sa stalo nieco podobne...chlapi su svine...vidi ze je o neho zaujem tak si to uziva..baby trhajte sa...ale hentej svini, este ked vies co mu napisala by som sa veru nehanbila napisat ze co si to dovoluje vypisovat zadanemu...nepoviem keby na to prides neskoro ale ked mas moznost to vidiet, take reci..ja bysom sa veru neudrzala a by som jej povedala svoje

stratenanade

ahojte, chcela by som sa pripojit ku diskusii. mam 9 rokov priatela, nas vztah nikdy nebol uplne idealny. jasne zo zaciatku motyle v bruchu, zalubene basnicky. ale stale som mala pocit ze nieco nie jetake ako ma byt. mozno som pozerala vela romantickych filmov, a mala ruzove okuliare, snazila som sa mu vyjst vo vsetkom aj na ukor svocji potrieb. jasne, takytmo chovanim som len docielila ze si zacal byt mnou isti. potom jeho mam nahle ochorela tak som sa k nemu prestahovala s tym ze mu pomozem, a ze vlastne budeme viac spolu. vsetci naokolo mi hovorili, ze nechod tam, ze on ta len vyuziva...nie neverila som tomu, aj napriek narocnym chvilam sme zazili chbile pekne. lenze jeho mama sa ku mne chovala velmi zle ,a vela x sa ma frajer ani nezastal. vtedy som mala chut odist. a mala som tak urobit. namiesto toho som zase len naivne dufala, ze sak sa to dako da dokopy. lenze nedalo. potom sme sa v nadeji e to upevni nas vztah prestahovali do podnajmu. raz bolo dobre raz zle. teraz sme mali napr dobre obdobie lenze cirou nahodou som sa dozvedela ze si pise s koegynou ktora je don zalubena. takze teraz som v tahu ja. zatial co ja som dufala ze sa nas vztah upevni a pomaly som na tom pracovala, on vyhladava pozonost inde. tvrdi sice ze je to len kamaratka, avsak ja na taketo reci moc neverim. zatial co ja vynakladam usilie zachranit vztah, on to , podla vsetkeho ani nevidi a mozno hlada prilezitost kam odist. som slamana, pretoze byt so mnou len kvoli tomu aby niektoho mal a zneuzival moje city, mi nepride moc fer. co mam teraz robit? mozno toto cele vyznie chaoticky,a viem ze zivot je komlikovany a kazdy tvrdi ze rozhovor pomoze, ale mna uz toto cele unavuje. ked som mu dala ultimatum ze nech sa rozhodne co chce tvari sa ze ta kolegyna ncic pren neznamena ale ona mu stale vypisuje ( kedze mu pise aj ked ja som doma a mozem to vidiet) tak uz fakt nechapem.ani sa neskryvaju. reps ona nie svojimi vyjadrenami typu, ze sak uz mas priatelku doma asi by som mala krotit vasne..tak jej mam chut napisat. ale viem ze by som sa len zhodila. ale ona ma nezhadzuje ked vie ze som doma a pise mu taketo veci? fakt uz netusim co mam robit, nemam 18 ani 50 ale zivot uteka a ja mam pocit ze on nevie co chce.:(

ktovie

neviem, ale niektore prispevky mi pripadaju zvlastne. akoby muzi boli nejake menejcenne bytosti, ktore stale treba hladkat a zvysovat im sebavedomie, inak budu zakomplexovani a nebude sa s nimi dat vydrzat. muzi maju rovnake povinnosti vo vztahu ako zeny, kde ste to nabrali, ze maju viac prav a viac si mozu dovolit? ze to robia, to este neznamena, ze na to maju pravo. celkom sa mi paci ten scenar, ked si manzelka s milenkou sadnu na kavu a pekne si toho "svojho" rozoberu. a vykasle sa na neho aj jedna, aj druha. len v reale sa take stava zriedka. aj ked by to nejednemu chlapovi patrilo.

ursulka.V.

som vydata 28 rokov. vsetko, co som za tuto dobu pochopila je to, ze muzi su vo svojej podstate ovela jednoduchsi ako zeny. vela toho k stastiu nepotrebuju. zo strany zeny ocakavaju ocenenie, dalej to,ze sa k nim bude hlasit a podpori ich aj ked je s nimi zle a samozrejme - ocakavaju sex. ak im k tomu date este aj chutne jedlo, su v siedmom nebi. zial, toto nas zeny nikto neucil, preto sa vo vztahoch dopustame chyb. chceme od muzov prejavy lasky, ake ale oni nie su schopni poskytnut.
ak zena muza dostatocne nechvali, neocenuje, nedakuje mu za to, ako sa perfektne stara o rodinu, ale naopak - stale ho len kritizuje alebo ignoruje, bude to ocenenie a podporu hladat u inej. az natrafi na taku, ktora mu to poskytne. ak nema doma sex, tiez sa obzrie po okoli, kde by mu ho ktora poskytla. ak ho nepodpori v case, ked ma problemy, hlboko ho to zrani.
nechcem sa vyhlasovat za odbornika na manzelstvo, ale na svojich chybach som sa naucila, ze spravna zena vykrese spravneho chlapa niekedy aj z nepodarka. nemusi sa to podarit vzdy, ale ked clovek muza chvali a ofukuje, ten je schopny dokazat nemozne. a spokojni su obidvaja. no a ten sex sa tiez nesmie podcenovat, pre muzov je to podstatna sucast zivota.
tolko za mna. ak ma niekto ine skusenosti, beriem to.

Carie

a co je na tom cudne? skus otrcit pred hocijakym muzom, kazdy skoci. a to ta nelubi. muzi nepotrebuju k sexu lasku, to si uz davno mohla vediet.