Rozpoltená ?

Príspevok v téme: Rozpoltená ?
macik

Dobrý den,
mám dosť veľký vzťahový problém,neviem ani odkiaľ mám začať,potrebovala by som od Vás názory a vôbec celkovo -pomôcť,lebo si už sama neviem dať rady.

Chodím s ním už roky,mali sme striedavo oblačný vzťah,raz lepšie,raz horšie,ako každý vzťah,najprv to bolo krásne,potom sa to zvrhlo na hrozný vzťah,kedy som sa s ním chcela rozísť,avšak nakoniec som s ním ostala,nedokázala som sa s ním nadobro rozísť,priala som si vtedy,aby ale zmizol z môjho života,aby som mala pokoj,lenže potom sa náš vzťah veľmi vylepšil,netvrdím,že problémy ,ktoré sme mali zrazu zmizli úplne,ale dokázala som s nimi žiť,avšak len na chvíľku,pár mesiacov,pred pár týždnami som sa však opäť rozhodla,že sa s ním nadobro orzídem,chcem si nájsť niekoho lepšieho,a pod...on o ničom nevie ,zrazu však mu prišla pracovná ponuka z Rakúska,aby tam šiel robil do jednej fantastickej spoločnosti,už týžden tam pracuje,ja som SAMA,som s ním v minimálnom kontakte ,len sms,sem tam net,ale máličko,cítim sa čoraz horšie a horšie,kedysi ked si predstavím,že by som bola rada,keby odišiel a teraz ?chcem s ním byť,bolí ma,že je preč,úplne som bezprízorná,neviem čo mám bez neho robiť,som na nom prakticky závislá,neviem si bez neho predstaviť život,zrazu sa s ním teraz nechcem rozísť,ale chcem,aby tu bol pri mne,cítim sa rozpoltene,neviem čo robiť,mám zvláštny vzťah s ním,on ma až príliš miluje ,zobral tú prácu kvôli mne,lebo chystá so mnou svadbu v budúcnosti,len kvôli mne ju prijal,nebol by tam inak šiel,som v poiriadnej kaši terat ,čo robiť ?mám sa s ním napriek tomu rozísť ? veľmi ,neskutočne mi chýba,neviem čo mám robiť,moje dni bez neho sú prázdne,lebo predtým sme boli spolu celé dni ..čo robiť ?
dakujem Vám za Vaše názory,ak bude niekto vôbec ochotný reagovať a pomôcť mi ,s radosťou si prečítam všetky návrhy

schnitzel

Ta nálada ho možno prejde po pár dňoch na depresivnom slovensku, v rakusku je iná mentalita, aj môj bol vzdy taký iny ked Dosiel z rakúska a to tam bol len pár dni

macik

vratil sa z rakuska na par dni domov...hroza a des s ním....je uplne rozlietany,taky INY akysi,mi je taky velmi cudzi,akoby to uz ani nebol ON a pritom sa nezmenil nejako exta,len ze par slov dava po nemecky,ale ..si uz o nom myslim,ze je nejaky iny,sa sprava mierne arogantnejsie ako vtedy..alebo co ...zmenilo ho to,a to su prve tyzdne,co bude potom,ked bude pol roka v cine pracovať ....to neviem

macik

kukucko
ty mi teda radíš " vyuzit ho " a potom,ked sa naskytne lepsi odkopnut ?nebude to odo mna svinske ?nie som taky zakerny clovek :(
ale s nim si naozaj manzelstvo neviem predstavit,a pri partnerovi by sme si to mali predstavit ...ja vsak uz nie

helahela
chapem,ale co bola obsahom tej sms ?mozno si si to len zle vysvetlila,alebo priatel cosi tusil,preto haldal nieco "lepsie " .ale pamataj -on ta neopustil,on je stale s tebou ...ver mi,ziadny normalny chlap by si znova s tebou nezacal -poznam chlapov ..po tom,ze si ho nechala by bolo urazene " jeho " ego ..
len ten moj by sa ku mne vratil :/heh..
cele je to zamotane ..neskutocne,aj tvoj aj moj vztah ...a nevieme ako dalej

kukucko

A este jedna otrepana fraza ma napadla v tejto suvislosti : Laska je hlavne o viere, kto neveri, ten nemiluje.
Takze akekolvek pochybnosti ( napr. z nevery ) vedu k zoslabeniu az strate lasky. Takze, v takom pripade je najlepsie riesenie vzdy rozchod alebo aspon odlucenie na dlhsiu dobu.

helahela

macik

Vidíš, tebe a všetkím ostatním sa zdá môj frajer skvelý... no nikto neviem čo všetko sa stalo.
Pred cca troma rokmi som mu našla sms čo posielal dákej babe keď som to čítala slzy mi začali stekať prúdom...bo som to nechápala prečo keď všetko bolo ok. Keď som sa nato spýtala povedal, že ju nepozná že ju nikdy nevidel atď... a že keď mu to mienim pripomínať tak nech sa radšej rozídeme bo on to nebude počúvať... Bola som z toho strašne nešťastná bo som si to bez neho predstaviť nevedela, nechcela som sa rozísť... Tak sa s tým trápim stále sama, pár krát som s tým začala, že chcem vedieť pravdu nech je hocijaká, no zasa to isté ...neviem kto to je. A toto ma trápi a bolí viac ako keby som vedela pravdu...bo ju nepoznám a tej jeho neverím, keď bol toho schopný.

Ja viem, že on má teraz skôr dôvod neveriť mi, že čo ak príde iný... no nič čo sa stalo už nespomína, ale zato mňa keždý deň zožiera predstava, že čo ak ma zasa klame napriek tomu, že počúvam ako ma ľúbi.

Dúfam, že sa ti to dáko podarí vyriešiť no ako vidíš život sa stále s nami zahráva, no prajem Ti všetko dobré a veľa síl

kukucko

Priznavas, ze je to momentalne Tvoja najvacsia laska, kedze po jeho blizkosti tak tuzis. Vies, ze ma aj niektore zle vlastnosti, ktorym sa nechces v buducnosti prisposobovat. Takze je normalne, ze si ho za muza nezoberies a budes s nim, kym si nenajdes niekoho lepsieho. Lebo kazdy lasku potrebuje a to najradsej hned teraz, aj ten, ktory ju este nenasiel. Takze si ho uzivaj, ako len chces a vies. Verim, ze on bude na tom priblizne rovnako ako Ty. Aj ked zmyslanie muzov je ine ako zmyslanie zien.

macik

helahela
smutné :(prajem ti,aby sa váš vzťah dal aspon ciastocne dokopy:/
ale tvoj priatel musi byt neskutocne skvely,ked ti dokazal toto odpustit,ja by som neodpustila ..
ja sa bojim,ze skor ON si tam najde nejaku rakusanku,alebo co ,a opusti ma,aj ked som to velmi chcela pred takym rokom ...
:(
moj zivot nabera velmi zlozity spad,plny prevratov a napatia,neviem ako s tym dalej bojovat a som zufala :( mozno zahodim fakticky skveleho manzela buduceho,mozno ziskam ovela horsieho,alebo ostanem sama,viem to,uvedomujem si to,preto vaham s rozchodom,nechcem byt knemu protivna a pod,tie casy ma uz presli,ON si nezuasluzi,aby som bola k nemu drza ,zla a protivna,( taka som k nemu totiz bola presne pred 3/4 rokom)a on teraz zachranuje nas vztah ,je vsetko fajn ..akoze ..a ja som rada ,ze je ku mne tak dobry a mily,aj napriek tomu,co som spravila,je neskutocny..len ci si svoju dan nevyberie neskor