Rozpoltená ?

Príspevok v téme: Rozpoltená ?
macik

Dobrý den,
mám dosť veľký vzťahový problém,neviem ani odkiaľ mám začať,potrebovala by som od Vás názory a vôbec celkovo -pomôcť,lebo si už sama neviem dať rady.

Chodím s ním už roky,mali sme striedavo oblačný vzťah,raz lepšie,raz horšie,ako každý vzťah,najprv to bolo krásne,potom sa to zvrhlo na hrozný vzťah,kedy som sa s ním chcela rozísť,avšak nakoniec som s ním ostala,nedokázala som sa s ním nadobro rozísť,priala som si vtedy,aby ale zmizol z môjho života,aby som mala pokoj,lenže potom sa náš vzťah veľmi vylepšil,netvrdím,že problémy ,ktoré sme mali zrazu zmizli úplne,ale dokázala som s nimi žiť,avšak len na chvíľku,pár mesiacov,pred pár týždnami som sa však opäť rozhodla,že sa s ním nadobro orzídem,chcem si nájsť niekoho lepšieho,a pod...on o ničom nevie ,zrazu však mu prišla pracovná ponuka z Rakúska,aby tam šiel robil do jednej fantastickej spoločnosti,už týžden tam pracuje,ja som SAMA,som s ním v minimálnom kontakte ,len sms,sem tam net,ale máličko,cítim sa čoraz horšie a horšie,kedysi ked si predstavím,že by som bola rada,keby odišiel a teraz ?chcem s ním byť,bolí ma,že je preč,úplne som bezprízorná,neviem čo mám bez neho robiť,som na nom prakticky závislá,neviem si bez neho predstaviť život,zrazu sa s ním teraz nechcem rozísť,ale chcem,aby tu bol pri mne,cítim sa rozpoltene,neviem čo robiť,mám zvláštny vzťah s ním,on ma až príliš miluje ,zobral tú prácu kvôli mne,lebo chystá so mnou svadbu v budúcnosti,len kvôli mne ju prijal,nebol by tam inak šiel,som v poiriadnej kaši terat ,čo robiť ?mám sa s ním napriek tomu rozísť ? veľmi ,neskutočne mi chýba,neviem čo mám robiť,moje dni bez neho sú prázdne,lebo predtým sme boli spolu celé dni ..čo robiť ?
dakujem Vám za Vaše názory,ak bude niekto vôbec ochotný reagovať a pomôcť mi ,s radosťou si prečítam všetky návrhy

lorinnes

No ak už máš dlhšie také myšlienky že sa s ním chceš rozísť tak si myslím že nie je správne to ťahat takto dalej. Jedine čo ťa može hnať dopredu je možno to že toto zle obdobie, ta strašna zavislosť trvá len určitý čas. potom príde zlom a už ti tak strašne chýbať nebude. Budeš vidieť hlavne to zlé čo bolo :)) Naozaj. Skús sa venovat aj iným ludom, hlavne nesed doma a netráp sa myšlienkami na to. Držím ti palce, verim že najdeš niekoho s kým ti bude lepšie a budeš s ním štastná a že váš vžtah nebude striedavo oblačný, ale trvalo slnečný :))
A ešte raz...toto zlé trvá len chvílu, nenechaj sa tým ovplyvniť. Mozog je niekedy dost čudny

macik

maoam
sme mladi a on si planuje so mnou rodinu,deti a pod,preto aj siel do zahranicia zarobit niečo,on netusil,ze sa s nim chcem JA rozist,on planuje svadbu,ja rozchod..ked sa to tak vezme

mas pravdu,nema sa kto o mna starat,krutit ,on je az prehnane starostlivy chlap,mam pri nom " full servis " ,staci ked mu zavolam,ze potrebujem odviezt a on uz je pri mojom dome za 2 minuty,ani zavolat nemusim...on je taky
prakticky mas pravdu,co si napisala vo svojom komnetari

Maoam

velmi nechapem, chcela si ho opustit, ale on planuje svadbu a zaraba na vas v zahranici peniaze

teraz je fyzicky prec, takze sa nema okolo teba kto krutit a si odkazana sama na seba

nechodis do skoly, nechodis do prace a nudis sa sama doma, lebo on ta nezabava, nepodnika s tebou nic, na co si bola zvyknuta

tebe asi nechyba on, ale skor to, co ti poskytoval

macik

noo neviem,či sa dobre chápeme,ja som ho chcela opustiť tak,že by som ho už nikdy v živote nechcela vidieť,ale ostala by som nA SR ,( on o mojom plánovanom rozchode z mojich ust nič netušil,ale možno citil z ospravania ,neviem),a tak odišiel on,ja som nechcela odísť zo sr a nechať ho tu,on ma tu nechal teraz,ale povedal,že pre nase dobro odchadza teraz za prácou,aby sme sa v buducnosti mali lepsie,tak to objasnil,a ja som mu nebranila,lebo chcem,aby nieco v zivote dosiahol,neviem ci to urobil aj preto,aby som si uvedomila,ze mi bude neuveritelne chybat,alebo co ,vazne netusim,ale chyba mi priserne,nemam co robit,ked ho nemam po svojom boku,predsa len,ked je tu pri mne,chodime po vyletoch,uzivame si pritomnoszi ,sme stale spolu,stale cosi podnikame a pod,nakupujeme,chodime do mesta,kina,na stanovacky a pod,a teraz ?nič ..

macik

lenže celkom nemáte pravdu,lebo on ma neopustil,on len odisiel pracovat a kazde dva tyzdne tu bude ..pride za mnou ..a za rodinou ..ale ja som ho chcela opustit nadobro vztahovo,je to nieco ine

macik

no veru nemám,maom a winki máte úplnú pravdu,lebo som si totiť nikdy nemyslela,že " on ma opustí" .. vždy som si myslela,že ja jeho tu nechám a kdesi odidem,ale jaksi nepodarilo sa a on " vybabral so mnou " ..a ja som sa ocitla úplne sama a opustená,nemám nikoho

J111 ja som len chcela radu,čo mám robiť,či si niekto neprešiel niečím podobným a pod,nič iné ...:/:(

neviem,ako mám túto situáciu riesiť

J111

Najdi si ineho, budes to mat potom jednoduchsie. Ako sa vravi, dobra rada nad zlato. Cau. Mala by si si o tom mozno pokecat s nejakym psychologom. Co uz len my ti tuna poradime? Vsak my do tvojej hlavy nevidime.