Rozpoltená ?

Príspevok v téme: Rozpoltená ?
macik

Dobrý den,
mám dosť veľký vzťahový problém,neviem ani odkiaľ mám začať,potrebovala by som od Vás názory a vôbec celkovo -pomôcť,lebo si už sama neviem dať rady.

Chodím s ním už roky,mali sme striedavo oblačný vzťah,raz lepšie,raz horšie,ako každý vzťah,najprv to bolo krásne,potom sa to zvrhlo na hrozný vzťah,kedy som sa s ním chcela rozísť,avšak nakoniec som s ním ostala,nedokázala som sa s ním nadobro rozísť,priala som si vtedy,aby ale zmizol z môjho života,aby som mala pokoj,lenže potom sa náš vzťah veľmi vylepšil,netvrdím,že problémy ,ktoré sme mali zrazu zmizli úplne,ale dokázala som s nimi žiť,avšak len na chvíľku,pár mesiacov,pred pár týždnami som sa však opäť rozhodla,že sa s ním nadobro orzídem,chcem si nájsť niekoho lepšieho,a pod...on o ničom nevie ,zrazu však mu prišla pracovná ponuka z Rakúska,aby tam šiel robil do jednej fantastickej spoločnosti,už týžden tam pracuje,ja som SAMA,som s ním v minimálnom kontakte ,len sms,sem tam net,ale máličko,cítim sa čoraz horšie a horšie,kedysi ked si predstavím,že by som bola rada,keby odišiel a teraz ?chcem s ním byť,bolí ma,že je preč,úplne som bezprízorná,neviem čo mám bez neho robiť,som na nom prakticky závislá,neviem si bez neho predstaviť život,zrazu sa s ním teraz nechcem rozísť,ale chcem,aby tu bol pri mne,cítim sa rozpoltene,neviem čo robiť,mám zvláštny vzťah s ním,on ma až príliš miluje ,zobral tú prácu kvôli mne,lebo chystá so mnou svadbu v budúcnosti,len kvôli mne ju prijal,nebol by tam inak šiel,som v poiriadnej kaši terat ,čo robiť ?mám sa s ním napriek tomu rozísť ? veľmi ,neskutočne mi chýba,neviem čo mám robiť,moje dni bez neho sú prázdne,lebo predtým sme boli spolu celé dni ..čo robiť ?
dakujem Vám za Vaše názory,ak bude niekto vôbec ochotný reagovať a pomôcť mi ,s radosťou si prečítam všetky návrhy

Maoam

macik, ano, myslela som tu nahlu zmenu situacie, ze zrazu je prec a zrazu je vsetko uplne naopak, ako si vlastne povodne chcela :-)

a nemas nad tym uz kontrolu

winki

SI jednoducho v opačnej situácií ako keď si to bola ty kto ho opúšťal. Teraz odišiel on a ty si sa ocitla na druhej strane...tá "opustená". A zrazu hop...už sa to vymklo z tvojho plánu a si z toho mimo.

macik

winki nie,necháp to zle,on chce skôr mojím rodičém dokázať,on chce zbohatnuť,kedže on zil v biede ,tak odisiel makat preč,aby mal peniaze ...

maoam ako myslis,ze zmena situacie ?ze ho tu zrazu nemam?alebo ? ja skor neviem,co s celym tym vztahom robit,

macik

tttt on ma neopustil,ON so mnou je stále voi vztahu,miluje ma a planuje buducnost ,miluje ma vraj viac ako svoj zivot ..a mieni mi to aj dokazat ..
neopustil ma,len isiel pracovat do ineho statu
ked ja totiz naozaj neviem,co chcem,v tom je cely moj problem,ja na jednej strane ho mam rada,je to zvyk,som pri nom celkom spokojna,ale na druhej strane stali sa medzi nami veci,ktore nedokazem hodit za hlavu a chcela by som si najst niekoho lepsieho,to je prirodzene ...len teraz ,skor ide o to,ze neviem,co robit ..chcem sa rozist,ale neviem ako na to,chcem opat nadobudnut to,co som mala pred tymto vztahom pred rokmi ..chcem si najst ineho,a byt stastna ( lebo teraz nie som uz velmi dlho a trapim sa),lenze zase ako mu to mam teraz spravit ?mechanizmy rozchodov su priserne narocne a tazke,mala som ho nechat tak ,ked este bol tu a nic sa nedialo ,vtedy som ho mala nechat,ked som chcela,lenze teraz akosi ..ked odisiel ..chcem ho,chcem byt s nim ..a je mi ho luto,ze maka tvrdo preto,aby nieco mal ,a kvoli mne,prakticky len kvoli mne ...
ja netusim,co teda robit ..a mne nepomoze rozmyslat,uz rozmyslam nad tym meisace,ba dokonca mozno aj rok cely,ze co vlastne ...vravim maly priserne tazky rok v nasom vztahu,kde sme sa rozchadzali,schadzali,udobrovali,bolo to nieco strasne,ale zrovna teraz,ked nastal cas jeho odchodu,sme sa nejako zomkli predsa len a akoby som sa zalubila donho nanovo ,alebo co sa mi stalo ...

neviem,ci to chapete

may ano,mam vyhrady voci nemu,voci spolocnemu zivotu,velmi si neviem s nim predsatvit manzelstvo ,naopzaj nie,kedysi som si vedela,teraz uz nie ,ale zaroven mi je s nim celkom fajn a mam ho velmi rada,lubim ho asi esete a okrem toho,je to zvyk,je mi najlepsim priatelom a nedokaztem si predstavit akosi zivot bez neho .:(:(:(:(a teraz mi neuveritelne chyba
bez neho ma nic ,naozaj nic nebavi,nemam kam chodit,nemam nic,nemam priatelov,znamych,pred nim som bola zahrabana len v knihach,nic ine.teraz uz ani to,cize nemam co robit ...
ja pokoj v dusi nemam ..a chcem mat konecne jasno ,pokoj ..len neviem,ako to docielit,ked v skutocnosti neviem,co chcem,.resp aj viem,ale bojím sa akosi spravit to spravne rozhodnutie ...alebo co ,ja neviem vazne ..

macik

doubledog si nejaký múdry,pre informáciu-som z bohatej rodiny,a mám viac penazí ako ON,aj keby pracoval celý život,to len tak btw ...k tvojmu stupidnemu komentaru,ja tu riesim zavazne veci a ty sa smeješ ..
on tam siel pracovat,aby mi dokazal,ze vie byt bohaty,ze dokaze nadobudnut nieco,aby sa mi spolocensky vyrovnal ..

doubledog

:) zavonala si peniaze, tak sa zrazu situacia obracia.

a to tam je este len tyzden, po roku aj zabudnes, ze s nim nedokazes mat vztah a ze ti vo vela veciach nevyhovuje.
a rovno budu aj deti.

podla mna rovno planuj svadbu, usetris cas.

tttt

Mechanizmy rozchodov su zvláštne. Keby si mu bola dala kopačky a mala na pamäti tie dôvody, chýbal by ti menej ako teraz ked kvázi opustil on teba. Tvoje pocity su zmatene, neriad sa nimi, zameraj sa na seba, skumaj kto si a čo naozaj chces.