Vši v dlhých vlasoch

Súvisiaci obsah

astral

ahojte...ja tiež bojujem proti tomuto Veľkému problému...
šampón Parasidose použite iba vtedy, ak chcete pmôcť iným a nie sebe - a to tak, že podľa pachu sa Vám bude každý vyhýbať. Ten sme doma mali už dávno a nepomohol vôbec nič...umyla som si ním vlasy a po usušení som si našla živú veselú...
teraz mám kopu prípravkov, ale najúčinnejší mi pripadá neemoxan, aj keď tiež nie na 100%

maria0303

ahojte, tiež som bojovala s tými potvorami asi tak mesiac, keď som sa vrátila zo zahraničia, a mama mi hovorila kao ju stále svrbí hlava, stále som jej rozprávala že nemá dobrý šamón, má suchú pokožku hlavy atď.... až kým moja sestra sa nehrala na "kaderníčku" vo vlasoch mojej mami...a našla tam malých chrobáčikov ako povedala..., potom sme prišli na to že to má aj sestra...a neskôr aj ja... neviem ako sa to prenieslo... možno gumičkou do vlasov čo si požičala sestra... skúšali sme kadejaké šampony...spreje...išlo to riadne do penazí, stále sme umývali šamónom PARASIDOSE... smrdelo to a už to ani nepomáhalo... potovory si už na to zvykli, a vytvorili si imunitu očividne....dokonca aj rady z tohto fóra... alpu ale to nam len vysušilo pokožku... vlasov a svrbelo ešte viac... a nakoniec sme sa dozvedeli že viac deti zo sestrinej triedy to malo...a tak nam poradili sprej PARANIT... stojí síce 650,- Sk, ale ako v ktorej lekárni, našli sme aj za 600,- kúpili sme dva...nastriekali - celkom príjemne to aj vonalo skoro ako hašlerky:D, no a v balení bol aj jeden úžasný hreben taký hustý železný hreben...a tým išli hnidy dole jedna radosť.. uplne super... len to treba zakaždým čistiť... živé sa zabili sprejom...a hnidy takto sa vyčesali...asi týžden predtým som sestre každú jednu vyberala ručne...aj 5 hodín denne to nebolo mysliteľné... ale totozabralo.. predávajú sa aj hrebene "všiváky" ale sú príliš riedke...takže doporučujem kúpiť PARANIT...a máte svätý pokoj... jeto nepríjemné je to pravda... takže prajem veľa trpezlivosti:)

Bubca

Ahoj vstci bojovnici proti malym potvoram... rada by som pridala moje poznatky v boji proti vsiam... bojovala som s nimi cca 18 dni a bol to tazky boj. vyskusala som mnozstvo samponov aleboli velmi malo ucinne a tak som urobila zabal s olivoveho oleja a alpy a vmasirovala do hlavy, zabalila do igelitu a nechala posobit cca 2 hodiny. Vsi sa zadusila a hnidy sa lahsie dali vycesat. Kazdy den sme vsi vycesavali a aj rucne vyberali. Bolo to pracne ale stalo to za to. Potom som vyskusala este Barnys Effective nakolko som sa docitala ze rozpusta lepidlo hnid a idu lahsie dole a musim povedat ze je to uzasny pripravok, hoci bol aj drahsi stal za to. Uz najdem hnidy len kde tu, ak vobecniaku najdem a to vam poviem na zaciatku sme ali v hlavach hotovu divocinu. Deti som nedala ostrihat a ani seba a zakupila som aj repelent ktory im davam na hlavu v obdobi vyskytovania vsi len ako prevenciu.
Treba vydrzat a nevzdavat to... tak lovu zdar...

8Lola8

So všami ''bojujem'' skoro pol roka ra¨z som sa ich zbavila, ale vajíčok nie.Potom sa vyliahli a zase boli tu. Žiadné prípravky, šampony my nepomohly. Iba na tie chrobaky( vši ) Ale vajíčka stále ostávajú a nedajá sa ich zbavit. A ešte k tomu mám dlhé vlasy.

sysi

jauz mam vsai niake 3mesiace:(a uz ma to hneva a nerada by som si ostrihala vlasy a neviem sa ich zbavit uz som kupila drahy sampon aj sprey a nie sa ich zbavit prosim poradte mí

sydny

Mohli by ste mi prosim poradit, vsimla som si ze vzdy ked si zmyjem hlavu mam strasne lepkave vlasy pri korienkoch a nedavno som mala aj ja vsi tak sa bojim ci sa to nevratilo. Ale vtedy som nemala lepkave vlasy mozte mi prosim poradit??

anka

Ja mam uz vši asi mesiac :( je to riadna debilina vam poviem.. stale len svrbi hlava atd ! newiem ako uz mam proti tomu bojovaat :(( pomoste mi