Minulé životy - hľadám niekoho, kto sa zaoberá regresmi

bella12

anjelik, aké pasáže o reinkarnácii boli vyškrtnuté? O tom, že reinkarnácia neexistuje, sa hovorí tak v starom ako aj novom zákone.

anjelik

Kjana, ďakujem. ;o)
Celá táto téma sa môže odvíjať iba na úrovni *ja si myslím, že je to takto a takto. * Neexistuje totiž žiadny dôkaz, v čom má pravdu Bingham. Ale, dá sa donekonečna špekulovať a klásť otázky.
A tak sa môžem trebárs spýtať Binghama..prečo by po smrti niečo malo byť, keby potom už nič nebolo? Ak by sa povedzme jednalo o nejaké poučenie, na čo by bolo dobré, keby ho už ďalej nikto v sebe nespracoval? ;o)
Môžem sa spýtať Fona...a na čo by komu bol večný život, kde by ďalej žil? Sú tu miliardy veriacich a tí potom automaticky ten večný život majú predmodlení...tak je ľudstvo už viac menej budúca civilizácia nesmrteľných??? A my neveriaci ako čo??? Kam ideme?? Ak do pekla na večné zatratenie...sme fakticky už tiež nesmrteľní?? :o)) Nie je to skôr o tom, že ti niekto povie, pracuj tupko a hoc sa zrobíš a skapeš, POTOM ťa odmením? Veď hádam nechceš, aby ti už teraz bolo dobre??;o))
Blondulka, asi najväčšie mystérium , čo sa tu dá dosiahnuť je nájsť vnútorný pokoj a zmierenie sa s tým, čo žiješ a ako žiješ. ;o)
Bella, z biblie boli vyškrtané pasáže o reinkarnácii...ako to, že ti tento fakt ušiel? ;o)
A možno je to celé iba o tom, že máme slabý mozog, keď si ťažko dokážeme spomenúť, kde sme si kľúče odložili, tak ťažko si ním *dosvietime* aj ďalej ako na pár rokov dozadu, nie to ešte storočí. ;o)

Lulu2011

neveriaci nestrati nic, ak nieco je, tak bude ci je veriaci, alebo nie, keby nic po smrti nebolo, vobec by mi to nevadilo

Fon

Čitam rozne bajky. Žiadna reinkarnacia nejestvuje. Keď zomrie clovek jeho duša ide pred Boží súd. Tu sa o jeho pozemskom zivote rozhodne. A dalej načo už pisat. Keby Boh nebol, tak po smrti nič nestratim, ale neveriaci strati VECNY ŽIVOT.

bingham

excell...som rad ze si uz zazil smrt ked vies povedat ze nic nieje...bodaj by bolo viac takych ludi...skoda ze si zatial jediny na tomto svete komu sa to podarilo...a mas aj nejaky dokaz o tom ???

bingham

Deria osobne si myslim ze reinkarnacia neexistuje..., ale co sa tyka toho ze po smrti je nieco dalej - to uz je ina vec

a daj nieco co si zazila :)