tak sa to stalo uz aj mne...

Príspevok v téme: tak sa to stalo uz aj mne...
xxxxxxxx

Bola som 9 rokov vo viacmenej fungujucom vztahu, teraz som niekoho stretla, ten je tiez 5 rokov zadany aj ked nie velmi stastne... Vzdy som to odsudzovala, ked si niekto zacal s niekym a mal pritom vztah a teraz sa to stalo zrovna mne. Sex nebude, pokial budeme zadani, natolko sa viem ovladnut, ale bozkom, objatiam a vzajomnym stretnutiam sa odolat neda.. Neviem, ci v tom pokracovat a ci nie.. Nastastie v tom nie su deti, len moj psik, kvoli ktoremu som vela veci vo vztahu prekusla, aby o jedneho z nas neprisiel... Neviem, co mam robit. Rozbit dva vztahy a nechat dvoch ludi nestastnych?

macik

ak obaja citite,ze TOTO je to prave orechove,tak to urob,bud s nim stastna,budte stastni,ale nepodvadzajte partnerov,ktorych mate,lebo to by bolo strasne hnusne od vas,zacnite odznova,ale uf,ako popravde nedokazem si predstavit,ze niekto by sa so mnou rozisiel po 9 alebo 5 rokoch chodenia :(:( velmi im ublizite ..

xxxxxxxx

lulu vliala si mi kusok optimizmu. Ja som ten svoj vztah udrziavala uz len zo zotvacnosti na urovni brat a sestra. On svojej frajerke, predtym ako ma stretol, povedal, ze s nou nevidi buducnost, ale slzami ho ukecala, ale jeho nazor na ten vztah nezmenila... Ale nedokazem sebecky mysliet len na seba... Nikde nie je napisane, ze ja ho urobim stastnym... Neviem, ci mam pockat, ako sa to vyvinie, alebo mame ukoncit vztahy a pustit sa do budovania toho spolocneho...

lulu22

píšeš, že dvoch ľudí nešťastných..a prečo nemyslíš v prvom rade na seba? že budú aj tak dvaja ľudia šťastní?: )
alebo ešte lepšie.. ak sú tie vzťahy ozaj nefungujúce, tak tí vaši partneri môžu byť zo začiatku smutní, ale časom uvidia, že to bolo dobré a nájdu si lepších a iných partnerov.. :)
aj ja to odsudzujem, ale ako sa vraví, nikdy nehovor nikdy..