GSE

sojka15

a este ak sa mozem opytat, ako dlho to treba uzivat? hlavne teda ako dlho robit tie vyplachy posvy? dakujem velm pekne za odpisanie.

RNG

Vyrobcovia uvadzaju rozne cisla, ja sa riadim lekarmi alebo niekedy vlastnymi skusenostami.V tomto pripade dany produkt poznam a pouzivam uz aspon 15 rokov, tj viem na co sa hodi a v akych mnozstvach. Inac tabulky ucinnosti na rozne mikroby som si ulozil(z internetu "zahadne" zmizli)a najdes ich napr cez Google.sk uvedenim mojho nicku a slova citricidal.Tabulky, co som tam stiahol su z roku 1982, ked sa citricidal podaval na patentovanie a na dokaz toho, ze aktivacia vytazku z grapefruitovych semien podstatne zvysuje ucinnost vyrobili tieto experimentalne tabulky ucinnosti na jednotlive mikroby.
GSE je 33% citricidal, tj jedna kvapka obsahuje asi 12 mg citricidalu.
Jednotky ppm (parts per milion) su to iste, ako koncentracia v miligramoch na kilogram/liter

sojka15

dakujem za radu, ale prave citam od tej firmi nutribiotic pouzitie a na kazde, ci oralne alebo vaginalne je iny pocet kvapiek, tak teraz neviem, cim sa riadit.

RNG

GSE dochadza ako koncentrat, obvykle s 33% citricidalu. Roztok GSE na pitie, vyplachy aj kvapky do nosa, oci a usi je 60 kvapiek GSE na liter vody.
Pouzivajte len originalny GSE, vyrobeny firmou Nutri Biotic, lebo na trhu zacina byt plno napodobnenin, ktore maju ine zlozenie.