Môžem ostať tehotná?

Príspevok v téme: Môžem ostať tehotná?
Judith

Dobrý deň, viem, že moja otázka vyznie možno hlúpo ale rada by som vedela názor niekoho nezainteresovaného. Včera sme mali s partnerom pohl. styk, pri ktorom sa však stala nehoda a to taká, že sa mu zvliekol kondóm a ostal vo mne, avšak bez toho, aby sa partner spravil. To čo mi leží v hlave je, že či sa mám obávať tehotenstva vzhľadom na to že to bolo cez plodné a s veľkou pravdepodobnosťou aj cez ovuláciu. Čo myslíte, sú obavy na mieste?

Judith

kukucko: Pre tým mi tam nikto nič nenastriekal, ani teraz nie, mne ide hlavne o to, že sa to stalo cez ovuláciu a či nemohlo byť niečo v predejakul. tekutine aj ked sa pred tým sprchoval

kukucko

Ovecka :

normalne, ochabne Ti penis v posve a vyberes ho von uz bez kondomu, ktory sa moze prilepit na posvu posvovym sekretom. Ten potom musis vybrat prstom.

kukucko

Kedze partner nemal vyron semena, nemalo Ta co oplodnit ( vtedy ). Ale mohol Ti to tam niekto nastriekat pred tym a nejake spermie by mohli prezit az po ovulaciu.

winki

Túto otázku by si sa mala opýtať práveže niekoho zainteresovaného (vajíčko, alebo spermia ti nepovedali?)

Keď sa neurobil nestresuj aj keď nikdy nevieš a mi tu na fóre to už vobec nevieme. Uvidíš časom.

0vecka

nemozes... ono skor ci neskor to decko vypadne...

vysvetlite mi niekto ako sa moze zvliect kondom??? lebo ja to nechapem...