Žiletka alebo Veet?

Príspevok v téme: Žiletka alebo Veet?
suzie

Ahojte všetci, mám jeden problém. Prednedávnom som si začala holiť nohy a robím to krémom Veet. Lenže sa chcem holiť aj v intímnich partiách a bojím sa, že Veet by mohol nejako chemicky zreagovať, alebo niečo také. Preto vás prosím, poraďte: Čo je podľa vás lepšie, žiletka alebo Veet? A ešte mám pár otázok, ak by som sa holila žiletkou, potom musím použiť aj nejaký krém, však? A predtým sa nemá použiť nič? A treba tie žiletky aj po určitej dobe aj meniť, alebo mi stačí jedna? Ja som v tomto fakt začiatočník, takže sorry, že sa tak blbo pýtam, ale neviem, koho iného by som sa na to opýtala. Za rady vopred ďakujem.

anabelka

ahojte, možno ste to už spomínali, ale chcem sa opýtať na holenie v oblasti bikín. Doteraz som použivala len žiletky, ale chcela by som skusiť vosk, resp. depilačné pásky narp. veet, sú vhodné na odstraňovie chlpkov v týchto oblastiach??
Doteraz som inak aj ja mavala problemy s vyrážkami po holeni, avšak odporučili mi klasický detský puder, s ním si to po holení trošku poprášim a žiadne vyrážky, ale raz dva sú chlpky spať. Pri depilácií studeným voskom vydrží hladká pokožka dlhšie?

žiletka

no tak ja ten strojček fakt nemusim. kupila som si taky ten klasicky PHilips. čo ma kamoška nahovorila. a znbytočne vyhodenych 1000 korun. nerozumime tomu jak može byt tolko žien s tym spokojnych mne komplet zarastali chlpky mala som vyhadzane nohy. aj peeling som robila. no a teraz? jak som prestala trhat a holim mam čierne chlpy jak tarantula :(.
Ak ma niekto zaujem o depilator že nehcce vražat peniaze do noveho tak predavam sovj ktory bol pouzivany max 10 X je kompletne vyčisteny s krabicou a je tam tušim zaruka rok. 10 Euro

adriana333

práve som použila voskové prúžky veet a som dosť sklamaná, akože vôbec mi to neodstránilo všetky chlpky na nohách, asi ani polovicu a zjavili sa mi nádherné vyrážky..po deliplačnom kréme veet sa mi vyrážky nezjavili,ale tiež bol výsledok o ničom. takže sa vrátim k starým dobrým žiletkám a budem dúfať, že z tých pásikov sa mi stav pokožky nezhorší a vyrážky a začervenanie zmiznú :(( inak na intímne partie používam 5 rokov baleu depilačný krém, výsledok síce nevydrží dlhšie ako 3-4 dni, ale aspoň je to fpohode..

sedmokraska

veet depilacny krem s tou hubkou nie je vobec vhodny na depilovanie okolo genitalii bikin ... je valstne vhodny asi len na nohy, resp. ja by som si ho inde ani nedala... kazda, ktora ho mala vie ako "krasne" vonia... ja som si tento gel nanasala (sprosta) so striebornymi prstienkami a mozem si ich dat vycistit uplne hnusne cierne mi ostali, takze si predstavte aky humus to je... a este ze to vydrzi 3,4 tyzdne hladke no hovno hovno zlata rybka... takze baby podla mna su to len zbytocne vyhodene peniaze, a treba si uvedomit, ze tristvrtinu ceny z toho gelu to platime len za sprostu reklamu co davaju v telke inac by to take drahe nebolo :D

simka222

a pls tie depilačne krémy Veet ako dlho asi vydrzia? oplatia sa mi aj na oblast bikin?

na email poprosim odpovedat :) dikes

solia

Dobrý deň. Vie mi niekto poradiť, či môžem voskové pásiky Veet použiť aj v prípade, že mám strie? Vopred ďakujem za odpoveď.

Kikuž

Loulinqa: Noo ak ti to vadí tak ti v tvojom veku neodporúčam žiletku...Skôr depilačný krém weet je dobrý... Ale mna po pol roku používania prešla trpezlivosť..Tak som prešla na strojček...je to ovela lepšie...Musim sa priznať že v tomto veku by som si na žiletku netrúfla...mám s nou zlé skusenosti :D Takže odporučam strojček alebo weet :)

kolo

ja pouzivam na holenie mydlo na intimnu hygienu a venus strojcek na holenie a nemam problem s nicim =)ani vyrazky ani nic