Rozculuje ma to!

Príspevok v téme: Rozculuje ma to!
zewa

Nenavidim, ked mi niekto povie, ze sa stavaju aj horsie veci ako mne. Ze ini su na tom horsie a podobne. Ide ma z toho roztrhnut, pretoze pre mna je vtedy najhorsie to, co prezivam ja a netrapi ma, ze ini sa maju horsie. Akurat sa citim este viac na hovno lebo viem, ze sa mozem citit este horsie. Ako ste na tom vy?

Maoam

nepozeraj tolko sitcomov :D

chod do poistovne a priamo sa opytaj, ak mas problemy (depresie, uzkosti), tak by nemal byt problem

M 25

Maoam, ja vôbec netuším, ako to chodí u psychologa, len v amerických sit-comoch sa tam platí na hodinu :D neviem, ako je to tu a či sa dá isť cez poisťovnu ... hlavne v dnešnej dobe, ked si za všetko už pomaly platíme sami ..

Lost, no ved ja som si toho vedomá, že je to najlepší spôsob, ale bohužial ...

M 25

lost, ale niekedy sú problémy v živote, ktoré nechceš naozaj nikomu povedať, už tobôž nie niekomu známemu, kamarátovi .. chápeš?? o tom to je!!

maoam, ked aj tu ide hlavne o peniaze. a toho sa ja obávam ..

Maoam

lost, idealne je, ked je taky clovek, ako som opisala nizsie zaroven psycholog :D

to mas ako s lekarmi, tiez su medzi nimi velke rozdiely, ideal je kombinacia super odbornika verzus ludsky charakter, to su lekari s velkym L

lost

no podla mna je blizky kamarat urcite lepsi ako psycholog, lebo ma na cloveka viac casu ako doktor..
doktor ma x desiatok ludi naraz..
blizky kamarat maximalne dvoch troch ale vacsinou len jedneho :)