Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?

Príspevok v téme: Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?
natusa42

dobrý den,istotne veľké percento ľudí z Vás ma tu pozná a môj prípad lásky,vzťah ,ktorý mám sa tu dlho riešil,
popravde nechcem už ani radu,ani nič podobné,len sa vám chcem vyrozprávať,lebo sa nemám absolútne komu vyrozprávať ...

s partnerom,ktorého mám už pomaly 3 roky,sme mali velikánsku krízu ( stále sme sa rozchádzali a schádzali),na jeho natlak davali znova dokopy,a aby som mala pokoj,dala som s ním znova dokopy vždy (/ takto asi krát/)neverending story vsak má svoju dohru,v posledných mesiacoch,najmä od apríla,sme mali úžasné obdobie,lebo ja som bola vyťažená kvôli maturitám,a on kvoli statniciam,tak som si povedala,že chcem aspon pokoj od neho,tak som bola s ním,chodili sme na dlhé prechádzky len večerné,kedže som sa učievala a aj on,akosi sme si našli k sebe cestu opäť ,on sa zmenil,ako tvrdí,kvôli mne,prestal byť nervozny,snaží sa byť vyrovnaný ,vysmiaty,akého som ho vždy chcela,jeho rodina blbá sa síce nezmenila,a on o nich rpestal hovoriť,viem,že to nie je výhra a pod,ale aspon máme pokoj,ešte stále však mám také záchvevy,že by som ho mala nadobro opustiť,len sa neviem už teraz k tomu odhodlať,počas mája aj júna nám perfektne vzťah klapal,ľudia normálne,predstavte si,dokázali sme spolu normálne výborne vychádzať,boli sme po boku toho druhého šťastnmí,nadšení,dokonca na jeho promociach,ktore mal pred 2 týždnami,som sa donho znova zaľúbila !!! moje vlastnéí srdieško mi povedalo,doslova zakričalo,že " ty ho predsa miluješ " ...aj som mu to potom povedala následne,ludia,ja ho asi vážne stále aj po tom všetkom čo sa medzi nami stalo ľúbim...tesím sa,kedy ho uvidim,kedy mi napise,uz dokonca mu nemam problem povedat " lubim ta " a pbozkavat ho,uz sa mi nehnusi ,ako iste obdobie,zda sa ,ze kriza uplne presla,je zazehnana ..citim sa pri nom fajn,aj ked stale vidim ako hrozbu jeho rodinu a moju rodinu ..ale ..s TYMTO clovekom,co je teraz by som si vedela predstavit buducnost ciastocne...kebyze sa iste veci splnia,ale povedzte,dá sa niečo takéto ?este pred pár mesiacmi som bola pevne rozhodnutá,že sa s nim rozidem,postupne to vsak slablo,a nakoniec som ho nenechala,ako som mala v pláne na leto,ho nechať ....lebo on je proste úžasný...opäť je dokonalý chlap...aj ked vyviedol veľa blbých vecí,klamal mi,robil scény, a pod..tak ..zrazu držíme spolu ...on ma neskutočne miluje,dokazuje mi to na každom kroku ..je toto možné,aby sa mi stalo ?
asi si pomyslíte,že nemám to v hlave všetko v poriadku,ale naozaj sa toto u mna deje ...

jabaduuu

ten jeho vybuch... Mozno mal fakt len zly den, alebo ma taky temperament, niekto vzblkne, niekto nie. Mala by si to mat odsledovane, ci to robi len pri soferovani, alebo tak reaguje niekedy aj v inych situaciach? Skor si myslim, ze to bude to druhe.. Nepovedala si mu nic take nenormalne. Fakt si myslim, ze on taky je. Presne v tych stresovych, tazsich situaciach. Ty musis vediet, ci ti to prekaza velmi, alebo nie. Lenze ked tu svoje problemy riesis na fore, myslim ze ti to vadi dost.
Ja mam otca, čo ked som bola mensia na nas krical skoro kvoli kazdej blbosti. ale nie tak, ze len trochu /napr. ako mama/, ale on ma aj taky hlas, a on vrieskal tak, ze ho musel pocut cely blok, to fakt. Clovek mal az strach z neho a ja hned plac. Dnes uz to vobec nie je tak ako niekedy, no aj teraz ked sa najde prilezitost ze tak zavrieska /zas vacsinou kvoli somarine/ aj ked mam 20rokov, az mam strach a proste... Preto ja som si nenasla a nechcela najst takeho chlapa, co by takto vrieskal, ja to uz neznesiem a uz vobec nie, aby toto prezivali aj moje deti niekedy. Zakrical mozno 2krat, ale to vobec nemalo taku intenzitu ako moj otec, hadali sme sa vtedy, nemal taky hnusny pohlad ze by som ho nespoznavala.
Preto neviem, preco ty si nenajdes chlapa, ktory sa bude najviac priblizovat tvojmu idealu? ako je rozdiel, ze ti budu vadit jeho ponozky na zemi a to, ze ma takeho stavy a nevie si udrzat pomerne chladnu hlavu v inych, ako bezproblemovych situaciach.
Mozno to v nom niekde drieme, ja mam taky pocit, nie len ja ako vidis. Co ze za kroti teraz, ked v tych inych situaciach aj tak vybuchne, ked nie teraz, neskor urcite.
Preco co nedokaze nechat? pozri sa, ako sa ty kvoli nemu trapis... Zasluzis si to? asi ne... Myslis ze by si si nenasla lepsieho?? fakt si to myslis?? Niekedy musis pouzivat aj rozum a neradit sa len citmi. On ti ublizil a ty jemu nemozes? Myslim, ze by to prezil. nebola by si prva /ani on/ a ani posledna, kto by sa rozisiel.

anjelik

Natuša, nečítala som o tvojom probléme s priateľom, ale dovolím si odpovedať na tvoju poslednú otázku. Kde sa pýtaš, ako je to možné, že sa priateľ chová chvíľu tak a chvíľu inak. Takéto chovanie je príznačné pre bytosť, ktorá absolútne neovláda svoje emócie a svoje nálady. Jednoduchšie povedané, svoju dušu. Asi to vyznie dosť surovo, ale čím má človek bližšie k zvieraťu, tým viac reaguje systémom: podnet, okamžitá odozva. Neexistuje priestor na zamyslenie sa a zváženie svojej reakcie. Či s tým ty vieš niečo urobiť??? Jediné, čo ti môžem odporučiť je zbytočne nereagovať. Proste sa na jeho výbušných stavoch nezúčastňovať. Zostať pokojná a držať v mysli predstavu kľudu, pohody a radosti. Nie je to ľahké, ale skúšať to treba stále znovu a znovu. :o)

natusa42

leela proste ..ja ho nedokážem nechať,nedokážem mu tak ublížiť ,som bohužiaľ,taký dobrák od kostí,že nedokážem ublížiť iným a najmä nie jemu:( :( moja chyba,áno,uznávam
moje príspevky,myslím,že sú celkom v normálnom duchu,neplačem tu,ani sa nesmejem,len konštatujem ...nič iné,ako to je ..

ale dobre tomu nechápem,ako chlap ,alebo človek dajme tomu,byť chvíľu ako med ..aa potom vybuchnut pre blbosť ? ako je toto možné ?viete ľudia ?čo je taký nestály,či taky velky nervak,ci ako mam tomu chapat ?

Leela333

Neviem, či si si všimla, Natusa, ale tvoje obdobie šťastia sa nejak kazí. Aj tvoje príspevky sú teraz v inom duchu. To ťa vážne baví byť vo vzťahu, ktorý je taký nestály? Kde je chlap chvíľu ako cukor a vzápätí na teba vyletí za úplnú blbosť? To vážne túžiš po tom len čakať aj niekoľko rokov ako sa to vyvinie, ako sa jeho nálada zmení nabudúce?
Ty len sedíš, nič nerobíš a čakáš, čo sa stane nabudúce miesto toho, aby si sa konečne rozhodla, čo chceš. Keď ťa to takto baví, budiš.

natusa42

jabaduuu
hm,chyby ma kazdy,neviem vsak rozlisit,ci toto je prirodzena chyba kazdeho tretieho chlapa,alebo on je MIMO,toto totiz neviem,ked je vsekto OK je uplne uzasny a zlaty,v pohode chlap,len potom,ked pride nejaka stresova situacia,on tak velmi znervoznie,aj teraz napriklad vcera sme boli von,same sli autom na vylet ..a sme sa rozpravali po ceste,zrazu vsak ja som si to rozmyslela,ze kam este skocime,ze najprv pojdeme inde..a on uz bol na odbocke ..a on mi tak povedal s takym hnevom akymsi,ci co .nieco v zmysle," do pekla,tak teda ako,uz sa rozhodni!" a vazne s takym sprostym tonom,akoze nahnevany,nasraty ..a pritom ..ja som akože len tak medzi recou povedala,ze by sme este mohli ist kdesi inde,neviem mozno mal len blby den a blbu naladu,neviem vazne,co si mam o tom mysliet,
akoze jedna stresujucejsia situacia a uz je "zle" ?sice on o tom nevie o dve minuty,co mi povie,ale to " vyletenie " na mna ma trosku zarazilo mierne ...neviem,mozno je to normalne...taky " vystup " ,ale potom akoby sa nechumelilo a som mu aj povedala ,ze ci musi byt taky strasne nervozny,a on ze nech teda idem soferovat ja v takej premavke ,a potom sme zmenili temu ...zvlastne

zeby sa taky "psycopat " len takto pretvaroval ?a v skutocnosti bol psychicky naruseny ?ktovie
moze to mat aj v genoch a moze to zatial " skryvat " .neviem,ale co je jednoznacne,je nervak obrovsky,len to v sebe taji a dusi ..ale tak zase poznam vela chlapvo,co su nervaci ..aj dedko je nervak,aj otec,a ziapu bez priciny,ale tento zatial neziape,len mi vie "pekne povedať " ..
neviem takychto prihod mam s nim uz dost,ale snazi sa krotit,lebo som mu povedala,ze nervakov nheznesiem ( asi chyba,lebo teraz sa asi pretvaruje ..a keby som mu to nebola povedala,tak by bol normalny a zistila by som o nom viac)

viem,som blba

jabaduu viem,co tym myslis...presne...a uvidime,ako to veru dopadne,sama som aj ja zvedava,co sa zmení,si nasiel pracu teraz ,takze uvidime,mozno povinnosti a iny zivotny styl,ked sa osamostatni od rodiny ciastocne mu prospeje a bude iny,ktovie ..

jabaduuu

Kazdy chlap ma VELKE chyby? nejake ma, ale nie velke... a aj keby, chyby su rozne, napr. ta jeho je myslim dost zavazna... Ked pride zas nejaka tazka situacia, napr. dajme tomu o rok, dva a on sa zachova zas ako magor, budes lutovat ze si s nim travila tolko casu a zbytocne. On to ma proste v sebe uz a myslim, ze taku situaciu s nim este zazijes /ak s nim ostanes/. Nikto ti tu nechce zle, snazi sa ti dobre poradit, lebo je skoda ak taka mudra, bystra baba ako ty musi riesit tieto veci a asi si s tym sama nevie velmi poradit. Aj tak ti drzim prsty stale, aby to dobre dopadlo, preto budem sledovat tvoj pribeh.

natusa42

siza

ale on odo mna nevyzaduje,aby som mu nejako prejavovala extra lasku,on je spokojny as tym co ma vzdy,aj ked som sa k nemu hnusne spravala,jemu len stacilo vidiet ma,pozdravit a objat a ist preč...
nie je nejaky grobian,ze by nieco vyzadoval ..

siza

Dievca zlate, mas obrovsky problem. A ak ho nezacnes riesit, mozes dopadnut velmi zle. Toto nie je na radenie na nete, aj ked tie rady su velmi dobre mienene a v podstate asi dobre. Ale ak nieco neurobis so sebou ( hlavne so sebou) a aj tymto vztahom, ktory je chory, moze to mat velmi zle nasledky. Naozaj by si mala navstevovat (nie len navstivit)psychologa.
A este k tomu vztahu - hovoris, ze je pan uzasny a dokonaly - a nie je to preto, ze ty si do neho zamilovana a jemu sa to takto paci? Co sa stane, ak ta ta zamilovanost prejde (a ona ta prejde, su to len chemicke reakcie) a budes ho "len" milovat. Bude mu to stacit? Bude mu stacit, ak ho budes milovat bez tych prejavov zamilovanosti? Nezacne sa spravat zasa po starom?

natusa42

karlicka aj ten tvoj bol taky zamilovany zo zaciatku ?
vies,kazdy chlap ma velke chyby,musime sa len naucit prijat ich ..
rodicia ho nemozu ani vidiet ..ze budem nestastna pri nom,ale ja si mylsim,ze exiustuju v dnesnej dobe aj horsi muzi ako je on ..stale ..akosi naivne

karlicka

rodičia majú pravdu a chcú ti dobre.
Opakujem sa asi,ale keby som ich - tých mojich poslúchla,mala by som celkom iný život, nikto by mi ho nekomplikoval a ani mojim detom...
poučíš sa na vlastných chybách ale...
to už bude neskoro dievča :-(((
Je mi lúto...