Asi som sa zblaznil, no stale ju milujem

Príspevok v téme: Asi som sa zblaznil, no stale ju milujem
bauer

Zdravicko, pisal som tu par krat ze ma opustila laska mojho zivota kvoli inemu,su tomu 3 mesiace, teraz je s nim, mal som od nej vykricane vsetky chyby a malickosti, presiel som si vsetkym, preklinal som ju, hneval som sa na nu, snazil som sa na nu zabudnut, odpustil som jej, poprial som jej vsetko naj do noveho vztahu a tak podobne....no teraz zistujem ze ju stale neskutocne milujem, nedokazem bez nej zit...boze co mam robit asi som idiot

bauer

navyse o jej novom objave viem veci, ktore ona netusi, napr, ze uz mu "odchadzal davno vlak" ze uz mu je jedno koho bude mat, len chce uz zenu a deti....cize mu nejde o nu, lebo pred nou mal asi 5 vztahov a to je v tomto meste len rok...je to ignorant a vela veci co jej natlacil do hlavy su typicke muzske kaleraby, cize viem ze sa sklame lebo ona je uplna ina povaha a ine ocakavania ma od partnera....neviem teraz ci jej to mam povedat, ci si nebude len mysliet ze jej to chcem len prekazit....a este nieco...mam jej vsetko povedat, co k nej este citim? ze jej dokazem odpustit a urobit ju stasnou? je to asi hlupost co?

bauer

hovoris mi z duse, to iste citim aj ja, akurat, ze ukoncila to ona. Ja viem ze jej tiez chybam, lebo pred dvoma tyzdnami sa mi ozvala, ze chce vediet ako sa mam, ze sme boli kazdy den spolu a boji sa o mna... to mi dalo aj iskierku nadeje, nedufam v to a myslim, ze sa nevrati, ale stale mam nejaky pocit, ze jej nie som lahostajny

JankaVV

Poznam... Tiez som myslela, ze som v pohode. Rozisli sme sa v aprili tohto roku, no teraz mi neskutocne chyba. Rozchod bol z mojej strany, pretoze som videla, ze sa nechce posuvat dalej a ked som sa chcela s nim o tom rozpravat bolo vidno ze proste nechce a potom aj priznal, ze nechce aby som s nim stracala cas. Trvalo to rok, no nic sa nezmenilo a tak to bolo pre mna tazke, ze som musela odist do zahranicia doslova na opacny koniec sveta... Nevidim ho no obcas si napiseme, ale to su len take kamaratske maily. Viem, ze je s inou, no zatial len mesiac a mna strasne boli, ked si predstavim, ze je s nou aj ked mu prajem stastie. Neviem si vytvorit vztah s nikym inym, tiez by som bola zvedava ako zabudnut. Cvicim, pracujem dost hodin denne, obraciam sa cele dni no aj tak na neho kazdy den myslim a dufam, ze aj tak skoncime spolu. No viem, ze je to samotrapenie a fakt uz neviem co by na to pomohlo.

bauer

ja viem, ze to ze ma opustila kvoli inemu je hrozne, ale aj tak...odpustil som jej a len som jej zazelal vsetko najlepsie. Pohromzil som si a hodil to za hlavu...vsetko bolo v pohode akurat teraz sa mi to vracia, stale ju lubim ako nikoho, je to neskutocny pocit...

bauer

tak boli sme spolu 4 roky....och kriste bol som v pohode uz asi 3 tyzdne...akoze spomeniem si na nu kazdy den, ale nie tak casto ako predtym, chodim cvicit, kazdy den pracujem a podobne.3 mesiace presli a myslel som ze to uz preslo, ale posledny tyzden je katastrofalny, nenormalne mi chyba, nedokazem ju dostat z hlavy a citim ze ju milujem najviac na svete, jedine na co myslim je, ze ju chcem ziskat spat...ale ma ineho a nechcem sa jej do toho montovat.

Leela333

Skôr mi príde zaželanie šťastia ako posledný zúfalý pokus nejak donútiť druhú osobu, aby si ešte premyslela, či by nebola šťastnejšia s ním... Aspoň v tomto prípade.
Ale to je len môj názor.

vitali

Bauer, pamätám si na teba :) Nie, nie si vôbec blázon. Prečo by si bol? Lebo si skutočne miloval a bolí ťa to? Nie je to bláznivé, to je prejav lásky, ktorú si cítil, tak na čo sa hráš na "blázna"? :) Akokoľvek ti ublížila, ty si ju popreklínal, bolesť neprejde. Tri mesiace nestačia... Viem to veľmi dobre. Niekomu nestačia ani celé mesiace na vyliečenie z nešťastnej lásky.
Venoval si sa nejakým záľubám za ten čas? Veľmi ti držím palce! Dúfam, že to zvládneš!:) Že prežiješ aj bez nej. Je to hrozné si predstaviť bez milujúceho človeka všetky tie ďaľšie dni, ale taká je pravda, že život ťa do toho donúti. Hlavne musíš mať/nájsť teraz vo svojom živote niečo, čo ťa bude aspoň trochu tešiť počas krízy.