Neexistujú verní muži

Príspevok v téme: Neexistujú verní muži
A-Z-ka

stale sa tu opakuju temy o manzelskej nevere. zeny sa pytaju, preco su muzi neverni, nechapu to, nechcu to nejako stravit. lenze pravda je zial taka - nic take ako verny muz neexistuje. a nic take, ako muz, ktoreho na zene zaujima nieco ine ako sex, tiez na zemeguli nenajdete.zeny toto nechcu prijat, preto ustavicne robia chyby vo vztahoch s muzmi. a je tu este jeden neprijemny fakt: keby neboli zeny, ktore su ochotne spavat s muzmi inych zien, neboli by ani neverni muzi. to je to stare zname: ked suka neda, pes neskoci. ved v prirode je to tak isto. a muzi su prilis primitivni na to, aby si mysleli, ze su nieco viac ako zvierata. im sice stale z papule visi uslintany jazyk a snoria na vsetky strany kde je ta akuratna suka, ktora roztiahne, ale pokym ju nenajdu, dovtedy si nevrznu. take je to jednoduche. takze sa nemozno divit manzelkam, ze na tie suky nadavaju, ved bez nich by ich ko-ko-ti sedeli doma pri telke alebo si lestili vtaka niekde v hajzli.
a teraz ma mozete chlapi poriadne zdrbat, ale ti, ktori ste zenati a myslite si, ze kecam, si najskor dobre zacrite do svedomia.

grape

V tom prípade mi ťa je úprimne ľúto, ak iné ženy ako zlatokopky a narcistky nepoznas, a si hetero, tvoj život musí byt peklo.

Vemeno

Grape,

mozno by si mohla byt aj trochu sebareflektivna, ak od muza pozadujes to, co zeny sami nedokazu ponuknut. Moj nazor je, ze ak by sa vyradili narcistky a zlatokopky, tak by sa ziadna zena nevydala.

grapesofwret

samozrejme s typmi ako kurevnik ci narcista sa vobec neoplati ani zacinat vztah. ale existuju muzi, ktori su v podstate normalni, zreli, laskavi a chcu mat normalny monogammy vztah. to su tito muzi o ktorych hovorim. vztah sa dalej rozvija a az v priebehu vztahu a po preziti urcitych situacii a kriz ludia zistuju, aki naozaj su. na zaciatku je vsetko ovela jednoduchsie. no a ako sa zachova par, ci pracuje na svojom vztahu, alebo nie, ci ho necha spustnut, ako zareaguju, ked do vztahu pride stereotyp, ako sa dokazu partneri ovladat, ked sa zjavi nejaky pokusitel, to su situacie, ktore preveria charaktery oboch. preto vravim ze to vobec nie je tak, ako sa to to tu tvrdi ze verni muzi neexistuju. existuju, ak maju motivaciu byt verni, su verni. tou motivacou je laska.

arman

grapesofwret

"Muzi nemajú problém byť verní zenam, ktoré im za to stoja. Ak maju ženu ktorú chcú mať a nechcú o ňu prísť, tak ju nepodvedu. Ak ju podvwdi, je to preto lebo im az tak nezáleží na udržaní vzťahu. Často je to dokonca signal pre ženu že to chce ukončiť. Ale žena to chce samozrejme nasilu zachraňovať. To je jeden typ mužov. Tie ostatné typy, ako kurevnici ci narcisti vôbec nestoja za vzťah."

vyjadrim svoj nazor, ok?

Za vztah nestoji ani muz, ktory zenu podvedie, ked uz udajne za nic nestoji.
Ono casto sa v tom ukryva aj to, ze ten muz ju za tie roky proste vysaje, ona je bezbranna, nesamostatna, takze sa necha a upadne na nieco ako zkvasenu nudnu zienku domacu... potom ju podvedie. Obaja ale maju problem, a konanie muza teda jeho bohapusty prasivy podvod, to neospravedlnuje.

Poviem ti, co urobi podla mojho nazoru skutocny muz (to je taky, ktory je celistvy, teda neabsentuje v nom zlozka duchovna), ked zisti, ze jeho zena za vela nestoji, ze uz ju ani nemiluje a zhodnoti, ze vztah sa zachranit neda. Ukonci to s nou, jedna s nou otvorene a povie jej to narovinu, a az potom si zacne s inou. Pokial taku zenu spozna este skor, tak minimalne sa s nou nevyspi, iba sa s nou kamarati, a slubi jej, ze nefungujuce manzelstvo poriesi, a tento slub aj naplni. Ak toho nieje schopny, ukonci to aj s potencionalne novou kandidatkou, proste preto, ze este nema vysporiadany vztah, aby ju netahal za nos.

Pretoze: zenu si vazi ako ideal, vzor, a nezavisle na tom, ci jeho zena za nieco stoji, nepodvedie ju, pretoze by posvkrvnil zenstvo ako take. A to proste neurobi.
Tak to je muz, s ktorym sa oplati mat vztah, tych co si menovala, co budu podvadzat udajne preto, ze zena za nic nestoji, to este stale niesu ti muzi hodni vztahu. Su to podla mna len zmrdi a slabosi, ktori nemaju odvahu na to, poriesit svoj vlastny vztah. Casto si ho ponechavaju z dalsich ubohych dovodov, napriklad aby sa o nich niekto staral, varil im... su to navyse vlastne paraziti. Taky muz je pre mna sracka, naplujem mu pod nohy, horko tazko takych tolerujem ako velmi vzdialenych kamaratov, skor ako znamosti. Ale do citovej roviny si ich nepustam, kedze viem, kolko skody tam dokazu narobit. O to horsie pre zenu, ked si ich pusti nielen do citovej oblasti, ale este do intimnej oblasti, proste uplne na telo a do zivota. Nuz, ale toto poznanie musi mat v prvom rade zena, aby takych v zivote vobec vedela odfiltrovat a nenechat sa nachytat na vlastnej nevedomosti.

sewie

Vemeno, necitala som sice uplne vsetky tvoje prispevky, ale...zacinam mat pocit ze si sa nejako velmi s "normalnymi" zenami nestretol...neviem v akej spolocnosti sa pohybujes ale tvoj pohlad je dost domyleny...aj ten posledny prispevok co si napisal Dadule...ze baby si lezu navzajom d zadku?:D hahahahaha...aspon tie noralne nemaju problem vyjadrit pred sebou nazor-teda aspon ja si udrziavam len take kamosky o ktorych viem ze su uprimne...ale to bol len jeden z prikladov tvojho pomyleneho pohladu:)

mimochodom ludia, ja sa divim ze vam to stoji za zvysovanie krvneho tlaku-taketo diskusie....:)

Vemeno

Dadula,

mala by si rozlisovat spolocnost a forum. Ked ides s priatelkami na kavu, tak si musite vsetky pritakavat, liezt si navyajom do ritiek a podliezat, aby ste sa utvrdili v tom, ake ste dobre. Tu na fore, ale mozes napisat pravdu. Ale poviem ti, ze cim viac zijes vo vymyslenom svete, tym bude pre teba zobudenie horsie.

Dadula56

Vemeno chodi len skusat nasierat zenske a raduje sa ako male decko, ked sa s nim niekto hada. Keby sa chcel skutocne hadat, pokracoval by v diskusii a odpovedal na otazky. On len vzdy pride a splechne svoje vyroky a potom sleduje co a ako ktore hovno v celofane (ci ako to napisal) napise. Nasa chyba, ze reagujeme :), uz nebudem. Ale fakt by ma zaujimalo, ci si to len vymysla alebo skutocne takto rozmysla, lebo sa mi zdaju tieto nazory tazko zlucitelne so zivotom v spolocnosti.