Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázka pre pána RNG

Príspevok v téme: Otázka pre pána RNG
Katka22

Dobrý deň p.RNG, dlho som váhala či Vám napísať,ale moje zdravotné problémy ma donútili.
Mám 21 r a moje problémy sa začali pred 2r.Z ničoho nič som prestala chodiť na wc.Nedalo sa mi. Najskôr som si myslela,že je to obyčajná zápcha a skúšala som všelijaké ,,overené´´domáce recepty.Nič.Po čase sa k tomu pridružilo fakt veľké nafukovanie brucha-vyzeralo to ako keby som tehotná,nebolo to len trošku nafučané brucho.Keď nič nezaberalo,išla som ku gastro.Urobil mi vyšetrenie,zobral krv na helicobaktera.Všetko som mala v poriadku,dal mi nejaký sirup na zápchu.Poslal ma domov s tým, že to má každé mladé dievča a mám jesť veľa zeleniny.Ok, prešla som na úplne inú stravu-ovocie,zelenina,cereálie,voda...a bla bla všetko čo k tomu patrí.Ale absolútne nič sa nezmenilo.Keď som z toho začala mávať naozaj depky,začala som hľadať pomoc inde.Bola som v BA u jednéhe nemenovaného p profesora-majstra v týchto veciach-teda tak mi to bolo prezentované. Robil mi sono,bral mi krv,aj rektroskopiu. Opäť som mala všetko v poriadku.Poslal ma na kolonoskopiu,kde mi povedali,že som úplne v poriadku,len mám dlhé črevo.Čo bola podľa jedného p.lekára totálne blbosť a dobre sa na tom zasmial.Moje problémy neustupovali, naopak zhoršovali sa.Stále som mala vnútri v bruchu taký divný pocit-niečo medzi pálením,ale neviem to dobre popísať.Aj stolica podľa mňa mala divnú ,,vôňu´´.Navyše stolica začala byť slížikovitého tvaru-veľmi sa zúžila.Čo teda pred tým nebolo.Po dlhších debatách s týmto jedným p.doktorom na nete usúdil,že mi musí niečo utláčať cievy v bruchu.Len tak medzi rečou som mu spomenula,že užívam HAK-ale inak som to hovorila všade a nikomu to nevadilo-na čo on začal hovoriť,že to mám okamžite vysadiť-že v podstate máme príčinu mojích problémov.On tvrdí,že mi HAK upchávala cievy-tak ako v pľúcach-lebo pomimo toho mám aj problém s dýchaním,rýchlo sa zadýcham aj pri najmenšej námahe a som celá červená-tak že aj v bruchu sa dialo to isté.Ok,vysadila som ju.Ako mávnutím čarovného prútika sa môj stav zlepšoval.No len do decembra min.roka.Všetko bolo v poriadku,až to zrazu zase postupne prichádzalo.Navyše sa pridal aj zápach z úst.Tak mi tento môj p.doktor naordinoval trojkombináciu antibiotík.Klabax,doxyhexal a entizol.Zápach zmizol.Brucho však naďalej zostáva.Síce stolicu mávam viac-menej už pravidelnú,nafukovanie zostáva.On tvrdí že je to následok HAK-oslabené cievy a následné premnoženie baktérii.Že musím vydržať.Ale ja už naozaj neviem.chcela by som počuť Váš názor.užívam vessel due-na čistenie ciev od trombov.A asi posledné dva mesiace mávam sem-tam zvýšenú teplotu-teplota sa odlišuje keď ju meriam pod jazykom a keď ju meriam v konečniku-tu je vyššia.Tak isto ma stále napína na vracanie-čo bolo na začiatku mojích problémov,ale po vysadení haku to zmizlo,no nerozumiem,prečo sa to objavuje znovu.Tak isto ma dva mesiace bolí stále hrdlo-nepomáha ani liečba antibiotikami.Tak isto ma asi pred dvoma mesiacmi začalo hrozne bolieť pravé podbruško-krče sa tiahli do celého brucha.Gynekol.vyšetrenie bolo v poriadku.Takže on tvrdí,že je to od haku-a premnožených baktérii z toho-že by to mohla byť aj candida-kt.som mala v pošve prednedávnom(opakovane)a že sa rozšírila do čriev.Chcela by som vedieť Váš názor na tento môj stav.
Veľmi pekne ďakujem

Lulu2011

Katka - no budem sa musiet odhodlat, lebo trpim ako pes, aj ked sa snazim mysliet pozitivne a predstavujem si crevo zdrave :) inak klobuk dole, ze taka mlada a isla si...vela ludi sa boji a este mas problem s uzkou stolicou? ci sa zmenila potom? a tie tabletky na riedenie krvi ti dali na zaklade coho? - rozpustanie trombov, mala si zle krvne vysledky, alebo?

Katka22

Ahoj, ak ti možem poradit - ten botox na tú fisúru je fakt dobrý.Ja som skúšla si to mastit a všetko čo sa na to radí ale nie je to také dobré ako ten botox.Len je to trochu drahé...A ak si nebola na žiadnom vyšetrení-tak určite chod.ja som už toho podstúpila dost a nikto mi nepomohol zatial-jedine ten jeden p.doktor,čo mi poradil vysadit hak-tak preto hladam pomoc takto.

Lulu2011

Karka nie nebola, som strachopud aj ked rektoskopiu si myslim, ze by som zvladla, kolono uz neviem, tiez mam fisuru a cas od casu s ami otvori a krvaca a casto mi je zle na zaludok a creva

Katka22

Ahoj, to nevadí, že nie si RNG,ja dúfam,že mi poradí ale som rada,že si sa ozvala.Vieš čo ja nemám pocit zúženého konečníka,ja viem,že mám niečo s črevami,lebo to cítim. A tiež cítim, že mi to robí niečo s trávením,lebo mám pocit tažkého tráveni.Pri rektoskopii nenašli naozaj nič a pri kolonoskopii tiež.Ty si vyskúšala tieto vyšetrenia?Najskor u mna tiež jeden doktor povedal,že kvoli tomu,že mám fisúru tak ona mi zviera zvierač-a tak som si dala fisuru,,opravit´´botoxom,čo je sice fajn, lebo mi to nekrváca ked idem na wc,ale na moje problémy to nepomohlo absolútne.

Lulu2011

sice nie som RNG, ale mam ten problem tiez, naozaj pri rektoskopii ani kolonoskopii nic nenasli? mas pocit, ze akokeby bol zuzeny konecnik, cesty, ze? mne ciastocne pomaha vynechanie lepku, tak to skus

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.