chcem sa s nou bozkavat!

Príspevok v téme: chcem sa s nou bozkavat!
neisty222

idem von s jednou kockou s kt. sa obcas stretavam,poznam ju uz dlhsie.rad by som zistil,akym sposobom ju pobozkat na pery tak aby to pokracovalo bez toho aby sa odtiahla resp. urazila.neviem jej pocity, je skor kamaratka,nemam pociy ze ma o mna zaujem. nechcem aby sa to medzi nami pokazilo. ako pokracovat??

neisty222

ano ano uznavam prehanal som to,ale nie koli tomu ze som sa chcel vytiahnut,robil som to koli efektu aby z toho nieco bolo. chcel som byt pre nu vynimocny,malo ktory chlapec ako ja je taky pozorny k dievcatu/tam...a to mi hovoria kamarati ktory vedia co je vo veci. popalil som sa. a co sa tyka dotycnej, neni odkazana na moje darceky,nie je ziadna chudera aby sa nechala vydrziavat mnou alebo niekym inym.jednoducho stale darcek z potesenim vezmem. skoda ze som za to nedostal to co som chcel. tuzim byt s nou...

Deria

za dobru radu pokladam to, aby si sa s nou stretol ale rozhodne bez darceka. tiez mam podozrenie, ze jej tvoje priatelstvo vyhovuje, ked ju tak rozmazavas ale sam si na vine. nemyslim, ze sa s nou hned musis rozist. urob si v tom najprv jasno. pripadne sa skus na nejaky cas stiahnut a uvidis, ci jej budes chybat. nie tvoje dary, ty! a to zistis iba tak, ak jej ich prestanes nosit. kvetinka, malickost ano ale ziadne velke dary a uvidis.

Leela333

To posledné som dodala preto, lebo si nie som istá, čo mali tie jej reči o chlapcovi znamenať, kľudne možno len chcela vidieť, či žiarliš alebo čo... Nechcem ti dávať zbytočne nádeje, ale z jej strany to zatiaľ ešte nebolo vyslovene odmietnutie.

Leela333

Ako vraví deff, buď rád, že ťa nechce :-D A fakt choď na to stretnutie, ale bez daru a sleduj jej reakciu, hej? Fakt by ma zaujímalo, ako sa zachová. Mimochodom, ako povedali ostatní, spravil si chybu a viac ju nerob. Nekupuj toľko drahých vecí, je to len kamarátka a dokonca mi to pripadá priveľa aj keby ste boli vo vzťahu. Okrem toho týmto spôsobom by si si babu akurát naučil na drahé veci a v momente, keď by si prestal by ťa poslala niekam.

A ešte to môžeš naposledy skúsiť, ale pýtaj sa na rovinu. Ako to cíti ona a povedz jej na rovinu, čo cítiš ty. Ak by necítila to isté, predsa to neznamená, že musíte pochovať hneď svoje priateľstvo ;-)

Zaran

No čo robí si z teba dobrý deň,ešte z toho aj ťaží a ty si necháš,jaj Bože spamätaj sa a zdrhaj,kým môžeš!

jajaja295

urcite si jej nemal davat drahe dary, je to len kamaratka a keby bola ona normalna, tak by ich od teba ani nebrala

Carie

Robil si velku chybu ze si jej kupoval drahe dary a myslel si, ze si ju tym kupis. To nikdy nerob. Takto si ziskas len nejaku prostitutku ci zlatokopku. Nehovorim, ze mas byt chamtivec a nechat ju zaplatit za seba drink, ale luxusne vonavky a drahe sperky, ako to je moc. A ta tvoja co je zac neviem, ale dobre ta len vyuziva. Tiez nechapem, preco to od teba berie, velmi dobre vie o co ti ide. Asi si hovori: "Ked je taky sprosty, tak nech kupuje, plati". Ale ani tak ti za to neda. Ja myslim, ze si sa uz znemoznil dost, tak sa na nu vykasli.

neisty222

deff, som len zaslepeny, sam som radil kamosom ked boli v situacii ako som ja aby to nerobili, a prave toto robim aj ja a este horsie. myslim ze dnesnym dnom mam vysoku skolu vztahov ukoncenu....uplne ukoncenu.

preco je to na tomto svete tak chore??? ved laska je cit ktory mi ublizil !!!! a nie len mne. je vobec k niecomu dobra?? nevidim zmysel v nicom, jedina vec ktorej sa mi dostalo bolo "dakujem" a sklamanie.

deff

chlapce zlatyyyy, ty bud rad ze ta nechce a ber nohy na plecia... by si sa riadne nechal osklbavat kebyze to pokracovalo, ked sa ona necha pozyvat a prijima take drahe dary, sorry ale je jasne o co jej ide... aj tie najmilsie baby s ktorymi sa da super porozpravat mozu mat v skutocnosti radsej tu drahu vonavku nez cloveka co ju kupuje

mozes si za to scasti sam, drahymi vecami sa naklonnost neprejavuje, kupovat kadeco drahe niekomu s kym ani netvoris par je podla mna dost vyhadzovanie penazi... akoze pozvat babu na rande, zaplatit veceru alebo doniest kvet, to beriem... ale pocas randenia vonavky a drahe pakoviny, to si sa sam odrbal, take veci sa kupuju ked mate vztah a vies ze ten clovek za to naozaj stoji a nie ked v nieco dufas...

ja viem, myslel si to dobre ale ukazal si jej ze si ochotny vysolit za jej spolocnost dost vela penazi a ona po tom chnapla... ja by som to v zivote nedovolila chlapovi aby si ma takto vydrziaval doslova, citila by som sa ako prizivnik, no danej slecne to asi nevadi...

pozri, mlady si, nic nie je stratene, proste to nebola ta prava pre teba, nemal by si ale sudit seba podla jej reakcie, nie si "odpad"... pouc sa a prestan vybalovat na cajky hned peniaze a darceky lebo po tebe chnapne zas daka zlatokopka, pamataj si ze drahymi vecami prilakas skor take baby, o ktore mozno ani nestojis ak chces mat vztah...

ta, ktora ta bude mat rada, s tebou bude aj bez toho aby si ju musel motivovat darcekmi a vecerami

wurva

samozrejme, s prazdnymi rukami.. nevidim dovod, preco by si jej zakazdym mal nieco dat... teda ano, ty si ju vazis, mas ju rad.. obcas mozes potesit.... MALICKOSTOU.. a nie take dary ako jej davas.. a vsetko za nu platis... a to kazdy raz.. tak skus.. je to este daleko, uvidis ako sa dovtedy budes citit... ci sa s nou budes chciet stretnut, alebo nie...