chcem sa s nou bozkavat!

Príspevok v téme: chcem sa s nou bozkavat!
neisty222

idem von s jednou kockou s kt. sa obcas stretavam,poznam ju uz dlhsie.rad by som zistil,akym sposobom ju pobozkat na pery tak aby to pokracovalo bez toho aby sa odtiahla resp. urazila.neviem jej pocity, je skor kamaratka,nemam pociy ze ma o mna zaujem. nechcem aby sa to medzi nami pokazilo. ako pokracovat??

neisty222

tak a som sa dobozkaval. cely vecer ok,mali sme k sebe blizko, ked som mal nejaku narazku /podotykam slusnu/ len sa pousmiala,a to bolo vsetko.bavili sme sa super,len viem po dnesku jedno, bozkavat ju nikdy nebudem. vycitil som to. som nestastny z toho. bol som si isty ze sa mi to podari.kupil som jej drahu vonavku,kvety,vsetko platil, cakal som ze sa mi to vrati.ONA to brala len ako gavalierstvo a ja som tym chcel naznacit nieco ine.dokonca mi hovorila o chlapcovi kt. sa jej paci!!!! som nestastny,su teraz 2 hodiny rano a mam chut ist sa tulat ulicami mojho mesta.nezaspim. :((

lubimta

Vztah sa nezacina spravidla bozkom...ak vynechame zivocisnu lasku....Treba zacat postupne slovami ...je mi s tebou dobre...a ked povie, ze aj jej je s tebou dobre je to krok vpred...potom pridu ine vety, ktore ta uistia v tom , ze naklonnost je obojstranna. Muzi su nadstavení tak, ze cakaju kym zaberie hacik no mozes pokyvat aj navnadou....ak mi rozumies. Naznacit jej, ze je troska viac ako kamoska pre teba .....

neisty22

zatial dakujem za odpovede.aspon ma usmernuju v myslienkach. neviem ci ku mne nieco citi,viem ze ma ma velmi rada/len ako kamarata podla mojho nazoru/,kupujem jej darceky ked som s nou,lenze po kazdom nedostanem pusu ani na lice len vidim radost v jej ociach ale ziadny iny naznak.
ked sa k nej pritisnem napriklad, bojim sa toho ze sa odtiahne a potom sa to co je medzi nami,to kamaratstvo uplne rozbije. neviem co robit.poradte uz sa to stretko blizi. kvety som jej este nedal, snad pochopi ked jej dam ruze??? ruze sa len tak nedavaju pre nic za nic....

natusa42

no pockaj,zase musis vediet,ci to chce aj ona,alebo ta berie cisto ako kamosa,napr ..ja som mala taky vztah takyto isty,nez prerastol do normalneho vazneho partnerskeho vztahu asi mesiac..a normalne terajsi priatel pred troma rokmi to uz bolo,nevahal a pri zapade slnka raz na jednom opustenenjsom mieste mi vtisol sladky bozk na pery,nie francuzak,ale normalny obycajny bozk ,ale uzasny..taky dokonaly ..proste ..wau ..a odvtedy sme spolu..tak nezne si ma privinul k sebe a dlho ma objímal,bolo to nieco nepopisatelne,lenze aj ja som jemu davala pocas celej tej doby jasne indicie,aby ma pobozkal,a aby to uz prelomil :)takze drzim palce,ale ..musi aj ona chciet ,kazdopadne vyskusaj

Maros75

neisty......myslim,ze mal by si zacat pohladenim,jemnym dotykom jej ruk a tak zistis,ci ma zaujem aj o nieco viac.

wreck

neisty222, ano, na pery je to v tomto stave privelke riziko. skus na vlasy, na rameno alebo na licko radsej a sleduj co to spravi.

ak by to velmi zle zobrala, mozes to este otocit na srandu. s bozkom na pery by sa to robilo tazko. :)

jajulienka

ked nevidis z jej strany istu naklonnost nerob to...ja si viem rpedstavit bozk od cloveka od ktoreho to nechcem...uz by som sa mu vyhybala...skus sa s nou najprv porozpravat o tom...to by bolo rozumnejsie...