Ako odstranit chlpy na bruchu

Same problemy(kikus)

Dobry den ja mam tie ten isty problem a neviem co ut mam robit.pomaha opalovanie sa? ( myslim si ze by tie choly tak zblednu )je to pravda?

Fifi :)

Ahojte baby.Mám 15 rokov a o 2 tyždne idem s maminou sestrou k moru ale na bruchu mam dost dlhe tmave chlpy a dost sa za to hanbim.Nevedeli by ste mi niečo poradit? Dakujem :)

Slecna A.

jeziiiiiiiiiiis, len nic netrhajte a neholte. Normalne si kupte v drogerke odfarbovac na vlasy a ten si tam aplikujte na 8 minut cca....alebo pouzite z DMky melirovaci prasok a peroxid, ktory najdete tiez v DMke

dominika1

peppy ktorý odtieň používaš??
ja si ich tiež vytrhávam pinzetou a potom mi ostávaju na bruchu také červena flaky a dosť mi to prekáža ?! :-//

ellyy

no ja som si tiez najprv vytrhla chlpy a potom oholila a narastlo ich viac...:-/ odfarbovat?? hmm to by slo ked si budem farbit vlasy :-D

o0oanonymo0o

ja som tiež uvažovala nad laserom ale ten stoji okolo 50-60€ a aby ti tie chlpky naozaj zmizli musiš to podstupiť tak 5-6 krát a to potom výjde dosť draho. Ale ak na to máš tak do toho, keďže to má dlhodobý učinok tak ti už potom nikdy nenarastu :)

peppy

Ja mam tiez podobne problemy. Rozhodne si ich nehol ani netrhaj. Ja som si ich tiez vytrhavala pinzetou len potom mi este viac zhustli a zhrubli. Odporucam si chlpy odfarbovat. Ja pouzivam farbu Super blond od Palette www.palette.sk
Aj chlpky nad perou si tak odfarbujem.