Chcem sa zmenit

Príspevok v téme: Chcem sa zmenit
Jan489

caute ludia, no moj problem je ten ze mam spoluziacku (stredna š.) ktora mi strasne paci.. lenze ked si snou pisem alebo ked snou hovorim tak ma take niekedy take reci... viete niekedy sa zda ze je slusna v pohode ale inokedy zas nie, neviem cim viac ju poznam tym viac ma odpudzuje ale zaroven pritahuje.. trocha sa obavam ze z nej bude nejaka kurvicka... no niekedy mi aj da pocitit ze ma o mna zaujem inokedy nie, mam pocit ze ma taha za nos ale zas vraj nemala este priatela ziadneho co mi pride cudn.. no ale viete mozno sa chce len zabavit nechce to prehanat ale to mi na mne vadi, kazdu babu chcem strasne slusnu ktora nepije nefajci nechodi za chlapmi a tak neviem niesom nejaky ziarlivy typ ale toto mi na sebe vadi trosku chcem mat toto "u prdeli" v zdravej miere ale neviem sa zmenit... je to cudny problem ale chcel som to sem napisat skratka

ladyanne

Ste na strednej, je normálne že sa bavi aj s inými chalanmi, bol by nezmysel jej to vyčítať. Dokonca ani nemáte este vzťah. Ak sa nechá obchytkavat inými, sada im na kolená alebo sa s nimi ocucuje, kašli na ňu, je to slapka.

elly

ja si myslim, ze mas svoje zasady a len si pekne za nimi chod :-) vies co chces tak preco to menit? kolko ludi je takych, ze ani poriadne nevie co chce, alebo si mysli, ze by chceli to a to a potom robia vo vztahu ustupky a su sklamani...