Chcem byť tou ktorú mam v hlave, nie tou ktorá stojí na váhe....

Príspevok v téme: Chcem byť tou ktorú mam v hlave, nie tou ktorá stojí na váhe....
raspuša

Mám 20 rokov. Som vysoká 173cm.Mám miery 92/70/94 Už strašne dlhú dobu som sa snažila schudnúť z mojích 67 na 50kg. Je to môj, môj ideál, jediné po čom najviac túžim. Tú váhu som mala pred rokom. Ked sa mi k nej už raz podarilo dopracovať ale od vtedy som poľavila a vrátilo sa to sem. Som nešťastná, rána začínam s nadšením chudnúť a večer zakončujem nočným plačom že som to zase nezvládla. Na kúpalisko ma tento rok nikto nedostane a ani priateľa nechcem kým neschudnem. Chcem znova začať chudnúť od pondelka. Pohyb ma absolútne žiadny nebaví. To je najväčší problém. Takže hlavne to jedlo sa snažím obmedzovať čo najviac a veľa piť a spať a vyhýbať sa jedlu. Mala som už toľko ideálou, videí či fotiek ako chcem vyzerať. Snívala som o kockách o vyrysovanom bruchu ale už som tak bezradná a slabá že mi stačí len proste schudnúť a nemať faldy na bruchu ked si sadnem a nosiť veľkosť S. Ktorá slečna by si trúfla začať chudnúť so mnou chcela by som od Pondelka?

starý..

Ty trúba a ako si chceš založiť rodinu a stať sa matkou? Há..? Pri Tvojej zaslepenosti kilami a "krásou"... Ako sa budeš venovať svojmu dieťaťu, ked myslíš len na to posraté telíčko?! Čo by s Teba asi tak mal manžel...ked by si celé dni riešila len svoju váhu?! A čo ŽIVOT? Pochopila si vôbec na čo si na tomto skurvenom svete..? Je mi z Vás na grcanie..úbohé sliepky!Zvrátený pohľad na svet..vysušené, nervozne kreatúry. Aká krása z Teba vyžaruje..? Že si tabulkovo chudá a že kjouly a kcalorie sedia! Čo budete vštepovať deťom do ich čistých hláv? Vaše plytké úvahy o kilách? O kráse? O dietách...o nástrahách žrádla, ako ojebať svoje črevo, ako vygrcať tajne žrádlo..? Vieš čo je osobnosť, čo je dobrý človek, dobrá mama...ach, tupé tvory..!

Maoam

no ale to je skor o vyformovania a spevneni postavy, ak necvicis, tak si mlandrava a mas viac tukovej hmoty, keby si pravidelne robila sport, mas fasacku postavu, tuk by si zhodila a mala by si aj väcsiu radost zo zivota a vyzerala by ta tvoja postava uplne inak

raspuša

Myslite že som sa nesnazila zmeniť svoj pohlad na krasu, nahovarala som si už ze nikto nie je dokonali a ze nemozem byt rovnaka alebo ze na to nemam predpoklady. ze som aka som ze to je moje "ja". ale ked sa proste necitim takto dobre a necitim sa dobre ani ked mam 60kg... nepacim sa tak sebe. nedokazem sa zmierit s tym ani po 100 zlihaniach o schudnutie. A ked vidim baby ktoré to dokázali tak preco nemozem tak vyzerat aj ja. to je to. nedokazem ziž stymi par percentami tuku na vyše... pretože oblecenie na mne nestoji, namalujem sa tvár je spatne puclaté líčka, na bruchu ten sprotý fald... nebaví ma nakupovat lebo na mne nic nevyzerá dobré. necitím sa spokojne.

Maoam

no co z toho, ked je pre teba prirodzena ina vaha, inak by si si bola tych 52kg bez problemov udrzala, keby to bolo pre teba prirodzene, ale tvoja realna prirodzena hmotnost sa bude pohybovat niekde medzi 63-65

sewie

:) ok takze ides v mojich slapajach....snad na to prides....cim skor....inak tu ta nikto v takejto kravine nepodpori-toto je : zdravie.sk... ked chces podporu najdi si pro ana stranky-uvidis ze mas s babmi veeela spolocneho!:)

raspuša

hej vzdala lebo som tu nezohnala nikoho kto by začal so mňou od nuly... všetci to tu zmenili na debatu o anorexií..ja som už mala 52kg a bola som sťastna vtedy som sa citila pekna... len vtedy. teraz neznasama vsade kde sa dotknem len tuk ach fuj už nad 55kg mi to liezlo na nervy. a nebolo mi vtedy nič ani mi vlasy nepadala... tak neviem co splietate...

sewie

maoam, sejla-myslim ze som vam odpovedala:) da sa to vyliecit ale ten clovek musi sakra chciet!najhorsi je ten moment kedy zacne nekontrolovatelne priberat-telo zvyknute na hlad nabera vsetko 2-3 nasobne.to bolo najhorsie-aj ked vidite v telke vyliecene anorekticky a bulimicky-tak su baculky...ja som sa najskor neznasala, ale ptoom som si povedala:ok, tak sa dostavas zo zavaznej choroby-kaslat na par kil navyse, kvoli par kilam navyse nebudem zas anorekticka alebo co...ak nebudem blbnut tak sa to same postupne upravi-a upravilo!dakujem svojej pevnej voli!

sewie

no slecny, mrzi ma to ale zial viem ze mozte tu drahej zakladatelke povedat co chcete ale ona vam neuveri-pred 5 rokmi som bola tam kde ona-mala som 20-21 a zatuzila som byt Miss-haha, hlupe ja viem:)...ale potrebovala som schudnut...normalne som mala okolo 57-60 kg pri vyske 172(tusim:)) ale nase misky a modelky su chude palice takze som zacala chudnut a moj ciel bol 52-co som nakoniec uspesne presvihla na nejakych 47-lebo som bola sprosta a slepa a ked som videla svojhe fotky az vtedy mi to doslo ze co sa so mnou stalo...dakujem bohu ze som sa uvdeomila, som velmi vdacna svojim kamaratom ze so mnou ostai aj ked som bola zla, naladova, prchka...

cica este netusi ze to jej "usilie" zmeni celu jej povahu, z hladu bude agresivna a bez energie na nic, stane sa paranoidnou voci svojmu okoliu...ale mate to jedno-nikoho nepocuvne lebo jej mozog je zablokovany...
ja som rada ze som konecne z toho vonku...co bolo vysledok?ked som sa zacal liecit tak som sakra pribrala-na vahu aku som nikdy predtym namala-dakujem svojej pevnej voli ze som opat do toho nespadla a ze som aj tak pokracovala v zdravej strave a nakoniec sa moje telo vratilo na svojich priridzenych 58-59....na co mi to bolo dobre?....dobra priucka!

holke nevysvetlite ze pokial chce zit zmysluplny zivot tak tych 50 SA NEDA...ked chces zit ako vychrtla bytost-polku dna prespis, zbytok dna budes unavena, stratis vlasy,koza ti zbledne, stratis zivot-lebo na nic nebudes mat naladu...na modelky necum-nevies co je za ich chudostou!velka vacsina ma anorexiu, bulimiu, niektore na sebe kruto makaju v posilnovniach, na joge a pod-lebo cvicenim neziskas len "nabuchanu postavu" predstav si ze su cvicenia co ta spevnia!...a niektore modelky su proste zazraky prirody....ale ako som povedala-bud si znicis zivot a skoncis v nemocnici a potom sa mozno das dokopy a priberes ako blazon...radsej sa na to vykasli teraz a usetris niekolko rokov terapie a trapenia!ja som tym presla....UZ NIKDY VIAC!SOM STASTNA ZE SOM AKA SOM A ZE SOM SA NA TO VYKASLALA!!!!!