Chcem byť tou ktorú mam v hlave, nie tou ktorá stojí na váhe....

Príspevok v téme: Chcem byť tou ktorú mam v hlave, nie tou ktorá stojí na váhe....
raspuša

Mám 20 rokov. Som vysoká 173cm.Mám miery 92/70/94 Už strašne dlhú dobu som sa snažila schudnúť z mojích 67 na 50kg. Je to môj, môj ideál, jediné po čom najviac túžim. Tú váhu som mala pred rokom. Ked sa mi k nej už raz podarilo dopracovať ale od vtedy som poľavila a vrátilo sa to sem. Som nešťastná, rána začínam s nadšením chudnúť a večer zakončujem nočným plačom že som to zase nezvládla. Na kúpalisko ma tento rok nikto nedostane a ani priateľa nechcem kým neschudnem. Chcem znova začať chudnúť od pondelka. Pohyb ma absolútne žiadny nebaví. To je najväčší problém. Takže hlavne to jedlo sa snažím obmedzovať čo najviac a veľa piť a spať a vyhýbať sa jedlu. Mala som už toľko ideálou, videí či fotiek ako chcem vyzerať. Snívala som o kockách o vyrysovanom bruchu ale už som tak bezradná a slabá že mi stačí len proste schudnúť a nemať faldy na bruchu ked si sadnem a nosiť veľkosť S. Ktorá slečna by si trúfla začať chudnúť so mnou chcela by som od Pondelka?

gerulata

nemozes vazit 50kg, to by si bola ako kostra a bola by si skareda. nemozes podmienovat svoju existenciu nejake vahe,ktoru si si urcila. uz teraz mas vazny psychicky problem s nazeranim na seba. uvedom si ze ked zhodis par kil, lepsi clovek z teba nebude. musis vzdy brat do uvahy realne moznosti svojho tela. aj keby si schudla na 50 kil, co inak ako anorexiou alebo bulimiou nedosiahnes, krajsia nebudes. a nie si robot aby si si dala prerobit cele telo. mas proste urcitu stavbu tela tak sa jej prisposob. to si ty.

sewie

suhlasim s Maoam, ale skor si myslim ze uz mas aku taku poruchu prijmu potravy-tvoj pohlad na seba, pristup k jedlu a "vysnivany" ideal je uplne chybny! 50kg pri 173 cm?! to nie je ani pekne ani zdrave!a ocividne ani nie prirodzene ked sa musis tolko obmedzovat! ak chces trochu schudnut-ok...ale trochu!cosi okolo 60kg. nie 50! a ziadne obmedzovanie jedla!normalne zdrave porcie-normalne zdraveho jedla, obcas nejaku maskrtu -to je ok...a ani smazene raz za cas ta nejak neohrozi:) mam to overene...ked ta nebavi ziadny pohyb tak skus chodit aspn na prechadzky, alebo vyuzivaj schody namiesto vytahov, pesi namiesto elektricky, auta a pod(rozumne vzdialenosti samozrejme), je leto-chod plavat, bicyklovat....pohyb je dolezity-nie len kvoli chudnutiu, ale je zdravy plus-nechces predsa byt mladrava...

Maoam

skor by bodla navsteva psychiatra

co sa tvojich mier tyka, si dost vysoka a podla mier mas velmi sumernu postavu, len zrejme nebudes od prirody stavana tak - tenucko, ako si si to vysnivala vo svojej hlave

ak si chuda len vtedy, ked drzis prisne diety a denne makas v posilke, je lepsie zmierit sa s tym, ze nie si prirodzene vychudnuta, ale vzhladom k mieram, vyske a vahe musis mat velmi peknu postavu, ak by si silou mocou chcela, mohla by si mozno par cm dat dole, ale par cm myslim doslovne, ze par cm, mozno dva-tri a dost

co sa hmotnosti tyka, tak pod 60kg by si nemala klesnut, 50kg je absolutna utopia, to budes kostra

tvoj problem je v hlave, velmi lahko sklznes do PPP, ak v tom uz nie si namocena...skor ano