Problémy s mykózou..

Príspevok v téme: Problémy s mykózou..
lalinaku

Cawte asi blbeho gynekologa alebo co. Je to normalne ak chodim k nemu od decembra a on mi az v juny diagnostikuje ze mam mykozu ? Predtým mi dal urobit vselijake strey aj na micoplazmu,chlamydie a nic , moj problem bol stale so zltým vytokom, svrbelo to a vlastne aj teraz je to mierne zlté i ked som uz vselijake lieky pobrala co mi dal ..

Velmi sa o seba bojim nemam ani 20 a naposedy ked som u neho bola ze nie som spokojna s vytokom som mu povedala o bolestiach v podbrusku, skontroloval a verdikt bol ze su to vajecniky, avsak dal mi lieky na mykozu .. I ked sa vam musim priznat ze som tu mykozu chytila ked som zacala experimentovat s chalanom ale nepretrhol blanu , otalala som a vlastne som ku gynekologovi sla az v zime :// je to odomna nezodpovedne lebo od juna som ju mala ale nevedela som ani ku komu mam ist . A momentalne sa obavam o seba leba sa mi pri slabine objavila taka gulicka vo vvelkosti fazulky a nie je to vyrazka je tu dnu v tele , na povrchu ziadne zacervenanie . Zo zaciatku mi vysiel hnis teraz ani hnis a ani nic , je to dost velke ale tak snad to nie je nic vazne co vy na to ,, a ohladom tej mykozy ze vraj mam nestastie lebo ma to bude sprevadzat cely zivot kedykolvek, a ani neviem co to za mykozu je , nepoznate nejake preplachy proti mykoze ? co tak strava a podobne:(((

lalinaku

ach baby ,,, aj canesten som mala tabletu jednu a zabralo len do casu :( lekar mi dal naposledy fungolon liek pls gynazol krem do posvy,...zatial ma nic nesvrbi ,, iba ked mam vecer tesne nohavice , take cudne pocity ale inak ok a pouzivam saforrele mydlo. Bojim sa co to bude v zime :( Inak moze byt ta mykoza taka zakerna ze m az nej bolia vajecniky ::: ja sa tak bojim ze nebudem mat deti :(

pe84

na mykozu je vyborny liek Canesten Gyn, vyskusala som ho, a to som uz mala dost rozvinutu mykozu a velmi mi pomohol, da sa vybrat tableta alebo krem, treba sa poradit v lekarni, plus velmi prospesna je aj dieta - ziadne biele pecivo a sladkosti...

lu

riiiii...prosim porad dakujem..lu...a este jedna otazka, mate skusenosti s macmiror 500, moze sa pocas liecby sexovat...dakujem

nenina

ahoj, neviem síce či tu ešte budeš a prečítaš si odpoveď, no ak nie ty tak možno nejaké iné baby, ktorým to pomôže... tá hrčka ktorú spomínaš je len =prejavom nejakého zápalu, u teba konkrétne mykozy... nie je to nijako zvlastne je to zdurená uzlinka, ja to mávam taktiež, presne ako si ty opísala, tej hrčky sa naozaj nemusíš báť... držím palce s vyliečením...

lu

ahojte, chcem sa len opytat, potrebujem surne poradit, z coho vsetkeho moze vzniknut vytok?? beriem teraz macmiror complex 500, cakam este na koniec liecby...len mi prosim poradte, co vsetko na to vplyva....dakujem..budem cakat...prosim poradte mi daktora, co s tym ma vacsie skusenosti...hneva ma to...a ani sex mi nechuti...a este daco, da sa pocas liecbe s macmiror sexovat??? dakujem...lu

odpovedam

No gynekologicke problemy zvyknu byt velmi neprijemne a dlhodobe. Ak nie si spokojna s gynekologom, tak ho zmen. co sa tyka mykozy, liecbu mozes podporit tak, ze uplne vylucis sladke... ale nemala som mykozu, tak ti velmi neporadim. No tu na fore sa skus mrknut na starsie temy. Tam nejake rady urcite najdes. Ale v prvom rade to ries cez lekara.