JE to epilepsia?prosim pomozte

Príspevok v téme: JE to epilepsia?prosim pomozte
duken

Zdravim ludia poradte mi niekto v poslednej dobe ma boli hlava dlhi cas piska mi v usiach strasne zle mi travi som uplne v napati strasne divne sa citim bolia ma aj oci a dost mam ako keb napatie v hlave a mam po tele zasklby nekdei mensie a nekdi zas vacsie ,acitim pnutie v zadnej casti hlavi ,,mam aj problem zo spankom ,ale ked neco rob sklbne ma uplne kdekolvek a stale pretrvava to uz 7 dni a nekdi ma sklbne aj v hlavea je to na prirovnanie ako keb som mal flash take na odpadnutie na mikrko sekundu al co ,,moze ist o epilepsiu? dost sa obavam neviem nevyznam sa do toho dakujem

pinky pie

duken, možno tie tvoje stavy pramenia zo psychiky, ťažko povedať. každopádne, navštív neurológa, urobí ti EEG záznam a bude jasné, či je patologické či nie.

kakadu

takto sa epi neprejavuje
prestan vysedavat za pocitacom, vybehni von do prirody, odreaguj sa sportom a stav sa, ze ti bude podstatne lepsie
dalsia rada-menej sa pozoruj, viac zi

duken

est enieco ked zavriem oci a kuknem dohora uplne citim tazobu na oci nemam uplne normal koordinaciu bez zasklbou a tazko sa mi rozmysla butal je to ked som za pc ,tak 4 hod,citim sa uplne oslabnuty.