krv v stolici

Príspevok v téme: krv v stolici
piškotka

Ahojte, pred dvomi týždňami som mala 2dni po sebe krv vo vnútri stolice a kopec jasnočervenej krvi v mise a na toal. papieri. Odvtedy som mala ešte 2-krát opäť krv vo vnútri stolice-akoby krvné zrazeniny (už nie v mise a na papieri). Zajtra idem na vyšetrenie na gastro. Som dlhodobo anemická, liečená Aktiferinom a Malteferom, pričom doteraz sa nezistila príčina mojej anémie a nechalo sa to tak (hemoglobín 9,0, železno 4,4, niekedy aj 2,2). Asi musím počkať na výsledky z gastra (bola som tam kvôli anémii na vyšetrení pred rokom a všetko bolo OK).. Viete mi niekto poradiť?

zuzulko

chod na vyšetrenie ale ak je krv svetločervená príčina bude niekde blízko konečníka môžu to byť hemoroidy alebo polypy ktoré sa ti mohli podráždiť ak si mala tvrdú stolicu. v týchto horúčavách ak si menej pila stolica mohla byť viac tuhá a poranila velmi citlivé cievy konečníka tiež to mohla byť strava ktorá obsahovala niečo pálivé a pozor si treba dať aj pri umývaní. tá tvoja anémia je skutočne nie nič moc a čudujem sa že ťa neposlali na hematologiu maltofer síce nie je zlý ale sám nestačí. píšem ti to podla seba ja som mala takýto problém rovnako aj také krvácanie. absolvovala som vyšetrenia, niečo som prijala aj ako liečbu od lekárov ale nakolko som zástanca celostnej medecíny ako alternatívy pustila som sa do boja aj na tomto poli. dnes držím hb. okolo 100vky a viazané fe na hranici. mam to zložitejšie pretože som na dialýzach a čo ja jeden deň napravam druhy mi dialýza zbúra. da sa ale musíš začiať popri lekároch podporovať prírodnými produktmi, ísť cez detoxikáciu regeneráciu, pitný režim, stravovanie pohyb na slnku a vzduchu. naučíš sa poznať prírodné zákony života a pojde to. nech je to čokolvek, všetko sa dá riešiť niekedy vyriešiš niekedy zlepšíš a časom doriešiš