Tie nase vyplaty ...

lost

no to hej, ale aspon by sme mali cerstvy start :)
ale to je fakt take, ze bud vyberieme zlu moznost alebo horsiu moznost :D
cize slepa ulicka, bud zlomene nohy, alebo chrbtica :)

ale to je dost smutne, ze europla palti za podvody grecka :D

cisto teoreticky, je to take divne, ved by sa im to malo zosobnit, politikom a vesat :) seriozne a verejne a kludne si do nich moze ktokolvek strielat :)

lebo inak sa nikto nebude báť :D robit blbosti..

ale co uz, to sa nestane :)

no problem budu mat ludia, ako si zachovat svoje tazko usporene assety.. predsa len, napr aj moji rodicia, cely zivot makaju a ktovie ci sa doziju dochodku :) mlady clovek to ma predsa len lahsie, kedze este nestihol nasporit zmysluplnu ciastku, ale tiez to naserie, ak by sa teraz vsetko zresetovalo :)

a aj brutalne diverzifikacia je taka nic moc.. moze pomoct, nemusi :)

hold, tu sa len potvrdzuje, ze peniaze nie su vsetko :D vzdelanie, to je vsetko :D a zdravie samozrejme, najlepsia diverzifikacia :) a este k tomu, je to zadarmo (vedomosti), hlavne ak mame google :)

Deria

to ti verim, ze mas zmiesane pocity a nie si sam. stari ludia (jedno, ktora generacia!) zakonite hovoria: ked som bol mlady, bolo lepsie. tiez si kladiem tu otazku, ci to je iba tym, ze boli mladi a zdalo sa im vsetko krajsie, teda lepsie alebo naozaj lepsie bolo. myslim, ze vsetko ma svoje vyhody i nevyhody, teda zalezi, z akeho pohladu sa na to pozerame. pozerajme sa preto optimisticky, lebo nariekat aj tak nepomoze.:)aj ked s tou europou a eurom bola dobra sprostost, akosi vsetko a vsade ide dolu vodou, takisto v DE. no ale co uz, vsetci su v nevyhode, jeden v mensej, druhy väcsej.:)teraz sa uz neda cuvnut. slovaci uz vobec nemaju na vyber. to by sa muselo zomliet nieco celoeuropske. lost, to o tom grecku...samozrejme, ze nikto nechce podporovat grekov ale tu nejde o grecko, tu ide o europu!! je to zlozitejsie, nez si myslis. vyhlasit, ze kaslat na grecko (to by sme radi vsetci, lebo co ja mam s grekmi?)znamena zaciatok padu europy, co by znamenalo hlavne pre staty ako je aj sk katastrofu.

lost

musim prest na tie psycho reci ze "ale lost, to bude OK, everything will be just OK, just relax, take it easy" :D:D:D end of story

lost

mam zmiesane pocity a to extremne :D

bol zivot v 1990 lepsi ako dnes?

dnes sa mi 90 roky zdaju byt lahsie preto, lebo sa na to pozeram z buducnosti..

napr ak si spomeniem na rok 2005, bol super lahky :D

ale v roku 2005 sa mi rok 2005 nezdal az taky super..

cize v 95 sa mozno rok 90 zdal byt ako zlaty rok, ale v 90 sa 90 zdal byt psycho tiez..

alebo mam len priserne prehnane negativne pohlady na svet? :D

bud to, alebo zacinam byt uplakane decko :D

nemoze byt sustavne vzdy horsie, lebo musi existovat DNO udalosti.. cize 1990-1995-2005-2012 .. nemoze to ist dole vecne :)

takze neviem.. kazdopadne brat to tak, ze mat vedomosti dneska v 1990, tak som OK, asi nemozem :D

hmhmhmhmhm

netusim, uz fakt nicomu nerozumiem :D

lost

a to nebude len v autach takto, ale plne vo vsetkom..
uplne..

a obavam sa, ze aj v tom najdolezitejsom co je pre cloveka najdoelzitejsie :) - potravinach..

lost

tak jasne, 125PS staci :)
ono najradsej by som mal jedno take mini auticko do mesta a potom nejake len tak na cisto na vikend a jedno take vacsie, na dovolenky :)

lenze mat 3 auta, to bude zase "LUXUS" i ked clovek to mysli v dobrom :)

a neviem si predstavit dovolenku v punte :D a uprimne, sportove je este otrasnejsie ako punto :D

uz len ta spotreba, kazdych 300km tankovat a modlit sa, ze maju benzin co to auto slope..

no neviem, pride mi to, ze hold, 2012 ... nie je 1990, ked bolo ropy ako maku a ludia si jazdili na 500+ konovych autach len tak, z dobrej chvile.

hold, neskoro som sa narodil, neskoro :(

Deria

ale ty nemozes vychadzat z toho, co vyhovuje tebe.:)
isteze 125 ps nie je nic moc ale bezne na nakupy a raz za rok na sk to staci. predtym som mala väcsie a silnejsie auta (ale som chodila domov 2 az 3x do roka) no a vidis, prave z dovodu, aby som zbytocne neplatila vysoke dane, poistku, atd. som sa rozhodla pre toto.
ano, fico je vraj drahy a plytva peniazmi, to poznam. lenze ked nieco urobi, tak to nie je fuserina, lebo ta stoji v enddefekt raz tolko.

lost

ale vidis, na 92KW tam by som nedal ziadnu dan :)

na 300KW ano, ale 92KW.. ved to je bezne auto :)

moje druhe auto malo 111kW a citil som ze to nestiha mojim "tuzbam a potrebam" :D

teraz mam o nieco viac, a je to uz na hrane zvladnutelnosti, ale predsa si viem predstavit viac :D kedze som nenasytny clovek, tak asi nikdy nebude dost :D

i ked tam uz vyuzitie exponencionalne klesa.. ale predsa, vies - ked chces na dialnici, kde idu 110-130kmh auta a 90kmh kamiony, nie je tam medzera a ty stojis na malom ostrovceku, kde mas 1 meter na rozbeh - tak tam sa ti tie stovky kW sakramensky zidu :)

seriozne, s pod 100kW autom, neviem, bal by som sa tam zastavit, lebo by som sa nerozbehol :D

i ked 92kW mozem at 100kmh za 9s napr.. mozno aj 8sekund.. co uplne postacuje..

ale ide mi o princip :D ved preco by sme mali diskriminovat ludi co maju radi aj iny motor ako vysavac :) ziadny zvuk, ziadny tah :)

lost

Deria

no hej, miklos je kkt tiez :)

resp neivem ktory je vacsi, ale tu R1 udajne postavil fico drahsie :)

nejde mi o nadvanie na konkretneho, kedze kazdy je namoceny v tom az po usi..

ale 300kW som myslel, 300PS je nic moc :D

resp. ako sa to vezme, neviem preco je to delo :) v US je to bezne :)

92kW, take som mal, ak by som ho mal znovu, bal by som sa predbiehat :)

neviem, ale mam rad "ISTOTU" :D

tj. ze ak potrebujem fakt rychly tah auta, tak nech tam je, i ked je to len par krat :) nerad predbieham, ale taky kamion so 100kW, neviem :/ to ma nelaka :D

tam by som asi nikoho nepredbiehal :D

lenze si vezmi, ze ten co ma 300kw alebo aj len PS tak zapalti enormne dane na PHM vdaka spotrebe :D plus DPH na auto

a CO2 je podvod :)

ved take lietadlo musi vypustit viac CO2 za jeden let ako 1 osobne auto za cely zivot :D