Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tie nase vyplaty ...

lost

openiazoch.zoznam.sk

Počet živnostníkov v SR vlani klesol na 410.308, teda o 0,95 %

a tu ekonomika.sme.sk pisu uplne nieco ine, ze stupol, tak neviem ale to su nezmyselne male vykyvy

cize povedzme 400 000 zivnostnikov, to je mala skupina? :P

a ekonomika.etrend.sk
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny evidoval celkovo 395-tisíc registrovaných uchádzačov o zamestnanie.

cize je tolko nezmaestnanych ako zivnostnikov :P cize ak povies ze je malo zivnostnikov, tak povies aj v pozadi ze je malo nezmestnanych :P

ale vtipne je, ze neviem najst normalne aktualny udaj, statisticky urad ma extremne amatersky mizerne stranky!!

ale zo slov tu:
www.ta3.com

34 / 0.015 = 2 266.66667

je cca 2,3 mil zamestnancov.. resp zamestnanych ludi..

cize aj pri najhorsom moznom pomere, zivnostnik je kazdy piaty cca :P

tym len chcem povedat, ze kazda vlada na to kasle, modraci na to mali rok a pol a hovno spravili, Fico povedal, citujem "kriza sa nad nedotkne! kriza nas obide!"

ehm ehm :)

95% lacnejsi plyn, ehm ehm :)

to je uroven politiky na dva a pol rocnych detoch zo skolky..

nechapem preco slovaci nie su v uliciach za taketo preslapy..

ale budis, kto chce kam, pomozme mu tam :P

Lulu2011

Deria - ved to je dolezite spokojnost, sa ja citim tu na SR casto bezvychodiskovo, ibaze by som bola nejaky IT, ti su ohodnoteni aj na SR zatial poriadne :D

lost

preco zivnostnici?
no napriklad - mnoho zamestnavatelov beru skor zivnostnikov, ako beznych zamestanncov, kedze je to pre nich vyhodnejsie napriklad..
a obrovska nezamestnanost nuti ludi prejst na zivnost, kedze inak sa nezamestnaju a pracovat bez zivnosti je neopravnene podnikanie..
a ja ich beriem ako normalne zamestnanych ludi :) len na vlastnu past.. to je vo svete uplne normalne.. nevidim dovod preco by mali byt zbytocne danovo zatazeny. ale ja nie som zivnostnik, takze mi to je jedno :P lenze poznam ludi z rodiny, ktori inu moznost ako uzivit rodinu nemaju.. manualne a tvrdo pracujuci cely zivot, splacajuci hypoteku a vychovavajuci deti.. a to je u mna sakramensky normalne priemerne pracujuci clovek a nie bohaty clovek ;)
to len tak pre doplnenie :P

Deria

popravde, je to moj druhy domov! ked nejdem rok na sk, uz tuzim po tom. ked som dlhsie ako 3 tyzdne na sk, chcem ist zase tam. sranda, clovek je tak trochu rozpolteny ale inac som spokojna.

Deria

nelutujem, ze som zmenila tapety ale za domovom mi je niekedy predsa este smutno. mozno keby to bolo blizsie, ze si odskocim....ale clovek nemoze mat vsetko. vsetko ma svoje pre a proti.