Čo si mám o tom myslieť ?

Príspevok v téme: Čo si mám o tom myslieť ?
nerozumiem..

Čate. S priatelom sme spolu dva roky. Všetko je super, nikde problém neni. Teda...doteraz nebol. Hladala som v jeho mailoch jednu vec, ktorú mi mal poslať, len zabudol. Našla som tam jeden mail od nejakej baby a zvedavosť mi nedovolila tam nepozrieť.. Samozrejme, fotky jej holej.. Neviem, jak to mám chápať. Načo mu to je? Možno by ma to tak nerozhodilo, ak by som si takýmto niečim už raz neprešla. Môj EX tiež najprv začal s koketovaním cez net a potom s vymienaním takýchto fotiek a potom už to išlo ako po masle. Schovávanie mobilu, prezčasy atd.. Strašne sa bojím, že sa bude historia opakovať, aj ked viem, že ma priatel naozaj uprimne lubi. Dalšie maily, alebo poštu som radšej nekukala. Aj zo slušnosti, aj zo strachu... Čo by ste robili ? Myslela som, že on je iný, ale asi sú ozaj všetci rovnakí...

Blondula

lochness....mne moj "priskipnuty" chlap sa vyhovoril tak,ze kedze mam heslo na maily,tak mam heslo aj na danu stranku a pisala som pod jeho nickom JA :DDD

nerozumiem..

lochness - proste si písal s tou babou a ona mu napísala, že mu pošle nejaké erotikuš foto a on že OK. Tak poslala. Priznal si chybu a mrzí ho to. Zobrala som jeho ospravedlnenie, aj mne raz jeden poslal svojho oného nafoteného a ani som nechcela. Keby mi to priatel najde, tiež by sa mi to asi blbo vysvetlovalo..Ale nevykrúcal sa ani nič. Skrátka povedal, ako bolo a čakal, ako zareagujem.
domina - 90% chlapov je vo svojom živote neverných. Možno až 99%, ale dosť z ních sa poučí a keď si raz zničia vzťah, tak sa aj poučia. Môj už to má za sebou z minulého vzťahu, tak verím, že sa poučil.
Blondula - ďakujem , už to mám za sebou. 5,5 hodiny utrpenia a nič nepomohlo .
tony444 - tak pochop, my sme na takéto veci/reči dosť citlivé. Ja to beriem, že sa chlapi takto medzi sebou bavia. Ved aj my s babami si vieme čo-to povedať. Ale počuť/čítať by som tie reči nechcela, bolo by mi to určite tiež nepríjemné. Je to taká rana do srdca pre nás a pre teba by bola isto tiež, keby to bolo opačne.

lochness

Blondula, snad hej, no zalezi na tom co sa pisalo v tom maili, podla mna sa da rozoznat ci je to normalny mail alebo nevyziadana posta (co by s najvacsou pravdepodobnostou aj skoncilo v spame a nie v inboxe, predpokladam ze v spame ani neodoslanu spravu nehladala)... ja len som zvedava ze co taky priskripnuty chlap vypoti ked mu hori pod zadkom :))

tony444

Mne nieco podobne skoro znicilo 2 rocny vztah. Som zadany a verny, nepodvadzam ani s nijakymi babami nevyhladavam kontakt. Ale...ale.S jednym kamosom-kolegom som si pisal cez net o inych babach-kolegyniach.Obaja sme zadani, pozname sa uz 11 rokov a dost sme toho prezili,tak spominame a vedieme nase debaty. A tak to islo aj na nete. Klasicke chlapske reci. Ta kolegyna je dobra, ta je tiez dobra, ta ma dobre nohy, ta ma take kozy atd. No a priatelka sa nahodou k tomu dostala,ked som sa neodlogoval. Ja som to nepokladal vobec za nejaku tajnost, ze by jej tieto chlapske tupe reci mohli vadit. Skoro sa so mnou kvoli tomu rozisla, pomaly to zobrala ako podvod ze som sa takto priamo a surovo bavil o inych babach. Darmo som jej vysvetloval, ze to boli len tupe reci s kamaratom kolegom, ktory je rovnako zadany a nepodvadza svoju manzelku. Nepomohlo. Chapem,ze ju to ranilo, ospravedlnil som sa jej za to. Ale obavam sa ,ze uz mi neveri tak ako predtym.

Blondula

lochness...by si sa divil,kolko som dostavala "erotickych" mailov ja a to som zena :D jak som raz nazrela na nejaku pochybnu stranku,chodievalo mi to aj par rokov :D ale uz som to zablokovala a mam svaty pokoj .D
nerozumiem.. ,na spaleniny je dobry Sudocrem :D je drahsi a kupis ho v lekarni,ale je strasne fajn :D

nerozumiem..

Ďakujem za reakcie všetkým. Teraz mi poraďte, čo si mám dať na spálený chrbát, lebo asi skapem :D Celé ma to svrbí a neznesitelne pichá. Krém s D-phantenolom nepomáha, smotanu si nemôžem dať, keďže so v robote. Pomooooc :(((

nerozumiem..

miauu - asi, ale zatial to neriešim. Uividím, ako sa chlapec poučí :)

lost - ved nemá, to mi aj sám povedal. že ak chcem, on mi ukaže aj mobil a tak. Zatial to nepotrebujem, už len preto, že sa mi s tým sám ponukol