Ako sa zbavit krupicovitej vyrážky?

Lily126

Ja som mala krupicovité čelo niekoľko rokov, počas puberty, vekom postupne mizlo, ale poskúšala som kadejaké prípravky a dosť výrazne sa mi redukovali krupicovité vyrážky po týchto prípr.:
- čajovník.olej (Australian body, niečo také z lekárne, vyzeralo to ako lesk na pery :D , ale dávaj bacha, lebo ti to zároven pokožku aj presuší, tak si daj ten olej raz za čas)
- hydratačné krémy
- peeling (od Essence, 4 v 1)
- zelený francúzsky íl

arkadia

myslim ze je to to, co som mala aj ja, lenze ja som to nemala iba na pleti, ale aj na dekolte a par dokonca aj na chrbte. zacalo mi to po porode. tiez som bola najskor u koznej, ale tie maste mi vobec nepomohli. ani antibiotika, brala som troje za sebou ale vobec sa to nezlepsilo. potom mi gynekolog nasadil antikoncepcne tabletky, to mi troska pomohlo, ale len zo zaciatku. tak ale o tri mesiace sa to uplne vratilo. chodila som do vincentiny, tam mi odstranili iny problem, ale vyrazky ostali. potom som skusila albertovu, to bola dost draha liecba, myslim tie lieky, ale to mi konecne pomohlo. len to trvalo strasne dlho, az vyse roka. prvy polrok nic, vobec sa to nehybalo, az tak ku koncu roka liecby sa uz objavili prve uspechy. aj teraz sa mi trocha sem tam este ta krupicka objavi, ale je to iba na chrbte a maximalne tak 4 - 5 malickych krupiciek, ktore ale do dvoch dni zmiznu. a objavia sa tak raz do mesiaca. mozno by som mala este nejaky cas pokracovat v tej liecbe, ale uz ma to otravovalo. albertova mi hovorila, ze to chce este nejake dve kury kym sa toho celkom zbavim. ale uz som to prerusila. bolo treba dvakrat denne uzivat lieky a ja dost cestujem, tak ma to uz nebavilo.