Manželka sa zmenila

Príspevok v téme: Manželka sa zmenila
Joshooa

Zmenila sa na nepoznanie a len ťažko povedať čo je príčinou. Všimol som si zmeny ktoré nikdy nerobila či v správaní čí v pocitoch a reakciách. Začalo to všetko správaním voči mojej osobe, začala byt permanentne nervózna často ma odbíjala pri bežných otázkach, bola veľmi nepríjemná až hysterická a často ma hostila nadávkami a vulgarizmami. Navrch všetkého napriek tomu že som sa snažil starať o deti domácnosť a pracú okolo domu ako i nezanedbávať sexuálnu stránku a citovú stránku som mal stále na očiach vytýkané že som lenivý ,nemožný ,nezaujímam sa o deti doma nič nespravím a že celkovo som nie chlap a že sa mam porovnať s tým alebo tým aký sú oni chlapi a ja že som NIC ! Mohol som urobiť čokoľvek stále som bol ten najhorší. Často prehliadala veci na ktorých som drel cely deň a trestala ma urážkami za drobnosti ktoré som opomenul. V tejto dobe sa začala o seba viac starať či už si holi častejšie ochlpenie ako inokedy každý deň a takisto si lakuje nechty každý deň ako nebývalo zvykom. Nakupuje si veľa veci aj keď nie drahých ale toto všetko v období kedy naša finančná situácia nie je dobra naopak veľmi zla a to tiež nikdy nerobila vždy sa vedela obetovať za rodinu a až potom bola ona .Začala sa opaľovať i keď opaľovanie nenávidí a vždy ju s toho boli hlava, samozrejme večer stonala že jej je zle. Z prace často asi 4 až 5 kráť prišla s podráždenými perami na moju otázku prečo tvrdila buď že ich nemá chytene alebo že od lyžičky i keď predtým nič také nemala iba keď sa so mnou bozkávala. Zmenila sa jej pracovná doba a často alebo teda stále chodí domov o niekoľko hodín neskôr. Na otázku kde bola odpovedá že nakupovať i keď domov skoro nič nedoniesla dokázala nakupovať aj 3 hodiny. Často mame v aute posunutú sedačku i keď tvrdí že nikoho neviezla. Stále mi zatajuje veci alebo skutočnosti ktoré sa stali alebo sa majú stať a dokonca niektoré zapiera aj keď sú nad nebo jasnejšie. Nedávno zlomila náušnicu vraj že si ju zapínala a viac zatlačila ale ona si náušnice dole nedáva a nehovoriac o tom že nemá zlatý náramok ktorý som jej kúpil, tvrdí že ho stratila a nevie kde že pri upratovaní sa jej pokazilo zapínanie a že si ho niekde odložila ale nevie kam i keď náramok bol kvalitný a pri robote typu umývanie okien sa jej nemohol pokaziť. Často chodí preč a nechce byt nijako časovo obmedzená a tak si vymýšľa dôvody len aby si mohla uskutočniť svoj plán. Teraz dokáže porozprávať celej rodine aký som nanič i keď sa nikdy neotvárala dokonca ani mne. Permanentne ma odstrčí keď sa jej chcem dotknúť, dať jej pusu alebo inak prejaviť lásku ktorú k nej cítim i napriek tomu že ona mi prejavuje iba nenávisť , nerešpektovanie a odpor či averziu voči mojej osobe. Asi sú silne slova napísať , že mam pocit že niekedy jej nezáleží alebo teda uprednostni niekoho iného alebo niečo iné aj pred vlastnými deťmi, myslím si to preto , že ju nezaujíma či majú čo jest aký mali deň alebo iba to či je všetko v poriadku. Zakázala mi telefonovať jej aj keby som mal problém nemôžem lebo ju to obťažuje a aj keď mi 9 kráť položí a desiaty sa dovolám rodine povie že jej vyvolávam 10 krát za deň a že ju terorizujem svojimi častými telefonátmi. Raz keď som jej musel isť do telefónu zistil som že nemá záznam o posledných volaniach aj keď som jej v ten deň volal a nie sám a na to mi odpovedala že jej to vymazal telefón i keď všetci vieme že telefón nevymazáva hovory a už vôbec nie posledný volaný deň! Napriek tomu sa so mnou pohádala že som žiarlivý a že si vymýšľam a túto teóriu o žiarlivosti prenáša do celej rodiny aby asi vedeli aký som nemožný i keď niektoré veci so žiarlivosťou nemajú nič spoločné. V každom prípade mám manželku ktorá ma dokáže oklamať ( nie raz) a pri zistení tvrdí že ma oklamala kvôli mne aby nebolo zle ! Niekedy mam pocit že ma má za úplného blbca a dovolí si vymyslieť prízemnú lož len aby mi zatvorila ústa.

iskierka

ajajaj, milenec ako vyšitý, o tom asi ani netreba polemizovať
normálne otvorene jej povedz, že si ich videl, alebo si dačo vymysli, nech sa okolo toho dlho nemotáte. potom je už na tebe, čo urobíš, premysli si riadne, čo jej navrhneš, či rozvod, alebo si ochotný dať jednu šancu a nech si aj ona následne ujasní v hlave čo chce a otvorene to aj povie

Anjel14

jasna odpoveď a ty ju vieš len si ju nechceš pripustiť ..............ma ineho je to jasne a ty sa snažiš urovnať to robiš všetko pre to aby bolo dobre ????? každemu to došlo vodi ťa sa nos ak je taka hrdinka a zvozi ťa za všetko nech je hrdinka aj v tom že sa prizna .............vyhovorky jej idu a čo pravda ??

revolver

Bud pravý chlap, akého chce. Prestaň sa venovať deťom, začni sa flakat, bud hrubý, začni po večeroch chlastat, sem tam jej daj facku a potom pochopí aký poklad mala doma, kým to nepokazila. Je sebecka, je manipulativna, a keďže ty si dobracisko, ktory sa o všetko postará, nevie co od nudy tak si našla milenca.

boson

kukucko,

a teba skade vypustili? Sa nauc najprvgramatiku. Nemal by jej este aj desiatu nabalit, ked ide za tym druhym kolikom?

************

a čo nejaký kamarát,ktorému dôveruješ?
Možno by stačilo raz,dvakrát.Ale ja by som to tak určite nenechala.A nemá deti kto na chvílu postrážiť?

kukucko

este taku myslienocku : v zivote to uz tak raz chodi, ze clovek sa zalubi aj proti svojej voli - je to vlastne taka spolocenska choroba a aj vtedy potrebuje pomoc blizkych dovernych priatelov, lebo skody mozu byt vysoke a nenahraditelne

a zvlast sa toto stava zenam, su to proste slabsie povahy a maju mensi intelekt ako my muzi

...

myslim si ze by sa nepriznala a ja naozaj nemam cas ju sledovat, vatsinou ked je prec som s detmi ja a neda sa mi odist nakolko su male.

kukucko

Najlepsia istota je jej priznanie.
Ak jej das trosku viac volnosti a naozaj sa zalubila a nie len to, mozno sa casom aj sama prizna. Mozno, ze sama je z toho vsetkeho zmetena a aj z toho moze byt viacej podrazdena a v konecnom dosledku i agresivnejsia voci Tebe. Mozno, ze prave takuto pomoc potrebuje od Teba.

************

ved ju skús tajne sledovať a budeš mať istotu.Všetko sa dá ked sa chce.Načo sa budeš zbytočne trápiť.Takto by si sa presvedčil na vlastné oči.Ja viem,napísal si,že sledovať ju nechceš.No hold asi budeš musieť.Nehnevaj sa, ale všetko nasvedčuje tomu, že ťa podvádza.