Manželka sa zmenila

Príspevok v téme: Manželka sa zmenila
Joshooa

Zmenila sa na nepoznanie a len ťažko povedať čo je príčinou. Všimol som si zmeny ktoré nikdy nerobila či v správaní čí v pocitoch a reakciách. Začalo to všetko správaním voči mojej osobe, začala byt permanentne nervózna často ma odbíjala pri bežných otázkach, bola veľmi nepríjemná až hysterická a často ma hostila nadávkami a vulgarizmami. Navrch všetkého napriek tomu že som sa snažil starať o deti domácnosť a pracú okolo domu ako i nezanedbávať sexuálnu stránku a citovú stránku som mal stále na očiach vytýkané že som lenivý ,nemožný ,nezaujímam sa o deti doma nič nespravím a že celkovo som nie chlap a že sa mam porovnať s tým alebo tým aký sú oni chlapi a ja že som NIC ! Mohol som urobiť čokoľvek stále som bol ten najhorší. Často prehliadala veci na ktorých som drel cely deň a trestala ma urážkami za drobnosti ktoré som opomenul. V tejto dobe sa začala o seba viac starať či už si holi častejšie ochlpenie ako inokedy každý deň a takisto si lakuje nechty každý deň ako nebývalo zvykom. Nakupuje si veľa veci aj keď nie drahých ale toto všetko v období kedy naša finančná situácia nie je dobra naopak veľmi zla a to tiež nikdy nerobila vždy sa vedela obetovať za rodinu a až potom bola ona .Začala sa opaľovať i keď opaľovanie nenávidí a vždy ju s toho boli hlava, samozrejme večer stonala že jej je zle. Z prace často asi 4 až 5 kráť prišla s podráždenými perami na moju otázku prečo tvrdila buď že ich nemá chytene alebo že od lyžičky i keď predtým nič také nemala iba keď sa so mnou bozkávala. Zmenila sa jej pracovná doba a často alebo teda stále chodí domov o niekoľko hodín neskôr. Na otázku kde bola odpovedá že nakupovať i keď domov skoro nič nedoniesla dokázala nakupovať aj 3 hodiny. Často mame v aute posunutú sedačku i keď tvrdí že nikoho neviezla. Stále mi zatajuje veci alebo skutočnosti ktoré sa stali alebo sa majú stať a dokonca niektoré zapiera aj keď sú nad nebo jasnejšie. Nedávno zlomila náušnicu vraj že si ju zapínala a viac zatlačila ale ona si náušnice dole nedáva a nehovoriac o tom že nemá zlatý náramok ktorý som jej kúpil, tvrdí že ho stratila a nevie kde že pri upratovaní sa jej pokazilo zapínanie a že si ho niekde odložila ale nevie kam i keď náramok bol kvalitný a pri robote typu umývanie okien sa jej nemohol pokaziť. Často chodí preč a nechce byt nijako časovo obmedzená a tak si vymýšľa dôvody len aby si mohla uskutočniť svoj plán. Teraz dokáže porozprávať celej rodine aký som nanič i keď sa nikdy neotvárala dokonca ani mne. Permanentne ma odstrčí keď sa jej chcem dotknúť, dať jej pusu alebo inak prejaviť lásku ktorú k nej cítim i napriek tomu že ona mi prejavuje iba nenávisť , nerešpektovanie a odpor či averziu voči mojej osobe. Asi sú silne slova napísať , že mam pocit že niekedy jej nezáleží alebo teda uprednostni niekoho iného alebo niečo iné aj pred vlastnými deťmi, myslím si to preto , že ju nezaujíma či majú čo jest aký mali deň alebo iba to či je všetko v poriadku. Zakázala mi telefonovať jej aj keby som mal problém nemôžem lebo ju to obťažuje a aj keď mi 9 kráť položí a desiaty sa dovolám rodine povie že jej vyvolávam 10 krát za deň a že ju terorizujem svojimi častými telefonátmi. Raz keď som jej musel isť do telefónu zistil som že nemá záznam o posledných volaniach aj keď som jej v ten deň volal a nie sám a na to mi odpovedala že jej to vymazal telefón i keď všetci vieme že telefón nevymazáva hovory a už vôbec nie posledný volaný deň! Napriek tomu sa so mnou pohádala že som žiarlivý a že si vymýšľam a túto teóriu o žiarlivosti prenáša do celej rodiny aby asi vedeli aký som nemožný i keď niektoré veci so žiarlivosťou nemajú nič spoločné. V každom prípade mám manželku ktorá ma dokáže oklamať ( nie raz) a pri zistení tvrdí že ma oklamala kvôli mne aby nebolo zle ! Niekedy mam pocit že ma má za úplného blbca a dovolí si vymyslieť prízemnú lož len aby mi zatvorila ústa.

sadlomaslo

Podvádza ťa, jasné ako facka. A ty si taký trulli, co sa nechá, prepáč. Určite je to nejaký riadny chlap, co jej vie dať aj po papuli, lebo ty taky nie si a takeho ona potrebuje.

boson

Manzelka sa k tebe chova agresivne. Skus na nu podat trestne oznamenie za slovne napadanie a zanedbavanie starostlivosti o deti. Rozhodne jej spravanie netrp.

Kbecki

bohuzial po par riadkoch citania musim suhlasit...zrejme ta manzelka podvadza alebo chce podviest...

bude to zniet blbo ale aj ked sa opisujes ako manzel k pohledani urcite jej nieco na tebe vadi...ak rychlo nezistis co to je a nenapravis to tak bude asi koniec z jej strany. ak sa to vobec napravit da. niektore veci sa nedaju.

nenapadlo ta dat ju sledovat ??

kukucko

Tak to zober z tej lepsej stranky. Mozno potrebuje aj inu spolocnost ako si Ty. Mozno nasla niekoho, kto jej imponuje viac ako Ty. Mozno si s niekym lepsie rozumie ako s Tebou. Toto sa casto stava a ked si manzelka najde kamarata, to este nemusi nic znamenat. Obdiv este nemusi byt laska. A Tvoja ziarlivost by urcite nebola namieste a uz vobec by bola nevhodna, ak by si ju daval najavo. Ak ju naozaj milujes, dopraj jej troska volnosti. A ak jej das priestor sa o tom bez vycitiek porozpravat, urcite pochopis, ze Ta nepodvadza.

Marsmeloun

prečítaj si to po sebe ešte raz a ak nemáš iq mínus 1000 tak ti to zapne .... tá už posúva sedačky v aute s iným :D

....

Ale rukolapny dokaz mimo toho co som napisal nemam ziadny tak ako si mozes byt taka-y ista-y. Nechcem nieco pokaslat ale trapi ma to mozno iba zhoda nahod hmm? Svoju manzelku milujem a deti mame este male 4 a 5