Tucniacik

Jessi_1111

Majushinqa22@ a chceš schudnúť? Ja tie tipy na chudnutie píšem stále dookola.
Hlavne športuj minimálne pol hodinku, maximálne 1,5 hodiny denne. Začni svižnejšími prechádzkami a prírode, v parku. Potom začni behať, ako hovoríš, beh posilňuje aj tie tvoje stehná. Bicykel aspoň polhodina denne zase posilňuje zadok. Tanec, švihadlo (50 skokov denne, môžeš si to rozdeliť tak, ako ja, t.j.: po raňajkách 10 skokov, po desiatej 10sk., po obede 10.sk, po olovrante 10. sk, po večeri ešte 10.sk..niekedy dám aj 20 ale samozrejme že nie hneď po týchto jednotlivých jedlách, lebo to by bola asi moc rýchla diéta, keby som hneď vyšablovaľa to všetko to, čo som zjedla...:D :-)
Napríklad k raňajkám si daj krajec tmavého chlebíka alebo celozrnný rožok s Ramou,šunkou,syrom a kopcom zeleniny. Môžeš si k tomu zobrať mlieko, zelený čaj,ovocie a t ď . ...
D e siata: napríklad rožok so šunkuo, syrom, zelenina......+banán alebo ovocie alebo jogurt.. no úplne postačí na desiatu len nejaké ovocie+jogurt, alebo len ovocie alebo len jogurt...
na obed si môžeš dať grécky / zeleninový šalát BEZ DRESSINGU, kuracie,/morčacie/bravčové (iba občas)/hovädzie mäso, zemiaky, ryža, cestoviny ja milujem špagety na to trochu kečupu , alebo nejakej konzervy, sójový granulát,...samozrejme nepretlačiť sa tým...
na olovrant by som zvolila kyslú rybu, cottage syr s rajčinou, ovocie (volím len jablká a pomaranče na olvranty), zelenina...
na večeru jedávam takmer stále len zeleninové šalátiky, zeleninu, alebo soju, alebo popr. niečo iné..
na druhú večeru cca. polhodinu po večeri si MOZES aj NEMUSÍŠ dať napr. tvaroh, jogurt, zelenina...

Majushinqa22

Aha ja som si myslela ze len esteticke,no ideme si s kamaratom kupit permanentku na tenis tak budeme spolu hravat.Ze vraj za tri mesiace uz mozem schudnut na povodnu vahu

zuzanka011

treba sa premôcť, nájsť si niekoho,kto ťa bude v tom podporovať,alebo dokonca niekoho, kto bude chodiť s tebou. A treba rýchlo konať,neskôr z obezity sú veľké problémy!

Jefitto

Tak musíš chcieť... diety sú blbosť, keď sa nebudeš hýbať, tak neschudneš. A daj si vyšetriť štítnu žlazu. Poznám iks ľudí, ktorí s ňou coškaj majú a preto su tučni