STALE NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: STALE NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eeee

dobry den potrebovala by som poradit .uz som tu raz pisala asi pred mesiacom ze som par kg schudla a akosi nemozem dostat menzes.myslim si ze je to asi tym brucho ma pobolieva stale ,mala som pred 2 tyzdnami aj take spinenie ale trvalo len 3 dni a nebolo to nic moc.ochranu neúpouzivam pri sexe ziadnu ,robila som si aj 2 testy ci nahodou nie som tehotna boli negativne.skuste my poradit ako sa k nim prebojovat mam pocit ze sa to nemoze prerazit(nepomaha ani horuca vana ani sex).mam navstivit lekara a dat si inekciu,ma s tym niekto skusenost trva to uz 1 mesiac.

jana j

Z mojej skusenosti viem, ze dievcata nevedia objektivne zhodnotit svoju primeranu hnotnost. Aj ked sa ti zda, ze ta je stale dost, tvoje telo ti hovori nieco ine. Je to jasny signal, ze mas pribrat.. Vaha na ktorej sa ti menzes vrati by mala byt tvoja minimalna. Inak riskujes vazne zdravotne problemy. Viem o com hovorim..

mucka

určite by som navštivila po takej dlhej dobe lekara. Lebo to môže byt sposobene aj inymi vecami ako strata hmotnosti.