vztah zalozeny na sexe

daddy123654

Ja takyto vztah momentalne vediem a to hlavne preto lebo sex ma bavi. Lenze problem je trochu v tom ze pri nom sa neviem az tak odviazat ako keby som s niekym bola...necitim taku isototu ze si mozem dovolit cokolvek. A zacali sa mi do toho miešat city a uz to je na nic. Na to treba povahu, ale ja nemam naladu momentalne riesit naozajstny vztah, na to som sa az velmi sklamala :(

M 25

ja som taký mala, teda aj mám, pokial do toho neprišli city ..
tiež nechcem riešiť žiadny vzťah, ale sex mám rada, už je to vyše roka, čo sme "spolu" v tajnosti.. až na tie city, uplná spokojnosť:D

alchemist

ja si tiez neviem najst priatelku :( mam mnoho kamaratok, ale nesexujem ani s jednou, teda ja by som aj chcel len ani jedna nechce so mnou :D no nedobrovolny celibat :D

xdanielax

Jefitto - ale si predstav, ze niekto si roky nevie najst spravneho priatelku/priatela, a nechce zit v celibate.
Niektori ludia maju par mesacne "vztahy", idu zo vztahu do vztahu. Ale co taki, ktori nie su takito prelietavi?

xdanielax

taky vztah vydrzi, pokial je dobry sex, kym vas to bude bavit. kym jeden z vas nebude chciet zmenu, pripadne si nenajde priatela/ku.

kukucko

Hm, to zalezi na kvalite sexu. Urcite si popri budes zhanat normalnu priatelku a kym sa Ti nova v kvalite sexu nevyrovna, tak ten vztah budes udrziavat. Ved nie je nad prijemne intenzivne sexualne vzrusenie.
Podla mna, taky vztah moze vydrzat aj roky rokuce.
Internet - to je moznost na zoznamenie, to prave pride az pri skutocnych stretnutiach.
Ja som si jednu priatelku nasiel cez internet a stale sme spolu.