Prvykrat na motorke

lost

vsetko v zivote je risk-zisk :)

problem je, ze malokto ma skutocne presny odhad kolko riskuje a kolko ziska..

myslim ze to nema nikto na svete taku moznost :D

lost

ono si treba uvedomit, ze nie kazdy sport je lacny :)
motorky a auta uz vonkoncom nie.

ono sa to da na styl aziatov, alebo indov, tych je mraky a jazdia ako blazni, napr v drevenych autach, no a tak to potom aj vyzera na cestach..

myslim ze 1000 eur za kombinzeu a 10 000 eur za supersportovu motorku je stale malo..

vela ludi si ch moze dovolit, a potom robia to co by robit nemaju, (skusenostami)

10 tisicova motorka ma vyssi vykon ako 250 tisicove auta :)

cize preto je to lacne..

btw, ak by ste isli na slovakia ring, tak pozicanie pribly na 30 minut stoji 10eur.

pribla (najlacnejsia len tak pre to ze mam priblu) stoji od 40eur..

no ja osobne by som si nesadol na motorku, alebo do auta, ktore nesplna sakra prisne normy, nie preto ze "to sa musi" ale preto, ze sa chcem dozit aj zajtrajsku :D

a ak by som uz mal chut z nepochopitelnych dovodov na sialeny vykon bez bezpecnosti, tak by som sa nejak pripoistil alebo nieco :D alebo to robil na mieste ktore je na to urcene (uzavrete okruhy, letiska atd)

ak sa clovek ide previezt len raz, tak si netreba nic kupovat, staci si to poziciat..

a ak sa chce clovek previest len do zmrzlinarne, 4km.. tak moze ist v tricku preco nie :)

ale asfalt to nezjemni...

abecedko

zuzic_

ved jasne, a naco aj prilbu... ta tiez nieco stoji...

potom budete vypisovat na facebooku, ako vam chyba a ake super dievca to bolo...

ale mate aj celkom pravdu, niekedy naozaj nie je co chranit

zuzic_

co riesis :D ...naco kozenu kombinezu sak by som skrachovala:D ...len si daj normalne tenisky radsej a daco aby ti zima nebolo...a prilbu urcite!!

lost

uz nechodim :)
ale pocas informatiky som tam chodil, vtedy bolo viac takychto serverov :)
nebavi ma to uz :D
nie je to dost zaujimave pre mna :P
a ty co :P :D

lost

Toto sa stane na motorke, ak clovek nevie co robi:

UPOZORNENIE: Nenesiem ziadne nasledky ak sa Vase dusevne ci fyzicke zdravie poskodi, svojpravnost je uzastna vec :P

seriozne, nie je to cutne video, ale velmi naucne, specialne pre ludi, co nevedia co sa moze na motorke stat:

--Odkaz bol odstraneny--

robim si srandu, tento link je schalne poskodeny, ale ak naozaj niekto chce, tak prosim:

(you have been warned :D )

--Odkaz bol odstraneny--

je tam mnohoooo videi, mnoho z kazdeho kusku zivota.. tot ona jojke v spravach nedavaju ;) a bohuzial ani v autoskolach..

Admini, sorry :)

lost

abecedko

nj, ale co narobis :)
ak chce niekto odist, nechajme ho :)
ono, koho je to zivot?
povedat, "nezabijaj sa! mas tu rodinu, firmu, kliento, kazdy na teba spolieha"

je extremne nahovno, pretoze pre koho zije clovek? pre rodinu firmu klientov blabla?

este dobre ze si rodina klienti firma nenarokuju na zivot daneho cloveka napr tak ze "rovno mi daj vsetko co mas"

neviem ci ma chapes, ale vela krat som pocul z ust ludi, ktori utesovali samovrahov, ze 'nerob to, niekomu budes chybat' atd.. iste vies na co myslim

lenze to je chyba.. ak by sa chcel niekto zabit, kludne by som mu podal zbran.. nech sa paci :)

a teda nech sa paci motorka bez vystroje :D

pretoze - nikto si nemoze narokovat na druheho zivot.. atd ale nechcem sa rozpisat

a este jedna vec, to dam do druheho prispevku, ale bude to velmi drsne, ze mi to zmazu.. a riskujem ban ! :D ale je to fakt zaujimave.. 1 minuta

abecedko

lost

Neznasam ich podcenovanie situacie - v spravach na jojke su kazdy druhy den ludia na kasu a stale to niektorym jedincom nedochadza...

lost

abecedko

vela ludi si islo len tak v kratasoch a tricku na supersporte odskocilo na zmrzlinu..
ved o co ide..

teraz zdobia cestu vencekmi a krizikmi..

svet je aspon pestrejsi, odraza sa od toho svetlo v noci, tak aspon viem kde si davat pozor, rozhodne lepsie ako by som sa tam mal vysypat ja :D