Dovolenka s priateľom

Príspevok v téme: Dovolenka s priateľom
Aprílka

ahojte, chcem vedieť Váš názor. Pred dvomi týždňami som rezervovala dovolenku na 7 dní už som aj zálohu zaplatila (zo svojho)a s priateľom sme sa pred včerom pohádali lebo prišiel domov ,,ožratý,, tak som mu povedala čo si myslím a on mi teraz povie, že on na žiadnu dovolenku nejde a že to mám zrušiť. Akože nechápem....samozrejme celú sumu zálohy mi nevrátia, ale to ma nehnevá, hnevá ma jeho postoj....Dovolenka by mala byť o necelé dva týždne...

lost

lulu22

na tak kratko, hmm to by mozno vyslo najlepsie s vlastnym autom a najst si nejaku malu chatku, ci nie? :)
asi idealne ked sa zozenu 4 ludia a naklady na cestu su minimalne..

opuncia

Mať opicu z vlastnej viny je rozhodne ťažká životná situácia, v ktorej treba partnera pochopiť a polutovat. Určite aj tvoja frajerka chodí domov často ozrata jak prasa a ty sa potom o ňu s láskou staras.

lulu22

Prosím Vás, keby sa tu našiel niekto, kto by vedel o cestovke, ktorá ponúka zájazdy na jeden deň abo 4dni za dobrú cenu do Chorvatska, dajte mi pls vedieť. a najlepšie by bolo, keby sa dalo ísť z Trnavy. Na nete nemôžem poriadne nič nájsť. ďakujem!

Aprílka, no tak ten záchod by som ho nechala pekne po sebe vyčistiť! fuj, ja tak nemám rada ožralov..ok, jeden večer nech sa ide zresetovať, ale tri dni v kuse??? mozgové bunky dovidenia :D

doubledog

diskusia o niecom je uplne v poriadku, ale buzeracia a vycitky ok nie su.

ci tebe robi dobre, ked ti tvoj partner vynada? povazujes to za konstruktivnu debatu a hned zacnes rozmyslat, co na sebe zmenis?

doubledog

nuz, mila moja aprilka
a co takto si uvedomit, ze priatela mas v zlych chvilkach skor podrzat a podporit, ako ho dodrbavat?
to by bolo asi moc, co?

opuncia

Jasné, ved ked sa jej nepáči, nech si zbalí veci a vypadne. Ma ťa akceptovať takeho aky si. Načo o niečom diskutovať, snažiť sa to zmeniť, aj tak to nema zmysel. Ber alebo nechaj tak.

Aprílka

Doubledog môj zlatý ja ho nebuzerujem nikdy za nič, ale čo je veľa to je veľa..nebola som doma a on bol opitý štvrtok, piatok, sobota a v piatok tak, že ho priniesli domov kamaráti čo nevedel chodiť....a aj to by mi on nepovedal, len som sa to dozvedela o kompetentných osôb

na budúce zavolám teba aby si po ňom prišiel umyť hajzel, môže byť???

doubledog

jasne, obcas sa pritrafilo,ze som dosiel domov vo vselijakom stave :)

a urcite by ma nastvalo, ak by mi priatelka kvoli tomu nieco vycitala