Odkedy je toto forum o zvieratach???

RNG

Domace zvierata a ich zdravie je casto spojene s ludskymi chorobami, na to je hromada vyskumov, uvediem napr studiu, ako velmi vazne choroby, zakerne vnutrobunecne parazity ako rozne chlamidie sa siria aj stykom so zvieratmi, pozrite napr na vybornu cesku studiu lekarov okolo toho
www.chlamydieos.cz
Chlamidie su pomerne lekarom nezname, nevedia ich poriadne diagnozovat s presnostou a su to mikroby, co znizuju celkove imunitu, tj aj ked sa sami zavazne neprejavia na zdravotnom stave priamo, druhe choroby, ktore vyuziju znizenu imunitu su velmi caste u ludi s chlamidiovymi infekciami.
A odbornici lekari tvrdia, ze az 50% populacie ma chlamidie, aj ked velka vacsina ich vie zatlacit pod uroven , kde sa daju beznymi metodami diagnozovat.

Deria

laurina, no snad nie je pravda, esteze si tu napisala svoj nazor, aspon si sa dostatocne predstavila!:( ked tu niekto potrebuje pomoc a trapi sa kvoli korytnacke, tak komu pomahas, ked mu poradis? nie snad aj tomu cloveku? ved ta korytnacka nevie, ze sa o nej pise. teba bavia zase iba klebety a v temach o nicom sa vyzivas. ty nie si nastastie kompetentna na to, aby si urcovala, ktore temy zostanu a ktore nie, lebo ta tie o zvieratach nudia. naopak, je chvalyhodne, ze admin zriadil temu aj pre zvierata. je tu dost takych, ktori su za to vdacni. a ti, ktori nemaju k zvieratam vztah si tam nemusia vobec klikat, tak o co ti vlastne ide?!

bibba

no.. myslim si, ze ked veci ako anorexia a astma mozu byt samostatne, tak mozu byt aj zvierata :D fakt sa niektori z vas zamyslaju nad sprostostami uplnymi

jumbák

Laurina22- Prepáč, ale skutočne musíš byť primitív :)...Kopu ľudí by zaujímalo, čo robiť so svojim zvieratkom, ak je choré a pod. a určite je to zaujímavejšie čítanie, ako niektoré témy, ktoré sú tu na dennom poriadku napr. Mám sa s ním dať dokopy/nemám. Chce ma/nechce atď....

dazdovka666

jessi, niekomu to vadit moze, hlavne ked clovek nema co k danej teme povedat /aj ked si uprimne mysli, ze ma :)/. Predpokladam, ze si este velmi mladucka, je fajn, ze mas pozitivny vztah k zvieratkam, ale niekedy je na mieste radsej si "kusnut do jazyka" /v tomto pripade do ruky :)/ a nezvysovat pocet zbytocnych prispevkov, ktore len zneprehladnuju temy...

Jessi_1111

Ja tu nechcem nikoho kritizovať, ale Bože to čo už je za ľudí, ktorým vadí, keď prispejem do každej témy, keď chcem poradiť...BožexD!