Chemický piling

juliana

tato tema zaujima aj mna...medzi tym chemickym a dermabraziou je aky rozdiel?...ja uz dlho nad tym rozmyslam,kvoli jazvyckam a vyrazkam....fakt sa vam zmiernili jazvy? hlavne kvoli sestre sa pytam,lebo ona ma straasne vela jazvyciek z vyrazok....a este som pocula ze sa nesmie 10dni malovat a mesiac aj viac chodit do solarka...je to pravda? straasne vela nazorov som uz pocula a preto by som rada niekoho z vlastnej skusenosti,lebo jeden nazor som pocula,ze to nieje dobre na akne lebo sa roznasaju loziska,druhy nazor ze je to praveze vhodne na akne...

jesmín

Ahojte. Túto zimu by som chcela absolvovať chemický píling alebo mikrodermabráziu nakoľko mám jazvyčky po akné...no neviem sa rozhodnúť čo by mohlo viac zabrať či ten piling alebo mikrodermabrazia. Neviete prosím poradiť z vlastných skúseností čo viac zaberá lebo je to dosť drahé a nechcela by som len tak vyhodiť peniaze. Moc mi na tom záleží, aby som sa zbavila tých jazvyčiek lebo už som z mojej tváre zúfala...

00dominka00

ja by som na chemicky piling nesla. Ja som bola na mikrodermabraziu. Je to lepsie a tvar mas cervenu len par hodin ale treba to podstupit viac krat

ninuška

Lenusa,prosím napíš ako si na tom s tou tvarou po par dnoch,dnes idem aj ja na ten píling a hrozne sa bojím,že budem strašne dlho červená a budem sa hrozne lupat.

lenusa

ahoj,ja som bola dnes na tom peelingu,neboli to, nemas sa coho bat,ale velmi ma to stipalo a vyzerala som po tom hrozne a vsetko som mala uplne cervene.neviem vraj na kazdeho to posobi inac.tak neviem.

kvakina

mejkap po peelingiu mozes v pohode pouzivat, aj ja som pouzivala 2. a 3. den po peelingu, ked bola plet najviac flakata

kvakina

no, ja som na tom peelingu bola- na 6 sedeniach, trochu mi to pomohlo, ale nei tak ako som ocakavala. stale sa mi nadalej upchavaju pory a tvoria vyrazky. najhorsie to bolo prve styri dni po tom, potom niekolko dni bola pokozka hladka, potom zase skareda, cervena po peelingu atak dookola. Vysledkom je zmiznutie ekzemu, vyblednutie flakov a hladsia plet. ja som vsak ocakavala hlavne zmensenie porov, co sa nestalo. Mozno u kazdeho je vysledok iny. Kazdy vecer som si natierala tvar kremom glyko-A, prvy krat len na 2 minut, nasledujuce dni-okrem dna pred peelingom- na celu noc. Stipalo to, ale uz nie. Glyko-A pouzivam aj teraz obcas, lebo mam pocit, ze pomaha vysusovat vyrazky.