7,5 ročný vzťah v 23 rokoch..

brazilcanka

mala by si to zmenit, ci uz s nim alebo bez neho. ved kedy si budes uzivat ked nie teraz? niekto je taky papucovy typ, ale preboha nie v 23 rokoch...a chalanovi povedz nech sa prebere a zacne trochu zit. skoda zahodit tolko rokov a ak ste mali fajn vztah skus ho este nakopnut nejak, povedat mu co mas na srdci, mozno mu to docvakne a zacne sa snazit kvoli tebe aby ta nestratil

Leela333

Možno je to proste pridlho. V takom mladom veku...možno potrebuješ si užiť chvíľu bez neho. Keď vravíš, že on by bol doma a ty by si zrejme sa chcela niekam ísť baviť... Je to síce pekné, že ste spolu tak dlho vydržali a ak by ste boli starší a šťastní spolu, nikdy by som ti to neradila, ale takto..možno potrebuješ vyskúšať niečo nové...

ZENA :)

ved toto, ze ani ja...

nejde o to, ze by som ten prsten chcela!! absolutne, to bol skor mozno nejaky "image" okolia, ze poroku, po 10. mesiacoch kamsky dostavali prstene, a ja ani ten po 7 rokoch, ani ziadne "uznanie" ako zena jeho zivota, ani nic, proste boli sme spolu, ale mam pocit, ze to uz nikam nevedie...a uzivanie si s priatelom?? chaty? zury?

BRAZILCANKA!!...on by len v piatok o 20,00hod sedel doma pod dekou...keby som mala 30rokov a rodinu, tak som stastna, ale mne sa uz nechce sediet doma...a tvarit sa, ze sme na dochodku...

chvilu som si myslela, ze aj ja to chcem ...ale to som sa len prisposobovala...podvedome, samozrejme...

brazilcanka

to nemozes tak brat ze za tych 7 rokov ti nevedel dat ani prsten..proste ste zacali spolu chodit velmi mladi. on to neriesil mozno preto ze sa mu to zda priskoro, ved naco aj, ked vam vsetko klape, mate pekny vztah, k tomu nepotrebujes prsten, a nie preto ze by to nebral vazne. staci ked pojdete na dovolenku, uzijete si srandy. napokon sa vyblaznit mozes aj s nim. teda ja s priatelom sme take typy ludi ze strasne radi ideme aj na festivaly, zury, chaty a blaznime sa donemoty jak pubertaci, proste kym sa da a nemame povinnosti s detmi tak sa chceme vyblaznit a uzivat si zivot. ale je fakt ze ja som si uzivala zivot aj pocas VS a nemala som vazny vztah. ty si tuto fazu "volnosti" preskocila tak to potrebujes niekde dobehnut.

ZENA :)

Kafik, dakujem, ze ma uistujes, ze je to v pomerne "normalna" vec...asi tak urobim...v podstate, uz som sa s priatelom o tom rozpravala, v podstate od februara pretrvavaju rozhovory, a spominala, ze stagnacia, nic sa neudialo za tych 7,5 roka, co by nas vztah posunulo, ay som sa tak ponizila a vykricala mu, ze ani ten poondeny prsten mi nevedel dat za tych 7 rokov, tak na co sme spolu...a ze tak sa vezmime, povedal...lenze, uz je neskoro, uz to nechcem...sice neviem co presne chcem, ale teraz svadbu urcite NIE!! oooch...ked si na to pomyslim...

kafe

dievča, to čo cítiš (že sa chceš vyblázniť, cestovať, venovať sa len a len sebe) je úplne normálne. Tým, že si mala vzťah od 16-tich si nemala možnosť zistiť KTO si a ČO chceš, od začiatku si sa niekomu prispôsobovala, brala do úvahy jeho potreby, nálady, chute a tvoje JA išlo trochu do úzadia. Takže jednoznačne si dopraj trochu samoty, vyblázni sa, zisťuj čo chceš v živote..

ZENA :)

v prvom rade dakujem, ze ma tu nepovazujete za blazna, ktory potrebuje akurat tak nejake prasky a psychologa :)..aj ked sa tak uz niekedy citim...

a samozrejme za to, ze ma niekto dokaze pochopit a nehadze ma do vreca spolu s "mladymi a sprostymi" zabami...