Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pristroj DIACOM

0vecka

2 krado ak sa da nieco vysvetlit placebom a najme takato blbost co je ocividne tahak na peniaze ludi ktori su dovercivi... princip akym ten pristroj funguje je uplny nezmysel...

krado

Ovecka Ty si ááále úplne mimo a DIACOM si pravdepodobne ani nevidel. Všetko čo neviete vysvetliť je placebo. Hrozná doba keď vieme skôr rozbiť atóm ako predsudok.

RNG

Inac je to velmi obsazne a zaujimave. Len zialbohu pisane silnym zastancom sucasnej monopolnej mediciny, ovladanej farmaciou

RNG

NuZ v tom clanku vo Wikipedii su pekne blbosti, ked uvedu, ze napr kofein zvysi vylucovanie dopamimu, tj naozajstny efekt a nazvu to placebo, lebo to nie je oficialne uznane cez FDA
Takze akekolvek doplnky, co naozaj pomahaju liecit , ale nie su schvalene FDA su podla nich placebo?!?
To je dobra oblbovacka.
Tak potom placebo je kazdy liek vo vyskume, lebo este nie je schvaleny a stane sa liekom odrazu, postupi z placeba do oblasti liekov tym , ze ho FDA schvali???
To musel pisat nejaky velmi silny zastanca farmacie.

0vecka

2 matka22222 vsetko ma vysvetlenie skus pogooglit... placebo nieje ani tak o tom ze sa ti stav zlepsi ale o tom ze si to len myslis

matka22222

ešte som chcela dodat.To maš pravdu že niektore ochorenia prejdu aj same po určitej dobe,ale podla mna tie dlhoročne chronicke nie.Ako napr .sa hovori že "liečena nadcha trva 7 dni a neliečena 5" :)

matka22222

ovecka,no tak bolesti hlavy 2-3 roky by som asi nevydržala ,ale to je jedno.Ja si myslim ale či je to placebo efekt alebo niečo ine ,hlavne je že to učinne a pomože to bez vedlajšich učinkov.Nie ako lieky predpisovane lekarmi ktore organizmus zanaša ešte viac.Aj tak ale nerozumiem tomu že napr. biorenanica zbavi deti ekzemu s ktorym sa trapili 2-3 roky a potom pridu viditelne zmeny.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.