Co namiesto cigariet ? Neviem ci to po takej dlhej dobe nevzdam

rozaa

Súhlasím s orlom. Nič miesto cigariet nepotrebujeme len rozum.
Tiež mám ten problém. Nefajčím už 3 roky, pribrala som 10 kíl, a stále mi niečo chýba. V začiatkoch odvykania som používala paipo, volajú to náhražka cigarety, ale je to len taká malá vecička v tvare cigarety ktorú držíš a poťahuješ z nej, sprvu cítiš že poťahuješ akúsi príchuť ale to skoro vyprchá, je tam toho málo. Ale pri odvykaní mi to pomohlo. Dlho som rozmýšľala o e-cigarete, len som sa bála že aj v náplni bez nikotínu bude nikotín a že začnem znova fajčiť. No je to bieda, na cigaretu vôbec chuť nemám, ale chýbajú mi chvíľky s ňou.

DzanaFX

Vodu, vodu, vodu, ja som to zastavila takto, inak 7 mesiacov po cigaretách určite nepriberáš z toho, že nefajčíš, ale je to už len o tom, že si neprestala jesť...Tak prestaň jesť...Po skončení s fajčením priberieš max tak za mesiac dva a nie za 7...To už je skôr životospráva...Cigarety sú v Tvojom prípade len zámienka :-/

Janik44

Ja som bol teda dlhodoby fajciar, no a nakoniec mi pomohla riadna a kvalitna elektronicka cigareta.
A klasiku som nedal do ust uz 11 mesiacov.
Takze sa poobzeraj po dobrej, kvalitnej el. cigaretke (nie vsak z TV shopov)

natusa42

ak mozem prispiet svojim nazorom :)rada prispejem ..v tejto oblasti sa angažujem dosť ..
ja ti poviem len tolko,ze je skvele,ked si sa rozhodla prestat ,sice neviem po kolkych rokoch,ale je to dobre,dobry zaciatok,co tam po priberani,hlavna vec,ze nefajcis,ze si uz nenicis zdravie a pluca najma :)to je uspech ..
ale zase ani s tym prejedanim by si to nemala nejako extra prehanat ,treba tak normlane zacat zit,ak dovolis poviem ti nieco o sebe
ked som mala 15 rokov ,vyskusala som cigarety,postupne sa to stupnovalo,lebo ma vsetci kamosi ponukali a tak podobne,vydrzala som nefajcit vsak dva roky,uplne ...DVA ROKY ..avsak minuly august sa to opat prelomiolo,fajcim prilezitostne ,ked sa to tak vezme,snazim sa vsak tomu vyhybat ako len viem ,nechodim do takej spolocnosti,kde sa fajci,ja sama si cigy nekupujem,stranim sa toho,priatel je zaryty nefajciar,tak on mi to zhnusuje ako len vie,a uz teraz na to ani len nepomyslim ...ked sa to tak vezme,len treba mat obrovske sebazapretie a ROZUM ,nic ine
ziadne pripravky pokutne z lekarne a podobne ti nepomozu,len vysolis za to obrovske peniaze ,takze nič moc.,chut je vzdy ..ako vieme :)
ja tiez mam chut si zapalit,najma,ked som na nejakej akcii s kamoskami,ale snazim sa nefajcit :) a dari sa mi velmi dobre...
co sa teba tyka,...kasli na pripravky z lekarne,vykasli na ne,len sa "drezuruj " ,.nechod do spolocnosti,kde sa fajci,vyhybaj sa pochbynm miestam,a alkoholu tiez,lebo ten bura nase obranne zabrany,ktore mame proti tomu ,postupne ti to vysimu z hlavy ,len TREBA chciet proste,nic ine ..da sa s tym bojovať :)

zelenina

Ja. A nepribrala som ani kilo. Je rozdiel tlačiť sa sladkosťami a zdravou stravou. Ale sak chod a kúp si nejaku drahu blbosť z lekárne.