Bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti kĺbov
LauraX

V poslednej dobe mám časté zápaly kĺbov, hlavne na kolenách, členky a lakte. taký akútny stav potrvá aj týždeň kým bolesť ustúpi a aj začervenanie a opuch. Pred piatimi rokmi som začala mať problémy s kolenami bola som na vyšetreniach, ortopedickom, reumatologickom nič mi nezistili, reumatológ mi odporučil psylium ako očistu organizmu, vraj mám zanesené kĺby / mala som 60 kg/ a keď som to niekde povedala aké odporučenie mi dal nechápali. Odvtedy mám vždy problémy, už ani neviem posúdiť či po fyzickej námahe, alebo nie. Najviac ma už nahnevalo teraz na dovolenke, boli sme v Tatrách a ešte sme sa ani na túru neišli a mne sa tak zapálili členky a päty že som sa mohla akurát prechádzať okolo plesa a dosť. Som už z toho nešťastná, príde to na mňa vždy v najnevhodnejšiu chvíľu ako načasované. Riešim bolesti práškami Flector to mi zaberie na bolesť, ale užívam ich fakt už v krajnom prípade, viem že sa toho nemôže veľa.Zas absolvovať lekárov a nič no neviem, lebo medzitým chodím pri problémoch odporučia mi cvičenie, lieky na bolesť ale ja cítim že sa mi to stupňuje. Začali mi aj dosť opuchať nohy, vystupujú mi žily, jednu nohu mám ako mramor, na cievnom vraj v poriadku, Cítim sa ako hypochonder, ale čestne prehlasujem že nie som :-) Mám 40 rokov, pracujem v administratíve, sedavé povolanie sa snažím kompenzovať pohybom. Prosím o radu ak máte podobné problémy, ďakujem.

Nad Yne

ahojte, mam 28 rokov a dg hernia disku, cize vysunuta platnicka 5,8mm. v nr mi povedali, ze na operaciu to nie je, trapim sa s bolestami kazde dva mesiace, da ma to na postel zakazdym, injekcie, niekedy aj rzp si volam, co nemozem nohou pohnut. pred nedavnom som zacala pouzivat novinku na europskom trhu, je to ajurvedsky olej, prirodny, z 13.bylin, 3-5x denne si ho vtieram na to miesto a citim sa lepsie. manzel to pouziva na sanku, mal ju zlomenu a znamy po zlomenine nohy. nevieme si to vynachvalit. je to na bolesti rozneho druhu {svaly, klby, chrbat,chrbtica, artritida, migreny, upchate dutiny..}. pozrite si www.painoff.sk, tak sa ten olej aj vola, a su aj na facebooku. urcite skuste, stoji necelych 15eciek. drzte sa

11zdravie99

ja osobne mam v ponuke produkt na bolesti klbov aj svalov,.mam to odskusane sam na sebe viac info mailom 11zdravie99@gmail.com

Emil Ševček

Vážení čitatelia toto čo napíšem platí pre starších, postihnutých nejakým zdravotným problémom,napr.zodraté chrupavky na klboch,horšie videnie,zvýšený cholesterol a podobne.Internetové obchody,niektorí ľudia,všetky lekárne ponukajú neskutočné množstvo sračiek,ako je artrostop,lecitín,rôzne tobolky a kvapky do očí a iné.Neverte týmto podvodníkom ani v lekárni.Aj lekárnik je platený od tržby,nie od toho koľkým ľuďom pomohol.Mám to vyskúšané na sebe a keď som minúl asi 100Eur,tak mi to povedal aj jeden lekár.Ešte že som sa skoro zbadal a nenechal sa odrbať o väčšie peniaze.Všetky výživové doplnky stoja za hovno.

mobilka

tieto klbove preparaty nielenze pomozu len na chvilu ale maju aj strasne vela vedlajsich ucinkov. mna na to upozornil ortoped - moj stryko, ktory mi vysvetlil ze to vobec neni bezpecne uzivat. takze by som sa na to teda velmi nespoliehala. bolesti klbov a reumu a taketo veci je potrebne dokladne liecit a nielen si pomahat nejakymi doplnkami.

brňačka

Na Slovensku máte vynikajíci odbornici na přírodní léčbu ke které jsem se po mnohém váhání odhodlala také a nelituji. Po její intervenci jsem neomládla o třicet let, ale mé bolesti se vytratili a mé dni jsou opět radostné. A to jsem toho zkusila opravdu hodně. Paní magistra Albertová pomáhá i jiným z mého okolí a nemohou si ji vynachválit. Kdo má možnost, ať vyzkouší.