BIELE ZUBY POMOOOC

jankaaa

ahoj, ja pijem aj kavu kazdy den a zuby mam pekne biele, pouzivam zubnu pastu na citlive zuby Sensodyne gentle whitening : )

lauraa

neviem ludia, radsej moc neexperimentujte, lebo si dodzubete sklovinu a bude zle... fakt skuste radsej toho zubara, ked tak nech vam aspon on nieco odporuci, lebo keby napr. aj ta bykarbona bola taka super a nesokdliva, myslim, ze by sa nekupovali 100 korunove pasty a drahsie gely a podobne... neriskujte zbytocne

mackousko

A co stoho vybielis si ich ale potom zacnes pit kavu vela koly a je po bieleni. Ja nepijem nic sladke, nefajcim ani kavu nepijem, casto si ich brusim kartackom a zuby mam k svetu.

milli

Ja som počul, že pomáha aj sóda bikarbóna. Mám to od rozprávania mojej maminky, ale na sebe to overené nemám.

jefima

Žiadne bielenie nie je natrvalo.White-pasty by ste museli používať dlho a to nie je zdravé.Prípravky kúpené v lekárni alebo u stomatológa sú oveľa účinnejšie ale aj oveľa drastickejšie.A keď už na to pristanete,noste so sebou slamku na pitie fareb.nápojov.A viete,čo bieli vaše zuby? Peroxid vodíka.

juliana

no jasne moja sestra skusala bielu perlu a pomohla...chcela śom aj ja ale zubar mi to zakazal, ze to vobec nieje dobre na zuby a ze by to on svojej rodine nikdy nedal....tak neviem ale aj ja rozmyslam, lebo tiez som zacala pit kavu a belsia farba by fakt prospela...inak este ten vademecum sos white...ale skusenosti s nim nemam tiez budem rada ak ste ho niekto vyskusali