Častý zápal močových ciest

Príspevok v téme: Častý zápal močových ciest
martin888

Dobrý deň,
písal som sem pred pár dňami, dnes mám ale nové výsledky. Zrovna dnes som absolvoval vyšetrenie u urológa z dôvodu častého zápalu močových ciest - pri močení sa mi niekedy objavuje moč zafarbený do biela, dvakrát sa mi v ňom objavilo aj trochu krvi. Pri močení ma to niekedy páli, spomínané zápaly s močom zafarbeným dobiela mávam zhruba 4-5krát do roka. Urológ mi povedal, že v moči nič nenašiel a vzorku poslal na kultiváciu. Dnes mi robil sono obličiek aj močového mechúra a všetko negatívne. V prípade, ak by v moči nič nenašiel, aký je ďalší postup? Aké vyšetrenia by som mohol ešte potom následne absolvovať? Lekár mi zatiaľ nič konkrétne nepovedal.
Vďaka

Golem

Nemusí to byt vobec mocovym ustrojenstvom ... Moze oto byt aj o ine veci v organizme travenie,oblicky,pecen... Vacsinou je tazko vypatrat povod lebo ich moze byt vela( ja napriklad mam acidozu vzdy som s toho hladny aaa s toho mam problemys travenim aa chodim na wc kazdych 30min aa tiez mam caste zapaly :) ) u mna je to acidoza co to vyvolava :) Najdi aj ty ine veci ktore ti na sebe nepasuju :)