Rýchlo schudnúť 5kg :)

Príspevok v téme: Rýchlo schudnúť 5kg :)
zmorena

Mám 23 rokov, 65kg a výšku 178cm..chcela by som rýchlo schudnúť :) viem, je to nezdravé, zlé, všetky mi to tu snáď zavrhnete, nastane jojo efekt..ale keď ja sa neviem naučiť normálne jesť, proste jedlo milujem..vydržím držať diétu, ale proste niekedy musím mať deň, že si dám čo chcem a hlavne koľko chcem, milujem pocit, že som plná a fučím, vtedy sa cítim spokojná...pri malých dávkach ako je odporúčané, to potom len myslím na jedlo a som z toho chorá..preto chcem nejakú diétu, s ktorou sa mi podarí zhodiť, maximálne 2 týždne..aj keď mi potom hrozí jojo efekt, no budem aspoň vedieť ako to vždy naspäť zase zhodiť..nechcem do konca života furt len mini pidi porcičky a nič si nedopriať a stopovať dve tri hodiny, že teraz je ten čas..keď aj človek chodí kade tade, nie vždy sa mu to proste dá a vyhovuje...a keď vynechá už je zle..aj v reštaurácií keď si dá človek nejaké jedlo, to mám ešte aj nechať, lebo dajú veľkú porciu??? veď to je strašné..tak prosím poraďte teraz niečo aj drastickejšíe, len hlavne nech sú rýchlo výsledky :DDD keby mám čakať pol roka..fuu to by som sa nedočkala, lebo vždy by tam boli dni kedy by som porušila a zas celá námaha fuč :) ďakujem za pochopenie a kludne sa do mňa pustite, som pripravená :DDD

xdanielax

Nie aby si bola rada, ze si zdrava. Vymyslas kraviny jak si znicit telo. Sa spamataj.

Okrem toho, neviem kde si prisla na to, ze treba jest mini porcie. Videla si niekedy napriklad "Jste to co jite"? Videla si niekedy co vsetko do seba naladuju sportovci? Takze radsej si najdi nejaku fyzicku aktivitu, ktora ta bude bavit a nebudes muset myslet na hluposti. A takisto odporucam nastudovat nieco o stravovani, o zlozeni potravin atd. Nejaky puding preboha... nevediet co su to bielkovinove jedla. To je v poriadku? Nie.

Maoam

puding su ciste skroby, z toho akurat poriadne naberies

pudingy, kase ako krupica a pod. sa davaju ludom, ktori potrebuju pribrat a nie schudnut

Ivkaa1

Myslíš si, že je pre tvoje telo zdravé jesť stále puding? No myslím si, že snád by si aj schudla, ale určite by prišiel jojo efekt. A ináč popravde puding je škrob a škroby nie sú dobré pri chudnutí, samozrejme, ked si dáš 1 porciu pudingu denne, nič sa nestane, ale aby si jedla len samý puding to sa mi nezdá rozumné a ver, že po pár dnoch by ti aj ten puding liezol na nervy...

zmorena

no nie celý deň..niečo aj medzitým lahké..ale tak či má toto menej kj som chcela vedieť, že to neni tak strašne ťažké jedlo..lebo toto mi aspoň chutí :))

zmorena

schudla by som prosím vás keby jedávam pudingy?? Ale také podľa seba, 200ml nizkotučneho mlieka, 300ml vody, puding v sáčku, 45g tuším má a namiesto cukru sladidlo, do toho by som dala nejaké to ovocie, schudla by som takto či nie je to dobré na diétu??

netuším

vanilca či ako sa voláš...

..AK SA TI NEPÁČI , TAK NAČO SI TU? VADÍ TI TO? ŽE JE TU TOĽKO TIEM NA TÚTO OTÁZKU? ZAUJÍMALO BY MA, ŽE ČI TY NEPOTREBUJEŠ SCHUDNÚŤ A PRETO SA NA NÁS TAK DURDÍŠ...TAK DAJ POKOJ, JASNÉ? TAK PAPA.
PAPA.

vanilla_cakeq

kriste pane kazda druha tema za den je o tom ako schudnut...tak naco zakladate stale nove a nove, ked tu mate milion rovnakych tem a clankov na internete ako moezete schudnut? ..fakt hotova demencia ludi..

zmorena

netusim nejem 5X denne..to je ten problém..:( ja som radšej keď zjem 2x ale poriadne sa najem a mám pokoj..keď mám jesť viackrát, to potom mi behá po rozume len jedlo..tak neviem čo s týmto spravím...je to hrozné, čudujem sa, že žijeme v tomto storočí a ešte nič na to nevymysleli :DDD niečo účinné, aby to chudlo za nás :DDD to by som bola najradšej :DD

netuším

zomrena@ dopraj si koľko chceš, chudnúť nemusíš...:)

...ja zase neviem ísť do obchodu, a nekúpiť si nejakú novinku, niečo nové...veď žijeme len raz!!! :-)

a ješ 5x denne?