Rýchlo schudnúť 5kg :)

Príspevok v téme: Rýchlo schudnúť 5kg :)
zmorena

Mám 23 rokov, 65kg a výšku 178cm..chcela by som rýchlo schudnúť :) viem, je to nezdravé, zlé, všetky mi to tu snáď zavrhnete, nastane jojo efekt..ale keď ja sa neviem naučiť normálne jesť, proste jedlo milujem..vydržím držať diétu, ale proste niekedy musím mať deň, že si dám čo chcem a hlavne koľko chcem, milujem pocit, že som plná a fučím, vtedy sa cítim spokojná...pri malých dávkach ako je odporúčané, to potom len myslím na jedlo a som z toho chorá..preto chcem nejakú diétu, s ktorou sa mi podarí zhodiť, maximálne 2 týždne..aj keď mi potom hrozí jojo efekt, no budem aspoň vedieť ako to vždy naspäť zase zhodiť..nechcem do konca života furt len mini pidi porcičky a nič si nedopriať a stopovať dve tri hodiny, že teraz je ten čas..keď aj človek chodí kade tade, nie vždy sa mu to proste dá a vyhovuje...a keď vynechá už je zle..aj v reštaurácií keď si dá človek nejaké jedlo, to mám ešte aj nechať, lebo dajú veľkú porciu??? veď to je strašné..tak prosím poraďte teraz niečo aj drastickejšíe, len hlavne nech sú rýchlo výsledky :DDD keby mám čakať pol roka..fuu to by som sa nedočkala, lebo vždy by tam boli dni kedy by som porušila a zas celá námaha fuč :) ďakujem za pochopenie a kludne sa do mňa pustite, som pripravená :DDD

zmorena

aké recepty sa dajú spraviť z bielkovín? niečo chutné? aj s umelým sladidlom alebo neviem, ja som dosť aj na sladké..mäsa som už prejedená, hlavne teda kuracieho...ach, človek žije len raz a aj tak si nemôže poriadne vychutnať pôžitok z jedla...je to nespravodlivé, že niekto má rýchle spaľovanie, niekto ako slimák..:(( keby ma aspoň bavil nejaký šport..:-/

megara

naco chceš schudnut ked vies ze zase priberes ?... budz na bielkovinách ..z toho sa dobre chudne.ak teda chceš...

DzanaFX

Začni jesť zdravo, väčšie porcie a cvič...Rýchlym chudnutím si poškodíš celý metabolizmus, hormonálnu rovnováhu a pod. Nie je dobré pre telo, aby si takto kolísala s váhou, tak si to rozmysli...Či chceš potom riešiť vypadané vlasy, poštiepené nechty a mnoho horších príznakov...Lebo to pri takých diétach hrozí...Kľudne sa najedz kuraciny, zeleniny, tuniaka a pod. aj do popuku a pridaj pohyb a bude to ok aj schudneš...