Mňa ta žiarlivosť raz zabije...

Príspevok v téme: Mňa ta žiarlivosť raz zabije...
Fero M.

Stačí vidieť ako dnes v prehliadači (náhodou), že si prezerala profil jednecho chalana z FB z nášho mesta a je pekný a hned mám Spielbergove scenáre v hlave.
Viem, že budem nervozny, opýtam sa jej kto to je, ona bude mať pocit, že ju špehujem, aj ked som na to klikol náhodou, lebo to bolo medzi štart ponukou ako naposledy prezerané a bude mať na mna nervy, že ju špehujem.... Pokazím jej náladu a len prispejem k tomu že sa to môže zrutiť ak budem takýto stále.
Ja si to uvedomujem, ale prečo sa aj tak nesprávam???

Fero M

Ale baby. Vy ma hned zatracujete :-D:-D
Nahodou sa snazim a aj mi to ide celkom a vidim na sebe uspechy takze...
Neda sa vsetko naraz

Maoam

'nie je taka, aku ju poznas a CHCES mat'

vidis - neustale mas nejake ocakavania a fixne predstavy a ked je realita ina, si mimo

Fero M

Jablko. Mas pravdu. Snazim sa o to fakt, len niekedy je to tazsie a potom ked na nej vidim ze ma toho dost, tak som nervozny aj ja lebo nie je taka aku ju poznam a chcem a tak sa to toci.
Lost ty atale nieco dodas :-D:-D

jablko11

Fero, píšeš, že neriešiš, ale tvoj problém je práve v tom, že riešiš. Nenechaj sa ním otravovať. Naozaj ho nerieš. Užívaj si život. Jeho nezmeníš. Chápeš? Nezmeníš ho. Takže sa ním netráp. Keď ho baví snažiť sa "uloviť" zadanú ženskú, tak nech. Je to jeho vec. Ty ho nezmeníš, neovplyvníš, nič. Pre tvoje vlastné dobro sa tým netráp a kašli na to. Neubezpečila ťa už priateľka niekoľkokrát, že s ním nič nemá a nechce mať? Tak jej ver a nerieš. A keď jej neveríš, nechaj ju ísť.

Fero M

Ked je retardovaný. Povedala mu nech si pomaže aj jej fotky, ma cez 30 rokov a rozum aboslutne žiaden...

neriešim. Všetko v sebe skladam, hádam sa raz vyviniem do niečo normálnejšieho :D

Fero M

Tak mna také veci trápia tak čo. Nakoniec sa uvolnila a povedala mi že jej volal ten kamoš zase. Tak odmietla jeho žiadosť o stretnutie. On si fakt nedá pokoj blb.