Mňa ta žiarlivosť raz zabije...

Príspevok v téme: Mňa ta žiarlivosť raz zabije...
Fero M.

Stačí vidieť ako dnes v prehliadači (náhodou), že si prezerala profil jednecho chalana z FB z nášho mesta a je pekný a hned mám Spielbergove scenáre v hlave.
Viem, že budem nervozny, opýtam sa jej kto to je, ona bude mať pocit, že ju špehujem, aj ked som na to klikol náhodou, lebo to bolo medzi štart ponukou ako naposledy prezerané a bude mať na mna nervy, že ju špehujem.... Pokazím jej náladu a len prispejem k tomu že sa to môže zrutiť ak budem takýto stále.
Ja si to uvedomujem, ale prečo sa aj tak nesprávam???

romeoajulia

Jasné že jej to robí dobre. A chce Ho, chce skúsiť aké by to bolo s nim, inak by ho odpaljovala a neriskovala že ťa stratí. Ak ju chceš, treba bojovat. Tým že ju raz ziskas sa boj neskoncil, v láske sa bojuje neustále.

Zemepan

Lost, toto robia baby, ktore maju problem so sebavedomim. Ak zena vie, co chce a koho chce, nepotrebuje taketo teatralne boje o jej priazen ako v nejakej telenovele. JEj to proste ROBI DOBRE.

lost

to mate ako s autami :D
ak ho mate prilis pekne
zarucene vam ho niekto poskrka :D
resp minimalne na to bude slintat ako besny pes..

lost

romeoajulia

a toto je ta rovnopravnost? :)

co je zena nadclovek, aby sa o nu dvaja muzi bili na zivot a na srmt?

alebo bohyna?

i ked, niekedy to byva naopak :D ze sa dve biju o jedneho :))

len mi to pride divne, ze zeny chcu rovnopravnost, no pritom nechcu upustit od tejto debilnej strategie "no co, nech sa o mna pobiju"

pride mi to, ako ked sa zena sama seba zaradi niekam na policku a predava sa ako lacny tovar..

i ked to je cista genetika, no co uz s tym narobim :D

Zemepan

ty ju stale branis, pritom ona to chce - ty to nevidis?

ak by jej to skutocne vadilo, tak ho odpalkuje jedna radost

len ty ju beries ako princeznu so svätoziarou nad hlavou, no tak co uz

zasa raz precitnes a uvidis, ze veci sa maju inak

tebe niet pomoci

Fero M.

ved jasné, len čo je chlap? Co v tejto situácii je chlapské? prizerať sa na debila čo ju na silu a systematicky ovplyvnuje? Ja ked som jej to tearz vyčítal, tak som nenarážal na nu ale zásadne na neho, že sa serie do nás, jej som na tom podiel viny nedal. Akurat to že to akceptuje z jeho strany

Zemepan

je to az troska vtipne, doma ma mäkkeho, milujuceho hladkajuceho priatela a virtualne udrziava kontakt s drsnakom, ktory sa venuje bojovym umeniam :D

ach jo