Priatel pozera po vychudnutych zenach

Príspevok v téme: Priatel pozera po vychudnutych zenach
babocka

strasne mi to prekaza. nikdy sa neotaca, alebo nekomentuje, ale hrozne cumi a dokonca aj viac krat sa pozrie, ak sme niekde, ze sedi ta dotycna vedla nas. ona si to potom vsimne a ja sa citim hrozne! pytala som sa ho preco je so mnou, ked ja som taka normalnej postavy - nie som tucna, ake chrt tiez nie a on vraj lebo mna miluje, nechapem preco si nenajde vychudnutu zenu, ked sa mu take pacia... ublizuje mi to

Lulu2011

ono by podla mna pomoholo keby sa zeny zacali spravat rovnako, okato primitivne sledovat kazdeho lepsieho samca a chlapi by spozorneli a uz by sa nemali cas otacat za inymi, ale sledovali by hladné pohlady tej svojej :D

DzanaFX

....joooj prečo je toto Váš večný problém, však chlap pozerá, lebo má čo? OČI...Teraz všetky namietate, že ja by som to nerobila, ale robíte, furt to tak je aj bolo...Nechápem, prečo Vás trápia také debiliny...Keby Vás bil, alebo ja neviem tak OK, ale má Vás rád a váží si Vás, len pozerá aj po iných. Čo je na tom, keď za ruku drží Vás a nie inú? Čo je na tom, keď Milujem Ťa povie Vám a nie tej, na ktorú sa díva..? Často si tu neveríte a myslíte si, že by Vás partner hneď podviedol a to je chyba. Keby ste reagovali na jeho pohľady po ženách s posmešnými, vtipnými poznámkami typu : Chcel by si čo? :-)) Ale nemôžeš...alebo podobne, mali by ste isto krajší vzťah a partner by si Vás určite aj viac vážil, tak sa zamyslite, či sa fakt chcete trápiť pre také hlúposti!!!

jabaduuu

"tam ritka, tam ritka, tam cosi, utoci to s kazdej strany..."
- to bolo super:D:D:D:D utoci to z kazdej strany:D:D

sweater*

ja takychto chlapov nechapem, sak nech sa aspon kontroluje ked je s tebou, teda nechapem preco to musi robit ked je s tebou, inak mu uplne rozumiem, v tomto obdobi som aj ja uplne hotovi, tam ritka, tam ritka, tam cosi, utoci to s kazdej strany... .-)

wreck

damy, to, ze vas milujeme, neznamena, ze ostatne zeny su automaticky skarede nepritazlive mrochty, a ze fantazia nepracuje.

verte alebo nie, ale naozaj sa da niekoho nadovsetko milovat, a predsa povedat o inej zene, ze je fyzicky velmi pritazliva. zdoraznujem FYZICKY, pretoze to inak moze byt poriadna mrcha. je to nieco, s cim muz, ak je naozaj chlap ako ma byt, bojuje cely zivot. to vy sa musite zamysliet, ci mate doma len nejakeho samponika, ktory vas len namotava na nieco, alebo skutocneho muza, ktory s tym sice tiez bojuje (a v lete obzvlast statocne), ale miluje len vas a nedal by vas za nic na svete.

je mi to vcelku luto, ze to tak je, a jasne ze vam to ublizuje, ale nezijeme v rozpravke, zial, a tak niektore veci nie su rozpravkove. :(

Blondula

aj ja sa kuknem po peknom zaujimavom cloveku... aj na chlapov a aj na zeny.kedze nie som na "zahodenie" :DDD ,paci sa mi,ked sa nejaky chlap pozrie aj na mna.rozdiel je akurat v tom,ze ked na mna cumia zeny,hned ohovaraju ak vypada nejaka zenska lepsie nez ony same !!! ale taky je zivot :-) inak sranda,ked je nejaka skupinka zien a medzi nimi nejaka pekna vynikne,vzdy je tercom ohovarania prave ona :DDD niekedy je veru "neprijemne" byt aspon trochu pekny :DDD
babocka....ked pises,ze ta miluje,nemas sa coho obavat ! to ze chodi okolo nas kopa krajsich ludi,s tym nenarobime nic :-(