Priatel pozera po vychudnutych zenach

Príspevok v téme: Priatel pozera po vychudnutych zenach
babocka

strasne mi to prekaza. nikdy sa neotaca, alebo nekomentuje, ale hrozne cumi a dokonca aj viac krat sa pozrie, ak sme niekde, ze sedi ta dotycna vedla nas. ona si to potom vsimne a ja sa citim hrozne! pytala som sa ho preco je so mnou, ked ja som taka normalnej postavy - nie som tucna, ake chrt tiez nie a on vraj lebo mna miluje, nechapem preco si nenajde vychudnutu zenu, ked sa mu take pacia... ublizuje mi to

ali1

Ja som mala tiez trn isty problem ,bolis em na diskoteky a hora dole si ozeral jedn zensku....moja reakcia? zacala som pozeral po sbskrarovi,a on po mne.Priatel sa eviendtne nastval,ale nepriznal si ze mu to vadi,poveda ze odisiel lebo mu priso zle...:))proste dmeokraia zeny,pozerajte po muzoc aj vy, a uputavajte,vystrihy,mini...on zacne ziarlit na vas....

natusa42

hm...to robí aj môj ..
raz sme boli v reštike a ja tiež ako ty ,mám normálnu postavu,takú ani chudú ani tučnú,som mierne zaokrúhlená,ale nič viac ...len proste nie som anorektička a jedna časnicka bola tam anorekticka,uplne proste az chorobne vyzerala ,ana nu tak hladel,ze som si myslela,ze ju zje ,lebo aj on je vychudnuty na kost poomaly,tak akoze ..asi " k nemu aby sa hodila " ,velakrat som mu povedala,asi tisickrat,ze nech si najde vychrtlinu a nie mna !!a nech mne da pokoj .ze ja sa chcem svojmu priatelovi pacit a on mi na to povedal,ze ja som aj tak najkrajsia zena na svete,ze inu by nikdy nechcel,ale ..hehe ..potom preco sa pozera ???

0vecka

podla mna je to dost logicke... ma doma plnsiu ak sa pozrie na vychudnutu.... kebyze ma vychudnutu tak sa pozera po plnsich... inak tym ze mu davas najavo ze ta to trapy unho len stracas... moja zvykne zacat temu typu: no hmm ta nevyzera zle .. atd...

Lulu2011

a tiez zalezi kolko ma rokov, ak nejaky smiesny vek, tak je to vraj "normalne" u chlapov vela veci sa tak berie, inak by boli vyhlaseni za šiši :)

babocka

rozpravala a chape ma, len niekedy mi povedal, ze si to ani neuvedomuje, proste ho tak laka pohlad na dlhe chude nohy v mini, alebo zadok, ze si nemoze pomoct a mne to vadi

Lulu2011

a on akoze nerozumie po slovensky, ci si sa s nim o tom nebavila? ved to je vycerpavajuce, nevravim pozriet s ana niekho sem tam, ale vkuse slintat a este pred tebou? on ma nejaku porucu urcite, nechutne