Priateľ ma ľúbi a ja teho tiež ale veľký problém sú rodičia :\

Príspevok v téme: Priateľ ma ľúbi a ja teho tiež ale veľký problém sú rodičia :\
pavlinka + matúško

Ahojte.. mám 16 rokov a priateľ ma 17 sme spolu rok a pol a veľmi sa ľúbime sme do seba zamilovaný a všetko je medzi nami tak ako ma byť este spolu nespavame lebo ked sa ľúbime tak dávame takymto veciam čas nechceme do budúcnosti nič pokazit a nikde sa ponáhľať.. obidvaja sme vyspelý lebo sme ?v živote zažili takže chvíle ktoré na naučili byť zodpovednymi.. medzi nami je to krásne ale najväčší problém sú moji rodičia, je pravda že som mladá ale čo už narobím že sme sa záľubila? sme veriaci a ani ohľade vieri nerobím nič zle tak nwm čo je zle na tom že ho milujem? :\'( za všetko toto mozu staré bábky čo nás stale ohovaraju :\'( sme s priateľom z toho vedľa nwm čo máme robiť prosím poraďte nám niečo čo máme povedať alebo čo máme urobiť aby nás rodičia chápali ? chceme byť spolu a nad rozchodom ani len nepremýšľame lebo sme toho spolu veľa prežili a prešli.. ďakujem

matuško

ahoj..rád by som a chystám sa to aj spraviť a to zorganizovať tvoju radu.určite je to dobrá rada aj nám sa to zdá ako to najrozumnejsie riesenie..potrebovali sme len podporu od ľudí,ktorý zažili niečo podobné.:) len problém že neviem ako mám začať s tým rozhovorom...mohol by si mi ešte poradiť ako to bolo vo vašom pripade? ĎAKUJEME

Jumper

matúško, Že som chlap tak toto patrí tebe. S tebou si budem lepšie rozumieť, chodil som z dievčaťom 8 mesiacov tak, že skoro nikto o tom nevedel až na zopár priateľov.A jedného dňa sa to dozvedeli jej a moji rodičia. Moji povedali len toľko, "Máš 16 rokov dospievaš a puberta s tebou zametá. Chceme spoznať tvoje dievča." Ale jej naopak. "Čože?! máš 15 rokov a už máš partnera? Takto to dievča nepôjde, mi sa nebudeme zbytočne báť chvíle keby prídeš domov tehotná, máš zákaz na počítač aby si si sním nemohla písať a nebudeš chodiť von pokiaľ to neukončíte." No na mobil zabudli. Hneď po tom mi z plačom zavolala a všetko povedala, nechcel som si nechať pokaziť vzťah len pre dvoch ľudí ktorý tam nehrali žiadnu rolu. Ale potom, to začalo byť horšie. Tajne som sa s ňou stretol z pocitom že je všetko fajn. Až ma dal jej otec vyjebat. Zbilo ma 8 dospelých mužov, a Peťka vedela že za tým je jej otec. V tom mi to prišlo, hneď ako odišli, som sa krvaví postavil a zavolal na 158 z podmienkou že priateľkin otec ma dal zbiť. Nehovorím aby si volal policajtov, to nech ta ani nenapadne. Ale mne nič iné nezostávalo keď som sa s ňou nechcel rozísť, prišiel milí pán na policajnom aute ktorému som všetko vysvetlil, poskytol mi pomoc pomohol mi očistiť sa. Potom som mu ukázal kde bývajú. On ma hodil k ním z podmienkou že ide nahlásiť tých 8 mužov ktorý sa ešte flákali po dedine. Keď som sa postavil pred dvere, chvíľku som uvažoval, ale v tej chvíli sa asi zo mňa stal chlap a zazvonil som. V tej chvíli mi nebolo všetko jedno. Ale stále mi po hlave behala myslienka že ju ľúbim. Otvorila jej mama, v tom sa mi odľahlo, od jej oca by som asi dostal znova. Ale ona ma nespoznala napriek tomu že ma ešte nevidela iba o mne počula.. Pomaly som jej to všetko vysvetlil do podrobna a ona to pochopila. Potom som ju poprosil či sa môžem ešte stretnúť z Peťku a jej v tedy došlo že mi na nej záleží. O tomto povedala mužovi ktorý to tak na podobne ako jej mama pochopil a povedal dobre. Ale z tým že sa budeme stretávať len u nich doma aby vedeli o nás čo robíme. Po chvíli ich to vôbec nezaujímalo keď zistili ako sa máme radi a čo vlastne naozaj robíme. Tak sa o nás prestali zaujímať a všetko bolo ako pred tým, spoznal som ju z mojimi rodičmi, ona spoznala ich zo svojimi a všetko bolo vyriešené, ani tá bitka mi neublížila až na chybičku krási: Jazva cez čelo. A to je dôkaz toho že som chlap. Myslím že každý správny chlap by mal mať jazvu na tvári :) Teraz? Som snú 4 roky. Mám 20 rokov. Ona 19, a teraz jej rodičia by boli najradšej keby sme sa vzali a spravili im vnúčence. :D Je to blázniví príbeh o tom, čo všetko láska dokáže. A nie len to ale aj viac, no.. chcem tým vlastne povedať že ak máte tento problém stále, buď chlap! Vzchop sa! a porozprávaj sa z jedným rodičom medzi štyrmi očami. Ver mi, pomôže to, ak si prichystáš a rozmyslíš čo jej/jemu povieš ver, že to dopadne dobre. Byť tebou, spomeniem do života pubertu, v ktorej láska hraje hlavnú rolu. Za komunistov bolo všetko inak, preto sú taký prísni.. Proste sa porozprávaj z jedným z nich :) Ver mi pomôže to. Lebo v tedy im napadne, že ak si ochotný to spraviť, tak ti na nej záleží. Taký je život bro. A nemusíte hneď vravieť že ste si súdení. Myslím že to je trošku blbé do rozumnej konverzácie. Peťka vás oboch pozdravuje a radí ti to isté čo ja. Ver mi budeš mať z toho dobrý pocit. Ak sa náhodou rozhodneš zorganizovať moju radu, tak sa mi potom ozvy ako to dopadlo. DRŽÍME VÁM PALCE!!

.

Viem,že Vaša priorita je veľká láska,ale gramatika je tiež dôležitá..sme zamilovaní,sme vyspelí,sme zúfalí,alebo sme si súdení-to je všetko plurál,t.zn.nemôžte všade písať tvrdé Y,kde Vás napadne!
Aj pravopis budete v spoločnej budúcnosti potrebovať!

winki

16 ročné dievča, je pre svojich rodičou ešte dieťa. Asi ich desí fakt, že to všetko beriete tak vážne. Skúste spomaliť a nerozkrikovať, že ste si súdený, že je to láska až za hrob a tak.

matúško

ahoj..som jej priateľ prosím všetkých aby nám pomohli alebo poradili ak je tu niekto taký kto pozná alebo zazil niečo podobné ako my..je to ťažké a sme z toho dosť zúfalý a nevieme ako ďalej..samozrejme náš vzťah je super aj všetko strašne sa ľúbime ale problém je v priateľkiných rodičoch ktorý nám to dosť sťažujú..ako už bolo spomenuté mali sme to dosť ťažké tak by nám pomohlo aby sa niečo s týmto vyriešilo Za nás oboch za vsetky Vaše názory ďakujeme